Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Едни ще вземат кебапчета, други ще вземат бира, аз освен да взема жената и децата?!!?
    Е, няма да режа, ма мога да засичам (време) и да нося (бира, чаши, дърва)....
    В миналото ще остане, каквито сме били...

    Коментар


    • Emilppp
      Emilppp коментира
      Редактиране на коментар
      Добре де, и внука ще взема!

    • gy6ter
      gy6ter коментира
      Редактиране на коментар
      Начинаещи може ли ?

    • Тропчо
      Тропчо коментира
      Редактиране на коментар
      Ми-и-и-и-и, предполагам. То, хотел няма отдавна, ама място за преспиване- колкото щеш.

  • Мойте резачески намерения са съвсем сериозни!
    Уточнявай датата!

    Коментар


    • Моите кебабчески намерения са още по-сериозни!
      Дата.

      ПП
      Ще дойда с антикварна форумна риза.

      Пъ Пъ Двъ
      Не съм дядо.
      Последно редактирано от davc; 25-02-22, 22:26.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • Тропчо
        Тропчо коментира
        Редактиране на коментар
        П.П. Щом още ги търкаляте тия ризи, няма нужда да правя нови. Успокои ма!

    • Не очаквах подобен ентусиазъм, по- скоро го подхвърлих на майтап. Към края на март ще си ходя до Розовец, за да си пусна водата и ще видя колко къщи са оживяли и имат нужда от дърва. Ще го пиша в друга тема, щото тук оцапахме достатъчно.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
        Нещо взе и на мен да ми писва от бензиновите. Съпоставими ли са с електрическите? В Лидъл тая седмица има на 2200 вата, бензиновите и те там се движат. Реално една работа ли вършат. Имам останали още към 2 кубика греди, дърти и сухи. Кауфландската сдаде съединителя и ми върнаха парите, иначе бях доволен. Възкресих един дърт китаец подарък, ма взе пак номера да върти, не иска да пали като е топла. За ден-два замина нов редуктурен стартер. Та взех да се замислям за електричка. Не ми е само за тези дърва, по село все някой клон ще трябва да се среже, да има за зор една резачка.
        Смених бобината на китаеца с такава от друг китаец(втора употреба). Реже и пали на змей, загряла само дърпам въжето и карам . Сложих си и новата верига на Орегон, не се удържа. На 30х30 дърта греда само държа резачката. Нарязах повечето боклуци, останаха дебелите греди. Абе свърших си работата, засега се отлага покупка на друга техника.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • Asen Kushlev
          Asen Kushlev коментира
          Редактиране на коментар
          Имам 10 годишен китайски тример за трева, още е с оригиналната свещ. Даже не съм я развивал да я видя. Тази е Орегон, поне е по-читава може би. Не че е лошо да я погледна де.

        • veskov
          veskov коментира
          Редактиране на коментар
          Примерно с и без резистор, респективно Марковата бобина е потърпевша и струва почти колкото цял нов китаец

        • Asen Kushlev
          Asen Kushlev коментира
          Редактиране на коментар
          Китайската бобина е под 20 лв. нова, това им е хубавото. А и като Щила стане на 10-15 години ще почнат с нямането на части, ма тя стара...И ще си имам скъп паметник.

      • Всички вече са си уговорили да им карат дървата нарязани. Не знам дали е свързано с двата цигански катуна- горе, до Паметника и долу, до Бачуров мост. Като ги загледах, хората си имат всичко и са подготвени. Та-а-а-а, състезание по рязане на дърва няма да има. Поне тая година и поне в Розовец.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • Никола
          Никола коментира
          Редактиране на коментар
          Таман бях нагласил новото Хъски. : )

      • Язък ...и скара - бира няма да има
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • gy6ter
          gy6ter коментира
          Редактиране на коментар
          Аз ,ще си остана ненаучен ..

      • Та да уговорим новото място.
        Август ще почивам, и съм готов на всякакви мероприятия.

        Коментар


        • терзах се, мислих непълноценно и взех: Oleo-Mac GS 411. 25 годшната електрическа Хускварна се предаде и взех Олео-то. Сравнение няма - италианчето реже като нож - масло, много по малко ме уморява.
          Натиснете снимката за да я уголемите  Име:oleo mat.jpg Прегледи:0 Размер:211.8 КБ ID:6894521
          Прикачени файлове
          O888 749-O86
          C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
          NC 750

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X