Обява

Свий
Няма добавени обяви.

8th SERBIAN TROPHY

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: 8th SERBIAN TROPHY

    Нашият отбор тръгва от Стара Загора в четвъртък вечерта около 22.00 ч , сборният пункт в София пак да е на Джъмбо , но нека този път да тръгнем към 2.00 ч . Доколкото знам с платформи засега ще сме май само трима - аз , Стоян и Киро и движението в колона с платформите не е от най бързите , така че който ще е се движи с нас да го има в предвид . Миналата година в Копаоник пристигнахме около 11.00 ч със всички спирания за зареждане и товаро-разтоварни дейности . Ако някой ще пътува с нас да пише тук в темата или по телефона - Живко Бакалов 0887938090 0897232967
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • #32
      От: 8th SERBIAN TROPHY

      Ние ще сме там,и ще ви чакаме поне така се надяваме да пристигнем преди вас

      Коментар


      • #33
        От: 8th SERBIAN TROPHY

        В четвъртък oрга тим ще бъде вече на Копаоник. Телефон на Боске е +381 600 22 88 19.

        До този, малко видео:


        Коментар


        • #34
          От: 8th SERBIAN TROPHY

          За състезатели: на този место, ште требе дуги колани или задна лебедка.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10626865_949549068392610_6855314359576281433_n (1)x.jpg
Прегледи:1
Размер:204.2 КБ
ID:5617888Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10338703_949549165059267_4149450688604897874_n (1)x.jpg
Прегледи:2
Размер:190.8 КБ
ID:5617889Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10731055_949549118392605_3528636349190739458_n (1)x.jpg
Прегледи:1
Размер:217.1 КБ
ID:5617890
          (Ъгъл на слике не е добър - но, в този екстрем треба И ПРЕДНАТА лебедка за СПУСКАНЕ!!!)

          Коментар


          • #35
            От: 8th SERBIAN TROPHY

            Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
            Нашият отбор тръгва от Стара Загора в четвъртък вечерта около 22.00 ч , сборният пункт в София пак да е на Джъмбо , но нека този път да тръгнем към 2.00 ч . Доколкото знам с платформи засега ще сме май само трима - аз , Стоян и Киро и движението в колона с платформите не е от най бързите , така че който ще е се движи с нас да го има в предвид . Миналата година в Копаоник пристигнахме около 11.00 ч със всички спирания за зареждане и товаро-разтоварни дейности . Ако някой ще пътува с нас да пише тук в темата или по телефона - Живко Бакалов 0887938090 0897232967
            Живко, бройте ме и мене, записал съм се, дано само успея да се оправя до тогава.
            0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

            Коментар


            • #36
              От: 8th SERBIAN TROPHY

              Аз съм се записал с Ваня.Изправени сме пред дилемата,дали да пътуваме с XL-а или с Астра-та.Настроенията ни са да го ударим по-скоро на туризъм и вечерни купони,отколкото каране.Ако се намерят мераклии да пътуват с нас ще взема тогава "дългуча".Смятам да мина през Ниш-Прокупле-Блаце-Разбойна-Брус.
              Нека силата да бъде с нас!
              Suzuki Grand Vitara
              +34 642 91 4154

              Коментар


              • #37
                От: 8th SERBIAN TROPHY

                Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                Аз съм се записал с Ваня.Изправени сме пред дилемата,дали да пътуваме с XL-а или с Астра-та.Настроенията ни са да го ударим по-скоро на туризъм и вечерни купони,отколкото каране.Ако се намерят мераклии да пътуват с нас ще взема тогава "дългуча".Смятам да мина през Ниш-Прокупле-Блаце-Разбойна-Брус.
                С Астрата няма да можеш да покараш в туриста, а ако си седиш в хотела няма да ти е интересно. Така, че най-добре ела с XL-a (голямата Витара нали).

                Коментар


                • #38
                  От: 8th SERBIAN TROPHY

                  Първоначално публикуван от salekg Преглед на мнение
                  За състезатели: на този место, ште требе дуги колани или задна лебедка.
                  [ATTACH=CONFIG]748805[/ATTACH]
                  (Ъгъл на слике не е добър - но, в този екстрем треба И ПРЕДНАТА лебедка за СПУСКАНЕ!!!)
                  Колко дълги колани ще ни трябват тук? Повечето нямаме задни лебедки.

                  Коментар


                  • #39
                    От: 8th SERBIAN TROPHY

                    Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                    С Астрата няма да можеш да покараш в туриста, а ако си седиш в хотела няма да ти е интересно. Така, че най-добре ела с XL-a (голямата Витара нали).
                    да голяма Гранд Витара
                    Нека силата да бъде с нас!
                    Suzuki Grand Vitara
                    +34 642 91 4154

                    Коментар


                    • #40
                      От: 8th SERBIAN TROPHY

                      Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                      Живко, бройте ме и мене, записал съм се, дано само успея да се оправя до тогава.
                      Браво Влади. Чакамо те

                      Коментар


                      • #41
                        От: 8th SERBIAN TROPHY

                        Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                        Аз съм се записал с Ваня.Изправени сме пред дилемата,дали да пътуваме с XL-а или с Астра-та.Настроенията ни са да го ударим по-скоро на туризъм и вечерни купони,отколкото каране.Ако се намерят мераклии да пътуват с нас ще взема тогава "дългуча".Смятам да мина през Ниш-Прокупле-Блаце-Разбойна-Брус.
                        Стоян e прав. Ако сте с Vitara XL ще можете да видите по интересни нешта от кръчмите

                        В миналогодишната тема, аз написах за маршрута. Мисля, че София-Ниш (магистрала кам Београд)-Појате(изход са магистрала)-Крушевац-Брус-Копаоник наибързият и удобен вариант.

                        Коментар


                        • #42
                          От: 8th SERBIAN TROPHY

                          Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                          Колко дълги колани ще ни трябват тук? Повечето нямаме задни лебедки.
                          Аз нямам точна информация. Около е гора и треба да е 20 м ок.

                          Коментар


                          • #43
                            От: 8th SERBIAN TROPHY

                            Първоначално публикуван от salekg Преглед на мнение
                            Стоян e прав. Ако сте с Vitara XL ще можете да видите по интересни нешта от кръчмите

                            В миналогодишната тема, аз написах за маршрута. Мисля, че София-Ниш (магистрала кам Београд)-Појате(изход са магистрала)-Крушевац-Брус-Копаоник наибързият и удобен вариант.
                            Благодаря за уточненията.Посочения път през Крушевац съм го минавал вече и затова искам да видя повече места от Сърбия.В края на краищата не бързам за никъде.Но ще се съобразя и с колективната воля на българските участници.Поздрави!
                            Нека силата да бъде с нас!
                            Suzuki Grand Vitara
                            +34 642 91 4154

                            Коментар


                            • #44
                              От: 8th SERBIAN TROPHY

                              За най голямо съжаление, поради ред причини аз няма да мога да дойда. Колата също не е готова... Най вероятно Антон ще е представител на отбора От сега стискам палци на нашите екипажи
                              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                              Коментар


                              • #45
                                От: 8th SERBIAN TROPHY

                                Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                                За най голямо съжаление, поради ред причини аз няма да мога да дойда. Колата също не е готова... Най вероятно Антон ще е представител на отбора От сега стискам палци на нашите екипажи
                                Без Антон не можем , нали той е капитана на българският отбор , а и е единствения който знае сръбски ...
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X