Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд Honda CR-V B20Z1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Офроуд Honda CR-V B20Z1

    Не съм търсил да вида за такава тема ма и да има ше е старичка та...
    Мисла че е време да сподели всеки до колко наще сув машини са офроуд !
    Аз ходя за риба с нея на всякъде вече 2 ри месец и немам проблеми кал трева кална трева дупки пълни с вода и кал и много добра работа ми върши и за гробищата там си е чист офроуд като валне малко.
    За почти всякакви терени май става а.. !!!
    HONDA CR-V 2000 B20Z1 500 kw, опсс оборота хахаха

  • #2
    От: Офроуд Honda CR-V B20Z1

    Дедо Попе, ти си още нов, ентусиазиран, ама не знам ... "Какво ще правиш ти зимъска ... " ... сигурно ще разбереш, че тоа паркетник за нищо не става!?
    Аз вече започнах да се ровя в обявите. Решил съм да сменявам моето CR-V с нещо по- ... Например с по-ново CR-V

    п.п. По темата - карам само по асфалт Иначе тук някъде имаше клипове на колеги, как се представят Хондите в сняг, ама не помня в коя тема бяха.
    Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

    Коментар


    • #3
      От: Офроуд Honda CR-V B20Z1

      Е зимата нема джип който да е добре всичко е в гумите тва съм го разбрал още когато карах служебният ренч ровър немаше опир докато не се износиха гумите после глей как и 16х16 не те оправат, и тва е за другата тема но всесезонни гуми нема има летни и зимни от опит го знам специално за нашите ширини балканските на запад всесезоните са най добри ама ние не сме там а е тука гризем дървото и тва е ...... но пък сме си в смотаната държава хааха ко да прайш съдба ..........
      HONDA CR-V 2000 B20Z1 500 kw, опсс оборота хахаха

      Коментар


      • #4
        От: Офроуд Honda CR-V B20Z1

        Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
        Дедо Попе, ти си още нов, ентусиазиран, ама не знам ... "Какво ще правиш ти зимъска ... " ... сигурно ще разбереш, че тоа паркетник за нищо не става!?
        Аз вече започнах да се ровя в обявите. Решил съм да сменявам моето CR-V с нещо по- ... Например с по-ново CR-V

        п.п. По темата - карам само по асфалт Иначе тук някъде имаше клипове на колеги, как се представят Хондите в сняг, ама не помня в коя тема бяха.
        Нямам преки впечатления от CR-V на сняг, но като знам дъртия Шатъл как драпаше .... и все още си драпа, гадината, само гуменетки да има. По-миналата зима, баща ми беше решил, че едни 7 годишни останки от всесезнонни Пирелита може да минат за гуми и се наложи да го дърпам в снега ... с Колта на жената, на голо предно ... Срам, срам Ама то не е от марката...

        Специално за по-ентусиазираните - само не забравяйте, че законите на физиката никой не ги е отменял. Всяко 4х4 с що-годе читави гуми, се изстрелва по снега без проблем. Проблема идва, като дойде време за завиване или спиране. И 8х8 да си, инерционния момент прескочи ли коефициента на сцепление ... мда. Умната!
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • #5
          От: Офроуд Honda CR-V B20Z1

          Всесезонни има и не са въобще за подценяване, те са общо 3-4 марки които вършат работа, двете ги знам с подробности, ханкок оптимо с4 Н730, пирели скорпион стр, едни на Тоио и едни на Гудиер Спецялно за скорпиона е писано много, представя се по добре от доста чисто зимни гуми
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
          Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

          Коментар


          • #6
            От: Офроуд Honda CR-V B20Z1

            Тефчо, аз пък нямам преки наблюдения над Шатъл, обаче, имайки предвид, че AWD-то на CR-V е взето от Шатъл, значи може да очакваш същото поведение, като твоето Шатълче.

