Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Резервни части за Honda CR-V копува-продава !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Резервни части за Honda CR-V копува-продава !!!

    Привет на всички, порових и забелязах, че точно такава тема няма, на много места в отделни теми някой нещо предлага или търси и си викам шо да нее на едно място, ако админите са против да действат
    Нека в тази тема да не се пишат цени, а да е на лични си мисла по добре ще е.
    Аз не предлагам нито търся нещо за сега, но другата седмица със сигурност ше пусна нещо по въпроса !




    П.П. Дайте да опрайм тея коли, че хора возим в тях и жената неко път
    HONDA CR-V 2000 B20Z1 500 kw, опсс оборота хахаха

  • #2
    От: Резервни части за Honda CR-V копува-продава !!!

    Първоначално публикуван от дедо поп Преглед на мнение
    Привет на всички, порових и забелязах, че точно такава тема няма, на много места в отделни теми някой нещо предлага или търси и си викам шо да нее на едно място, ако админите са против да действат
    Нека в тази тема да не се пишат цени, а да е на лични си мисла по добре ще е.
    Аз не предлагам нито търся нещо за сега, но другата седмица със сигурност ше пусна нещо по въпроса !




    П.П. Дайте да опрайм тея коли, че хора возим в тях и жената неко път
    Ми навсякъде в цяла България има!Избираш град,избираш колега от форума и готово!Не е нужно па а си дърляме езиците за написани вече неща!Е-е-е-е ако ти си открил някакъв специализиран магазин или склад само за Хонда ЦРВ-отбележиго,ще се възползваме!И да не земе а са обидиш пък ся!
    П.П.Най-големия магазин за резервни части,ама наистина най-големия и с най много компетентни продавачи наистина разбиращи и каквито поискаш намираш се намира пред теб!Его ве!тук бе!я,го на,цък http://www.offroad-bulgaria.com/
    имах и Toyota Rav 4 2006g.
    Mitsubishi Lancer 2008g.
    Honda CR-V 1998г.
    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

    Коментар


    • #3
      От: Резервни части за Honda CR-V копува-продава !!!

      Много се замислям да направа малко подобрения на джибката, ше смена халогените със диодни и требва некаде да дам оригиналните, не ми се иска да ги пускам по некви сайтове, еми тук у форумеца, който му требе да ги взима и да се кефи.
      Не че немам сериозни проблеми за решаване със Хондата, като ремонт на рейката 250 кинта, дифа свири като го дигнах вчера на подемника да направа онази профилактика http://www.offroad-bulgaria.com/show...4513&p=1314773 и се побърквам щот не знам кво ше ми струва да го отремонтирам този проблем, абе тегло ама аз не моо да търпа нещо да ми нее у ред със возилото.
      Е сега ше пусна една снимка на тия ледове, да споделите и мнение :
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ledez.jpg
Прегледи:1
Размер:36.6 КБ
ID:5613792
      HONDA CR-V 2000 B20Z1 500 kw, опсс оборота хахаха

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X