Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

    Нещо ме ухапа кучето,и съм се загледал по този модел! Не питам за разход на гориво-то е ясно че тия 218 коня трябва да се хранят.По-скоро питам за някакви дефекти,такива които се проявяват след известен пробег.Двигател,автомат,или електроника,от които реването може да е сериозно!Колата ще е комби,около 2002 г.
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

  • #2
    От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

    В началото на годината ми беше изпаднал същия, американец, изгодно, и мислИх, мислИх, и реших да му обърна гръб.
    Количката е готина, но не става за гората, а предвид годинките, не е атрактивна за кафетата, а и не ми е било това идеята, пък за този след 2005 нема кеш, ма ако имах възможности като за него щях да си взема GL.
    Не е много Off, но като цяло ме кефи, а и с този мотор има сила, и ако ти харесва и ти е комфортно вътре, мяташ му една газчица, и си ТИ.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

      За гората си имам МУЛЕ!! Не видях друго място,и затова питам тук!
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • #4
        От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

        Ми врътни му некое друго кръгче, и ако те кефи скачай.
        Разхода на газ е 15-20, и ще завси от това къде и как го караш, хубавото е, че ще имаш запас от сила при нужда, а пък тоя V6 си върви добре и в ниските,
        но в крайна сметка, щом го взимаш за евридейка, е важно да ти е удобно и на теб да ти харесва.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

          Много ми помогна! Сигурно имаш доста километри с тази кола!?
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • #6
            От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?


            Добре знаеш, че нямам, а и точно с този модел ML, като година, няма и да имам, щото имам още един джип модел 2011.
            Споделих ти лично мнение, относно това което мен ме касаеше когато се интересувах от модела, и намам експлоатационно такова, но дори и да имах, една птичка пролет не прави, а и ти, също така знаеш, че каквато и да е колата, всичко е въпрос на обслужване, и всяко конкретно мнение по темата ще е субективно, за това и съм се въздържал да споделям тук преразкази.
            Имах желание да съм ти полезен, ако съм ти помогнал, добре, ако не здраве да е.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #7
              От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

              Круме, я уточни С-клас или S-клас, че така написано не е много ясно.
              LZ1PER

              Коментар


              • #8
                От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                Сега е момента да уточня,защото явно не се разбира за какво става въпрос-не е МЛ,а комби-W203(лека кола-Ц клас).
                088пет722пет99
                http://www.hydropompi.com/

                Коментар


                • #9
                  От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                  Извинявам се, грешката е моя !
                  Не знам защо, но през цялото време си мислех за ML320.

                  P.S. Няма ли да ти е малко тясна ?
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                    Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                    Нещо ме ухапа кучето....
                    Като те е ухапало, иди да ти бият енджекция против бяс! ...А не да гледаш Мерцедеси, и то без втора ръчка.Мулето си е муле. Като си имаш 2-3-4 мулета още по-добре.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                      Този двигател съм го карал на Е класа автомат.
                      От 0 до 180 000 километра никакви пробллеми с двигател и скорости.
                      Маслото на двигателя се сменяше на 10 000, а на автомата на 60 000.
                      Ако не се лъжа свещите бяха не евтин консуматив.
                      Не харчеше малко,но вървеше прилично,не и много.
                      Успех.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                        Имам,вече две години ,такава.Газов инжекцион в Паулър газ,з 1200лв,и ти си човека.В началото се шашках от тия 12 свещи,но после се убедих че само караш. Ако не те притеснява разход в града около 13-15,и на дълго с галене до 10на 100.Т,ова е колата,върви като куршум,но натиснеш ли я не се надявай на раззход под 13 и нагоре,говори ме за газ.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                          Карам Е-класа 320 (W210) бензин редовия шестак 220к.с., автомат. Колата е на съвсем реални 350 000км. Разходът е съвсем приемлив. От 8/100 до 18/100. Над 200км/ч си пийва повечко. Естествено е на LPG.
                          Не знам за Цетката, но Е-то за около 100к км не ми е създало и грам неприятности. Страничен ефект е, че е доста фотогенично по отношение на спийд камерите.
                          Естествено, зимата не може да си стъпи на краката, дори с хубави гуми, но - нема пълно щастие. За сметка на това, като го ритнеш тръгва що-годе.
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                            За разход на гориво няма да говорим-ясно е,че няма да гори като малолитражка! Знам за разни коли,които си имат дефекти откъм мотори,ск.кутии и т.н. За тази обаче не знам нищо.А ме кефи много.Преди два дена се качих на такава "служебна",и останах очарован! Лошото е,че шофьорчето я кара от скоро,и не можа да ми каже нищо съществено.Та затова и пуснах темата-ако има някакви "бъгове",да си правя сметката!Тия дни ще кача снимки на една която съм харесал,и ще задавам още въпроси!
                            088пет722пет99
                            http://www.hydropompi.com/

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                              Вземай, вземай! Три до пет месеца ще те изчакам и после ще взема мотора за Г-то.....
                              П.П. Дали не ти дадох дълъг срок...
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X