Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

    Аз се чудех за едно бусче,дали да го купя-за две години,беше навило 400000 км-реални.В немско автосписание,статия за Фолксваген Амарок-изминал 700000 км за 3 години.Хора всякакви,на някои им харесва да живеят в колите,или по особен бизнес.За такива случаи е по изгодно на метан,и за дизел,и за бензин,ама има хора да не им пука за разхода...

    Коментар


    • #32
      От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

      Не ви разбирам колеги -човека първи пост,иска да впечатли/с хубаво/ , а вие .......Доверието вече го няма !

      Коментар


      • #33
        От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

        Човека го изгонили от вкъщи и живее в колата, пък вие му се подигравате...
        What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

        Коментар


        • #34
          От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

          Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
          Човека го изгонили от вкъщи и живее в колата, пък вие му се подигравате...
          Нидьейти тъй! Просто на собствениците на "Мерцедеси" не им се прибира ("в тясна квартира") и си живеят по колите:
          Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
          Извинявай, ама голяма глупост каза, Дъстър със S класа да сравняваш, дори и 20 годишна.
          Имам си 2, и си ги карам, минавам по около 140000 км. на година, със скорости недостижими за дачия, а за комфорт да не говорим.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #35
            От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

            Много сте странни, ако нещо не го приемате - не е вярно! Значи, за да издухам през ауспуха 50 000лв трябва да си купя кола за 150 000 ли!? 2016г. дойде от Германия Ц 220цди произведена 2012г. на 980 000км е ясно е, че после някоя куха лейка си я купи на 140-150 000км, но това изобщо не са изключения!
            мисля, да зема а се замисля...

            Коментар


            • #36
              От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

              Момчета, айде въРжете тия кучета, че оглушах бре!

              П.П. Софийските таксита не правят по толкова на три смени.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #37
                От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                П.П. Софийските таксита не правят по толкова на три смени.
                Не-не. Нищо не разбираш! В Германия е ОБИЧАЙНО например да живееш в Щутгарт и да ходиш ката ден да бачкаш до Берлин и после да се връщаш дОма. Германците НЕ ГИ БЪРКА това! Ясно? Те са МОБИЛНИ! Не са задръстеняци като нас тук у КаЕмБето, па и пътищата им са убави!

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Mrecedes.jpg
Прегледи:1
Размер:140.3 КБ
ID:5780201
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #38
                  От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                  Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                  Момчета, айде въРжете тия кучета, че оглушах бре!

                  П.П. Софийските таксита не правят по толкова на три смени.
                  Коко , ма они си праат много конкуренциа , та не са критериЙ
                  Правят се големи километри на година. Аз съм правил до 140 к за под година и половина.Проблем са унгарските гранични КПП - та.. И сега ми се повръща да мина от там.И не можаха да станат нормални , тия носители на името "Атила"- хуни , кво да ги праиш.
                  Всички знаете , че много километри на дълъг и прав път не убиват на краката , та даже и обувките да не са по размер
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                    Има фирмени бусове дето си ги въртят спокойно, но за лека кола не го вярвам.
                    При такива километри ежедневно хемороидите започват да имат име,фамилия, прякор и егн. Всеки .
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • #40
                      От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                      И ние сме виждали Германия.Като не чета щуротиите почвам да си мисля че всички пътуват до работата по 500-600км.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                        Е, аз на очите си ли да вярвам или на твоите мисли - 4годишна кола на 980 000км, имаш право да си мислиш каквото поискаш! Имах преди 20г. 3 таксита, Регата, Аскона и Кадет, които ми навъртаха по 300 000 на година, на 24ч. езда, но пък предимно градско!
                        мисля, да зема а се замисля...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                          300000 км на година са 821,9 км на ден това е скорост от 34.24 км/ч средна скорост на движение, ако се движи колата непрестанно, ако колата спира за техническо обслужване около 20-30 пъти в годината за масла, трябва да спира 2 пъти дневно за зареждане на гориво, светофари, технически преглед малко трафик и задръствания, средната скорост трябва да стане фантастична. Имайки предвид, че трябва да е и на тройна езда, документи пътни книжки и др. Меко казано без да обиждам никой, на мен не ми се вярва. За извънградско движение из европейски страни, мога да повярвам, ама за градско в България.....

                          Коментар


                          • #43
                            От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                            Без проблем ги правеха на 2 смени 1000 км за 24ч. Не ми се спори с философи, ако имаш вариант питай стар бакшиш от Варна. В Кюстендил или Плевен не знам как е било! Колите бяха мои и се попълваха книжки след всяка смяна, а това за 8ч. Работен ден и сега е смешно за много трудещи се.
                            мисля, да зема а се замисля...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                              През 1987 година, като студент, дето не го взимаше навътре ученето, че не ми преподаваха нещо, което не знаех, карах такси - ваз 21011 на бензин.
                              На едно излизане съм правил максимум 450 км, от сутрин до вечер, с междинно зареждане. Карал съм само дневно, от 8 сутринта, до 22 вечерта.
                              Уморително, и доходоносно.

                              Първата работа беше да купя части за основен ремонт. Буталата ги подарих преди месец на някакъв - познат на petrofbg. Така и не се обади да благодари.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Мерцедес С-320 бензин-какво да очаквам?

                                Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                                ......3 таксита, Регата, Аскона и Кадет, които ми навъртаха по 300 000 на година, на 24ч. езда, но пък предимно градско!
                                Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                                Без проблем ги правеха на 2 смени 1000 км за 24ч. Не ми се спори с философи, ако имаш вариант питай стар бакшиш от Варна..
                                Говорим за Варна, нали? +820км/дневно 365дни?Тое вярно и, че тия не се развалят.
                                пп в софия чисто нови с голям денонощен сервиз се трошаха и нормата им беше 200пълни на смяна, 2 смени
                                Последно редактирано от veskov; 03-02-18, 22:20.
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X