            п.п. За законите на физиката си много прав. Помня на времето (преди 20-ина годинки), когато в България масово започнаха да навлизат коли с ABS. Колко народ изгоря, лежейки на ... "Ледът на магистралата не ме притеснява, имам си ABS!".
            п.п.п. Горя от желание да пробвам TCS/VSA - то на Сивика на сняг и лед, ама такива у Англия нема. Виж, VSA го пробвах, на магистралата в аквапланинг, при 130км/ч, представи се чудесно.
            Последно редактирано от krasi-mir; 15-10-14, 01:27.
            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

            Коментар


            • #7
              От: Офроуд Honda CR-V B20Z1

              Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
              п.п.п. Аз пък горя от желание да пробвам TCS/VSA - то на Сивика на сняг и лед, ама такива у Англия нема. Виж, VSA го пробвах, на магистралата в аквапланинг, при 130км/ч, представи се чудесно.
              Добре си се справя системата, но както винаги казвам - НИКОГА не се предоверявайте на каквито и да е системи!

              п.п. Краси ти не спиш ли, или си на обход?
              / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

              Коментар


              • #8
                От: Офроуд Honda CR-V B20Z1

                Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
                Аз вече започнах да се ровя в обявите. Решил съм да сменявам моето CR-V с нещо по- ... Например с по-ново CR-V
                Бат Краси да питам нещо за лакърдия,не ми са рови из нета.И аз четов,четов за некои друг "жип" ,че както и мотора и тази хонда ми омаля и какво да констатирам накрая.За мойте нужди най-идеалният Хонда CR-V?А-а-а-а? Ожених вече Равката.Сега дира Хонда CR-V втора генерация,бендзинь,пак ръчка 2005 година.Искам пак отзад да и е гумата,на багажника,не отдолу.Та сега ,а те питам!Бре до коя година ги произвеждат тези с гумата резервната отзад и знаеш ли дали на тях е решен въпроса с климаника.
                Хронично заболяване на всички такива 2002-2003 година е спраскан компресор на климатика.Вчера видях една убавица пред градината на малкия.Хонда бре,не мацка,гледам я с гума отзад"баси как звучи"-двата бели стопа горе,ауспаха прав викам а-у-уу-у бензин-2005година.Търча до нея,отвяря един морук и вика не е 2005,а 2007 година е,нема да сгрешиш брато ако купиш такава,туряй и един ГИ мнооо яка кола.Ебаси рекламата ми направи.Ма аз като гледам такива 2007 година не съм виждал.Габарка ли ма този или него са го врътнали с някои лев отгоре за 2007 година.Коша койш ти.
                А-а-а-а и да не е спам-таз 2005 г. четов,че като качва байр и аха когато и трябва повече газ за да излезе по хлъзгаво се включва тракшън контрола и за да не прецака АBS автоматично и сваля оборотите и мяу.Та до тук с офроуда.
                имах и Toyota Rav 4 2006g.
                Mitsubishi Lancer 2008g.
                Honda CR-V 1998г.
                Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                Коментар


                • #9
                  От: Офроуд Honda CR-V B20Z1

                  2006 са последните.
                  Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                  Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                  Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                  Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                  Коментар


                  • #10
                    От: Офроуд Honda CR-V B20Z1

                    Слави, 2006 г. са произведени последните, но има малко регистрирани и през 2007 г.

                    Павле, изключваш VSA-то и нямаш проблем с оборотите и мощноста по баира и съответно няма "мяу"!
                    / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                    Коментар


                    • #11
                      От: Офроуд Honda CR-V B20Z1

                      Емича ме е изпреварил, щях да кажа същото - може и да е регистрирана началото на '07-а, а и нали знаеш, че колите произведени след септември '06 се водят '07-а г.на производство, и преди баира (и преди оффроуд) тракшъна OFF(така съм чел, не съм пробвал).
                      За климатика нямам представа.
                      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                      Коментар


                      • #12
                        От: Офроуд Honda CR-V B20Z1

                        Тъи де тъи
                        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                        Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                        Коментар


                        • #13
                          От: Офроуд Honda CR-V B20Z1

                          Първоначално публикуван от emicha1 Преглед на мнение

                          Павле, изключваш VSA-то и нямаш проблем с оборотите и мощноста по баира и съответно няма "мяу"!
                          Е-е-е- Емич спаси ма и ми даде надежда.Сериоз.Не знаех,че това нещо може да се изключи.Пу да са еба в експерто.
                          имах и Toyota Rav 4 2006g.
                          Mitsubishi Lancer 2008g.
                          Honda CR-V 1998г.
                          Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X