Обява

Свий
Няма добавени обяви.

8th SERBIAN TROPHY

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 8th SERBIAN TROPHY

    Малко закъснях с темата защото едва днес разбрах за тазгодишното Сърбия Трофи . От 14 до 16 ноември ще се проведе осмото издание на Сърбия Трофи . Нашият екипаж ще участва в клас Hard , доколкото знам Киро от Видин също ще кара , ако има други желаещи за участие нека пишат тук в темата за да се организираме за записвания и пътуването . Надявам се Саша Милошевич да се включи с повече инфо за състезанието .http://www.serbiantrophy.rs/8th-serbian-trophy/
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

  • #2
    От: 8th SERBIAN TROPHY

    Дай повече инфо за такси,дневни нощни разходи, изисквания за клас софт.

    Лошо датите съвпадат с русенското състезание все още мислим каде да караме.

    Коментар


    • #3
      От: 8th SERBIAN TROPHY

      Какви са изискванията за Хард класа? И аз имам желание да участвам. Притеснява ме малко датата, съвпада с мой семеен празник.
      ТЛК-120 Николай Колев
      0898521295

      Коментар


      • #4
        От: 8th SERBIAN TROPHY

        По принцип няма някакви специални изисквания и за двата класа - в хард клетка и лебедка , в софт може и без клетка но лебедката е силно препоръчителна . Има обаче една лека уловка - техният клас софт е все едно нашият клас Експерт на повечето състезания и за това лебедката си е почти задължителна . Клас Хард си е вече истинско трофи - много тежки екстремни участъци които са в трасето , отделно СС-сите също са доста тежки . Взима се само времето за преминаване СС и то ти определя класирането , трябва да имаш всички печати от контролите . Във софт се кара за време като те нямат СС но трасето е достатъчно тежко и без тях , те също трябва да имат всички контроли . Във петък има нощен етап и за двата класа , а във събота етапа отнема целият ден. Правилата не са сложни , но си трябва подготвена машина и екипаж защото трасето не е за подценяване . Иначе купона в хотела е страхотен - точно по сръбски
        Таксата е 9000 динара - около 80 евро на човек и включва такса за участие , нощувки и храна , поне така беше миналата година .
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • #5
          От: 8th SERBIAN TROPHY

          Записването работи, само че има грешка и пише 2013 вместо 2014, но може да се записвате.

          Коментар


          • #6
            От: 8th SERBIAN TROPHY

            Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
            Малко закъснях с темата защото едва днес разбрах за тазгодишното Сърбия Трофи . От 14 до 16 ноември ще се проведе осмото издание на Сърбия Трофи . Нашият екипаж ще участва в клас Hard , доколкото знам Киро от Видин също ще кара , ако има други желаещи за участие нека пишат тук в темата за да се организираме за записвания и пътуването . Надявам се Саша Милошевич да се включи с повече инфо за състезанието .http://www.serbiantrophy.rs/8th-serbian-trophy/
            Ще пропуснеш Русе 2014?

            Коментар


            • #7
              От: 8th SERBIAN TROPHY

              Така се получава с датите, съвпадение. Тези, който не карат за трофи шампионата могат да си избират. Аз се записах вече.

              Коментар


              • #8
                От: 8th SERBIAN TROPHY

                Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                Ще пропуснеш Русе 2014?
                Дидка , на Русе идвам заради теб ,Борко и всички приятели които са там . Като трофи състезание / без да обиждам целият орга тим / Русе е с доста по малка трудност от Сърбия Трофи . Съжалявам че не мога да присъствам и на двете места , но просто датите се съвпаднаха ...
                Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                Така се получава с датите, съвпадение. Тези, който не карат за трофи шампионата могат да си избират. Аз се записах вече.
                Стояне , "Трофи шампионат" е доста силно казано за състезания които доста се различават едно от друго и нямат общ правилник , така че избор е много лесен ...
                Последно редактирано от Бакалов; 08-10-14, 07:42.
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • #9
                  От: 8th SERBIAN TROPHY

                  И, аз със съдействието на Саша се записах.

                  Коментар


                  • #10
                    От: 8th SERBIAN TROPHY

                    Аз съм под въпрос за сега, поради ред причини, но ще направя всичко възможно да отида.
                    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                    Коментар


                    • #11
                      От: 8th SERBIAN TROPHY

                      Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                      Аз съм под въпрос за сега, поради ред причини, но ще направя всичко възможно да отида.
                      Без теб накъде , нали знаеш че двата Патрола трябва да са в боя ...
                      VEREYA MOTORSPORT TEAM

                      Коментар


                      • #12
                        От: 8th SERBIAN TROPHY

                        Живко,на мен ми се идва,щото миналато година пропуснах.Не за участие,а като публика и подкрепящ нашите отбори.Купона също ми харесва.Гледам даден е е хотел Ртани,дали ще е само за състезатели или и за гости.Вероятно може да ни пишете като част от екипа/асистенция/.Дано се наредят нещата.
                        Нека силата да бъде с нас!
                        Suzuki Grand Vitara
                        +34 642 91 4154

                        Коментар


                        • #13
                          От: 8th SERBIAN TROPHY

                          Бат Радо , по принцип хотела е за състезатели и единствения начин да си там е като участник в клас Турист / това са придружаващите и фотографите / . В клас Турист всички участници вървят в колона която се води от водач и се позиционира на места където може да се гледа . Ако решиш избираш си спътник и съквартирант за стаята и ще те запиша , цената е около 80 евро на човек за двете нощувки и храната
                          VEREYA MOTORSPORT TEAM

                          Коментар


                          • #14
                            От: 8th SERBIAN TROPHY

                            Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                            Аз съм под въпрос за сега, поради ред причини, но ще направя всичко възможно да отида.
                            Ти полудя ли бе......или жената не те пуска?
                            Къде без НАЙ-ДОБРИЯ - стягай се. Пресата ти е в гаража - разпъвай тавана на " Жабето", 2-3 заварки по клетката....може и без стъкло и....си готов.

                            Коментар


                            • #15
                              От: 8th SERBIAN TROPHY

                              Е ми ние скромно сме записани в Турисг.Ще викаме за професионалистите.От Перник ще има още един екипаж в soft-a.
                              тел. за приятели по всяко време 0888 909394

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X