Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Nuvi 52 BG OFRM

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за Nuvi 52 BG OFRM

    Привет колеги, търся навигация за подарък на наш близък до 250лв...
    Човека на който ще подарим въпросната навигация, ще я ползва предимно за градовете и някои туристически дестинации - BTC, без пътища по черно, демек само CITY CYR, ще я ползва само за БГ, не го интересува извън БГ другите карти. Какво мислите за въпросния модел - nuvi® 52 BG OFRM? Тя е с инсталирани предварително карти, с доживотен абонамент и е с голям ярък 5.0 - инчов дисплей?
    Лично аз ползвам nuvi® 3597 LMT и съм супер доволен от него, но малко ще ми е трудно да направя подарък за 700лв


    П.С. Нещо стана относно заглавието на темата, нека мод да я редактира на: Мнение за nuvi 52 BG OFRM
    Последно редактирано от Еделвайс; 05-10-14, 20:05. Причина: Пояснение

  • #2
    От: Мнение за Nuvi 52 BG OFRM

    Предполагам че никой не е имал преки впечатления от въпросния модел , ако може да споделите хубава препоръка за даден модел Гармин Нуви, става дума за чисто нов до 250лв, като важи с пълна сила гореспоменатите условия които обясних

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за Nuvi 52 BG OFRM

      http://www.garminclub.bg/community/i...p?topic=3212.0

      http://www.garminclub.bg/community/i...12726#msg12726

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за Nuvi 52 BG OFRM

        Мерси за линковете, прочетох за какво става въпрос и реших направо да ходя при офиса на карта.бг и да видя на място как се държи въпросния модел

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за Nuvi 52 BG OFRM

          Машинката е относително бавна. На моменти досадно бавна бих казал. Тест на картата да ме закара от ТУ при бул. Климент Охридски до Банско ме прекара пряко по несъществуващ път до Студентски град и оттам до южната дъга на Околовръстен път. Несъществуващият път се оказа черен всъщност, та трябваше да въртя обратно и да изляза по очевидното трасе до Бистришко шосе.

          Коментар


          • #6
            От: Мнение за Nuvi 52 BG OFRM

            Това от къде те кара зависи от картата, и типа маршрут който си избрал. Ако картата има всички пътища, коректно по категории ще си води прекрасно. Че е бавна , бавна е, ама е 189лв, за по-бърза- повече пари 280-350лв. Зависи кой какво си преценява ,че му върши работа. Пътувал съм до Германия и обратно без ядове с нея.

            Коментар


            • #7
              От: Мнение за Nuvi 52 BG OFRM

              Първоначално публикуван от dido2 Преглед на мнение
              Несъществуващият път се оказа черен всъщност, та трябваше да въртя обратно и да изляза по очевидното трасе до Бистришко шосе.
              Дал ли си му да избягва черни пътища от настройките?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X