Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

    От името на нашият екипаж искам да изкажа благодарности към всички които са допринесли за осъществяването на Шумен 4х4 2014. Три дни хубави трасета, голяма кал и на места лебедки за клас Калфи. Не знам дали четат из форума, но да изкажа и благодарности на хората които ни помогнаха първият ден за решаване на проблема с горивото които имахме и заради него не можахме да преминем през цялото трасе на първият етап. Като отидохме в сервиза им, се бях отказал да караме повече защото не виждах шанс да се оправим и да стартираме в нощният етап, е да ама не. Успяхме!!! Получихме доста ценна победа от състезанието. Поздрави на всички. Очакваме състезанието през 2015г.

    Видео от onboard камерата ни:






    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10848974_10203258925855280_888717793513615757_o.jpg
Прегледи:1
Размер:121.6 КБ
ID:5628392


    И да помоля, ако някой ни е заснел през 3-тия ден на затвореното трасе да качи нещо да зяпаме, че бях забравил да пусна нашата камера.
    TT-Tuning Team
    АСК Добрич

    Коментар


    • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

      Хайде и аз да се присъединя към оскарите. "Изпитанието" за всички беше на високо ниво. Чудесни трасета, отлична организация и много кеф. Благодарности на всички които участваха в "ИЗПИТАНИЕТО", помагаха и подкрепяха. Благодарности на най сърцатия навигатор "БАЙ" ИЛИЯ, и цялата си асистенцза това че успяха да бандажират раздатката и да караме в неделя.

      Коментар


      • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

        Ха,класирането.Браво на Георги Донев и Емо Комаровски за най-добре представилия се Български екипаж в тежкия клас!
        Браво на Данаил Кънчев и Христо Петров от клуб Ленд Роувър Ентусиаст за 3тото място в лекия клас!
        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

        Коментар


        • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

          Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
          Ха,класирането.Браво на Георги Донев и Емо Комаровски за най-добре представилия се Български екипаж в тежкия клас!
          Браво на Данаил Кънчев и Христо Петров от клуб Ленд Роувър Ентусиаст за 3тото място в лекия клас!
          Благодаря
          rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
          0898 51 31 46

          Коментар


          • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

            Браво Дидо и Ицо супер сте как може никой да не сложи клип с вас много исках да ви гледам но поне ще разправяте на живо
            Landrover Discovery 300TDI 1998

            Коментар


            • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

              Слайд.
              Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

              www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

              Коментар


              • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                Поздрави на всички участници!
                Не успях да погледам. Но ако може да попитам кои елементи в автомобилите на румънците им дават такова предимство? Особено пък и на чужд терен!
                Влача проект от три години и още се опитвам да изясня концепция и ми е интересно.
                Ако някой прецени, че въпроса не е за тук или приеме, че в къщата на о......я не се говори за в..е моля да затрие въпроса.
                Ама поздравите и пожеланията за здраве и успех да си останат!
                GPS системи https://www.easytracking.bg/
                Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                Коментар


                • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                  Първоначално публикуван от D.Dimitrov Преглед на мнение
                  Поздрави на всички участници!
                  Не успях да погледам. Но ако може да попитам кои елементи в автомобилите на румънците им дават такова предимство? Особено пък и на чужд терен!
                  Влача проект от три години и още се опитвам да изясня концепция и ми е интересно.
                  Ако някой прецени, че въпроса не е за тук или приеме, че в къщата на о......я не се говори за в..е моля да затрие въпроса.
                  Ама поздравите и пожеланията за здраве и успех да си останат!
                  Тегло около 1600-Унгарския Врангел, койловъри, добро окачване, редукторни мостове, бутонки, опитен пилот, мотора не знам какъв беше. Другата Румънска кола счупи зъбно колело в редуктора, иначе също много добра. Мостове от Лапландер, мотор от Такома-3,4 със компресор, койловъри.............................по думи на собственика-80 бона в евро Колите им са правени с пари и мозък, а не с каквото има по моргите и както стане, че няма време.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    Тегло около 1600-Унгарския Врангел, койловъри, добро окачване, редукторни мостове, бутонки, опитен пилот, мотора не знам какъв беше. Другата Румънска кола счупи зъбно колело в редуктора, иначе също много добра. Мостове от Лапландер, мотор от Такома-3,4 със компресор, койловъри.............................по думи на собственика-80 бона в евро Колите им са правени с пари и мозък, а не с каквото има по моргите и както стане, че няма време.
                    Единият автомобил на румънците е с двигател 1,9 TDI на фолксваген и с някаква по-голяма турбина
                    rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                    0898 51 31 46

                    Коментар


                    • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                      Големия брой чужди екипажи ми хареса. Ние имаме какво да учим от тях. Дано някога стигнем тяхното ниво.
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        Тегло около 1600-Унгарския Врангел, койловъри, добро окачване, редукторни мостове, бутонки, опитен пилот, мотора не знам какъв беше. Другата Румънска кола счупи зъбно колело в редуктора, иначе също много добра. Мостове от Лапландер, мотор от Такома-3,4 със компресор, койловъри.............................по думи на собственика-80 бона в евро Колите им са правени с пари и мозък, а не с каквото има по моргите и както стане, че няма време.
                        Отговор за много пари, време и нерви!
                        Искрено благодаря!
                        GPS системи https://www.easytracking.bg/
                        Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                        Коментар


                        • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                          Големия брой чужди екипажи ми хареса. Ние имаме какво да учим от тях. Дано някога стигнем тяхното ниво.
                          Не знам. Ама все ми се струва, че при равни финансови възможности разлика няма да има!
                          Е, все някой ще каже, че не е само до кола. Добре, ама другото си е усет, кураж и опит. За мен като неспециалист постиженията на нашите не са никак за пренебрегване. Особено при това... "имане".
                          GPS системи https://www.easytracking.bg/
                          Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                          Коментар


                          • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                            Да , на кривата ракета космоса и пречи. От кога станахте по-бедни и от румънците?
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                              Да, ама от висока ракета друго се гледа, и тежко се стъпва...

                              Ние цървулите правим каквото можем с малко пари, или ако може за без, затова и така се представяме.
                              Едно е да имаш излишни 80 000 евро за да ги налееш в колата, друго е да се усукваш край моргата и да се чудиш дали няма да ти дадат ей онзи редуктор срещу толкова желязо...

                              Ма къде съм тръгнал и аз-с мечките дренки да ям...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: 4x4 Шумен 2014 - 5-7 Декември 2014

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Ма къде съм тръгнал и аз-с мечките дренки да ям...
                                Коле не е така. 80 000евро няма как да вкараш в такава кола. Но може като работиш да мислиш и да изпипваш нещата.
                                И в ралито е така. Има изпипани коли, а има и калпаво и грозно направени. Разликата в капиталовложението няма между двете.Състезанията завършват по-често изпипаните.
                                За мен една състезателна кола трябва да е изпипана и красива!
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X