Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
    Говорим за Варна, нали? +820км/дневно 365дни?Тое вярно и, че тия не се развалят.
    С "помпичка" сигурно ги правят. То и данъчните тогава не беха толкоз напред с матряла...
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #47
      От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

      Данъчните от Мюнхен ходеха в Кьолн на работа с таксита(по подразбиране цедки) и знаеха всичко. Наште врътваха по 1000, дневно и тук някъде.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #48
        От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        ...
        На едно излизане съм правил максимум 450 км, от сутрин до вечер, с междинно зареждане. Карал съм само дневно, от 8 сутринта, до 22 вечерта.
        Уморително, и доходоносно.
        ...
        За около 4 часа правех около 200км софийско, като почти никога не съм спирал по стоянки. Това малко след Вени.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #49
          От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          За около 4 часа правех около 200км софийско, като почти никога не съм спирал по стоянки. Това малко след Вени.
          Молим ти се .......намали тия километри,че е сега изтепах децата!!!!!! Баси и темата е станала......
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • #50
            От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
            Молим ти се .......намали тия километри,че е сега изтепах децата!!!!!! Баси и темата е станала......
            За 4-5 часа, 200км с една туба държавен бензин за 5лв. и оборот от 50-60лв., че километъра беше 30ст. дневната. Това с хартиена табелка ТАКСИ на десният сенник, щото нямах 18, и не щяха да ми дават книжката. Всички се късаха от смях с тая импровизирана табелка.
            Емо с редукторния Дифендър и Гого, който обслужва кемпера на Яро могат да го потвърдят, щото по това време и те бачкаха такси с един дърт осмак на партия.

            P.S. ... и да, темата беше за бензинова цетка.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #51
              От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
              Момчета, айде въРжете тия кучета, че оглушах бре!

              П.П. Софийските таксита не правят по толкова на три смени.
              Един път в София /някъде да е било 2005 г/ от нас до аерогарата ме вози такси Опел Вектра, на 3 години беше на 750 000 км.
              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
              Само DIESEL !!!

              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

              Коментар


              • #52
                От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                С "помпичка" сигурно ги правят. То и данъчните тогава не беха толкоз напред с матряла...
                Гагич, какви помпи 96-7г. май ти си се напомпил нещо, все пак е събота, нали...
                мисля, да зема а се замисля...

                Коментар


                • #53
                  От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                  Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                  Молим ти се .......намали тия километри,че е сега изтепах децата!!!!!! Баси и темата е станала......
                  Що бе, адаша иска да каже, че е тръгвал от София а всички курсове са му били до Църна маца, Щастливеца или Ихтиман за по кафе
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #54
                    От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                    Даже и така да е, пак не вярвам да стига 200км за 4 часа - това са 50км/ч средна скорост със светофари, спиране, качване, слизане на клиенти - всичко това е губене на време, смятайте с колко трябва да е карал когато се е движил за да докара такава средна скорост. 21 век е, повечето имате борд-компютър на колите, вижте си средната скорост на градско из София и тогава правете сметка.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                      Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                      Гагич, какви помпи 96-7г. май ти си се напомпил нещо, все пак е събота, нали...
                      Че какво не им е наред ма помпите през тия години? Баш тогава станаха масови. А че ти не си знаел за тях, нормално, шОферите и те са 'ора, нальЕ?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #56
                        От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                        Скоро ми попадна спринтер 2014 на 780000км в перфектно състояние. Всеки ден е карал Шутгарт - Лион и обратно части за Порше...Поддържан само в официалния сервиз на Даймлер в Щутгарт...
                        Германеца си го беше поръчал според целта - силен мотор, ксенон, темпомат с дистроник и всички системи за безопастност. Ако не го беше блъснал щеше да го кара оше поне няколко години.
                        Така, че не си мислете колко са добри старите коли и колко са калпави новите.
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • #57
                          От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                          Първоначално публикуван от martiob Преглед на мнение
                          Даже и така да е, пак не вярвам да стига 200км за 4 часа - това са 50км/ч средна скорост със светофари, спиране, качване, слизане на клиенти - всичко това е губене на време, смятайте с колко трябва да е карал когато се е движил за да докара такава средна скорост. 21 век е, повечето имате борд-компютър на колите, вижте си средната скорост на градско из София и тогава правете сметка.
                          Какъв борд-компютър, какъв 21 век ?!

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          През 1987 година, като студент, дето не го взимаше навътре ученето, че не ми преподаваха нещо, което не знаех, карах такси - ваз 21011 на бензин.
                          На едно излизане съм правил максимум 450 км, от сутрин до вечер, с междинно зареждане. Карал съм само дневно, от 8 сутринта, до 22 вечерта.
                          Уморително, и доходоносно.
                          ...
                          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                          Що бе, адаша иска да каже, че е тръгвал от София а всички курсове са му били до Църна маца, Щастливеца или Ихтиман за по кафе
                          Коко, ти барем трябва да помниш какъв беше трафика около '90-та, а тогава имаше и "прекачване", дето сега никой не може и да си го помисли ! Хората махаха като вентилатори и се качваха във вече заети таксита ако са им в посоката, или по-дъртите сте го забравили ?!
                          Пациенти - бол, таксита - йок ! Караш и спираш само за да качиш и свалиш някой.
                          Хартиената табелка на десният сенник ми беше "лампичката" (не на Шушана ).
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #58
                            От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                            Що бе, адаша иска да каже, че е тръгвал от София а всички курсове са му били до Църна маца, Щастливеца или Ихтиман за по кафе
                            А сега се сетих, че точно това сме правили всяка вечер в края на 80-те и началото на 90-те, като пропускаш "Щъркела" и Боровец, и това след като минем първо през "Наклона", "Канала", "Петицата" и "Петър Берон". ... "Войса" с/у Радиото беше после, ама за лудницата около него да разказва Стария.
                            Всяка вечер возене и простотии, и който е живял "по-активно" по това време в София би трябвало да го знае.
                            Отделно, че както си седим на първото денонощно кафе в квартала през лятото, и току някой каже "аре до морето", и всички тръгваха, а на сутринта пак в София.
                            Не знам как сте живяли, ама аз постоянно съм бил в движение, с изключение на последните 2-3 години.

                            P.S. Не споменах за "Електроника" и паркинга на "Плиска", щото така или иначе всяка вечер всичко започваше от там.
                            Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 04-02-18, 11:27. Причина: P.S.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #59
                              От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                              ...и който е живял "по-активно" по това време..


                              В Пловдив всичко започваше от "Симфония".. и беше същото...

                              Коментар


                              • #60
                                От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение


                                В Пловдив всичко започваше от "Симфония".. и беше същото...
                                Учудвам се, че тези които сега са на около 50 са забравили 80-те !

                                ... иии !
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X