Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"течни" вериги за сняг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "течни" вериги за сняг

    В МЕТРО са пуснали някакъв спрей "течни вериги за сняг" 3-4 лв е един флакон... много ми е чудно като що ще е това?

    Аз си го представям така - пръскаш гумите за да минеш заледен участък... ама дали е така /кой ще ми каже/?
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

  • #2
    Абе аз требва за зимата да си купувам вериги за джипката ама истински си, я предложете някви фирми дет да неми избиват зъбите, а сучевременно и да несе скасат в първата оран или да си купувам синджири дебели и да почвам да си права!
    4ао
    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

    Коментар


    • #3
      Тези "течни вериги" са много измизлена работа, но по-добре с тях, отколкото без тях. Винаги имам в багажника.
      Това си е чисто лепило. Гумата трябва да е суха, избърсана от снега. Пръскаш, чакаш 5 минути и потегляш, леко с газта.
      Поне 3 пъти съм се измъквал така. Слоят лепило пада много бързо, но е достатъчно, за да те измъкне в определени ситуации.
      Моят флакон е на някаква италианска фирма.
      "...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
      http://ftp.domainbg.com/tuono

      Коментар


      • #4
        напално съгласен с колегата.глупост но за някои случеи помагат да се измакнеш ама нали ние си имаме 4х4
        Тва не е за нас
        "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

        Коментар


        • #5
          Кажете някой тираджия дето пътува до Москва, и ще има вериги за всички.

          Коментар


          • #6
            имам един познат дето ходи до русия е незнам дали точно до москва
            "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

            Коментар


            • #7
              Веригите могат да му ги натоварят в Москва ... Идва зима, ако не искаме да са в лъскави куфарчета, може просто да ги нахвърля в камиона уж че са си за него, а не да се разправяме с лудницата на внасянето.

              Коментар


              • #8
                Дини дай размерите ....

                Здравей !
                Дай размерите на гумите които ползваш , за да ти предложа вериги - и да ти дам цени .
                Пиши ми на е-майла : adventurecarbg@abv.bg

                Коментар


                • #9
                  ще говора с него и щ ти кажа резултата
                  "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                  Коментар


                  • #10
                    От: "течни" вериги за сняг

                    Не съм ги пробвал на джипа,но за обувки в поледица вършат добра работа,ползваме ги цялото семейство
                    Опел Фронтера Б КБ

                    Коментар


                    • #11
                      От: "течни" вериги за сняг

                      Миналата зима ги пробвах при опит за изкачване на един стръмен баир.Ефект осезаем нямаше.

                      Коментар


                      • #12
                        От: "течни" вериги за сняг

                        Слагам съм преди години на Вектрата има осезаем ефект но за 100на метра.Беше италианско производство.
                        Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X