Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

    Първоначално публикуван от Цепачка Преглед на мнение
    ЗдрАВЕЙТЕ, както и очаквах никои в групата не помага.
    Но аз съм упорит и ще се справя и без вашите съвети .
    Благодаря ви.
    Или не могат или..... Но излиза,че Вие сте очаквали......???
    Смело дерзайте!!!

    Коментар


    • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

      В магазина на Хускварна,за града ни,съм виждал верига да се продава на дължина,от макари.Има и за модела машина,готови.По разни реклами в нета на големи магазини се предлагат и за различните дължини на шините.
      Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
      ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

      Коментар


      • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

        ЗдрАВЕЙТЕ колеги трябва да съм ви много благодарен. Не се заяждам с никои но наистина трябва да съм много благодарен .На някои колеги които ме взеха на подигравка или поне така излезе .БЛАГОДАРЯ ВИ че ме насърчихте да потрудя повече и да се поразровя в нета.Както се казва чичко гугъл знае много .Пак казвам не се заяждам с никои просто съм ви благодарен че ме стимулирахте да се заинатя и да понауча туй унуи.Обръщах се към вас за помощ защото по нашия македонския краи .Е общо прието ако не знаеш нещо или учиш заная знаещия или към когото се обрщаш за помощ .Ако знае да ти помогне явно при вас манталитета е друг .Носе се заяждам с никои просто общоприето правило е ако можеш да помогнеш.Не казвам че няма да търся помощ отново но благодарение на вас и компа ме стимулирахте доста . Е наи голям учител е практиката. Но явно тук е така защото в грепата е имал и друг нов . Преди време някои си КАРАДАКОВ и тои като мене не е знаел и питал и никои не му е помагал в началото.После стар участник от групата с профил ГЕРГИН.Но пък така е похубаво да се потрудиш за нещо не на готово.ПАК казвам не се заяждам просто съм ви благодарен че ме стимулирахте да се потрудя с чичко гукъл. Но според мен практиката е наи голям учител . Приказката за неволята.

        Коментар


        • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

          За колегите които наистина се опитаха да ме насочат помогнат ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ.

          Коментар


          • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

            До цепачката:
            Най-много, интересна и подробна информация относно вида на веригите, стъпките, ъгли има на сайта на Орегон, стига да ви се чете и гледа картинки.

            Всяка една верига трябва да се брои, защото не знаете, дали някой преди вас не я е скъсявал, удължавал или е просто нестандартна, където режещите зъби не са през свързващо звено, а през две.

            Ако се разтърсите малко повече из интернета, ще откриете и ъглите за заточване на трите основни марки вериги използвани при нас - Хускварна, Штил и Орегон, отделно всяка една от тях има три стъпки и поне по два вида на стъпка /супер или обикновен зъб, единичен или двоен изхвъргач/, което прави една торба ъгли за помнене.

            Всеки топ верига съдържа 100фута и в зависимост от стъпката цената варира от 450 до 650лева. За да покриеш нуждите на резачите ти трябват поне 8 топа различни по вид вериги.
            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

            Коментар


            • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

              Най после го намерих ! Електрически верижен трион с изцяло стоманен редуктор в дуралуминиев корпус с истински лагери и ясно видими следи от термообработката по колелото . Без електрически предпазители и други дивотии . Естествено руски И накрая и на много ама много добра цена . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0144.jpg
Прегледи:1
Размер:184.1 КБ
ID:5686027Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0141.jpg
Прегледи:1
Размер:144.1 КБ
ID:5686028Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0140.jpg
Прегледи:1
Размер:175.7 КБ
ID:5686029Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0130.jpg
Прегледи:1
Размер:164.7 КБ
ID:5686030
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                Честита придобивка!!
                90 г. бях с Уралка и електропил Парма със същата мощност,но нямаше помпичка за смазване на веригата. Беше опасен "змей".
                Само тази "модерна" система за обтягане, нещо не съм И фен.

                Коментар


                • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                  Нищо модерно няма . Пластмасовата врътка е за бързо навиване а отпред шпилката си стърчи и е прорязана за права отвертка да си натегнеш спокойно . То в последните години май всичко хубаво е руско
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                    Вчера с МаККата за 3 часа нарезах и наметах в двора 5куб. ,на моменти с него се реже и с една ръка спокойно.Разработка на Хускварна.Тоя ми е втори ,първия беше на Партнер.По хубаво от известните класики няма ,защото са супер издръжливи и удобни за работа,не те правят мек дори и при кофти условия и времетраене на рязането,дори и при големите класове.
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0007.jpg
Прегледи:1
Размер:87.8 КБ
ID:5686049

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0008.jpg
Прегледи:1
Размер:98.4 КБ
ID:5686050

                      Таз я бях забравил че я имам.случайно я открих в избата
                      . LRE Bulgaria.
                      RRC SE V8 91г.

                      Коментар


                      • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                        И аз си имам Хускварна от старите с черните капаци . Тая я взех за подарък на тъста че човека вече влиза в години и не му се занимава с масла и бензини а той така или иначе реже само в двора .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                          Бочопц ,остава да кажеш ,че не ти и трябва,ама надали!
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                            Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                            Бочопц ,остава да кажеш ,че не ти и трябва,ама надали!
                            Знае ли човек?Като има и 365-ца и коматцу-40.
                            . LRE Bulgaria.
                            RRC SE V8 91г.

                            Коментар


                            • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                              До Коледa имaш време дa си помислиш дaли ти трябвa!Пa aко рaзмислиш дрaсни нa лични.Имaм две ,що дa немaм и третa.Много обичaм дървaрството и резaнето с добри клaсни мaшини.
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар


                              • От: Резачка за дърва, марка модел и лични впечатления

                                Последно време се замислям за 560
                                xp. И ако ми изпадне запазена ще помисля.

                                Между другото в хуска в Пазарджик има 282xp без забележки с метър шина и цена 1200лв(само това не и харесвам).
                                . LRE Bulgaria.
                                RRC SE V8 91г.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X