Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ето как се напасват вратите на една чисто нова Dacia в завода им в Румъния!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ето как се напасват вратите на една чисто нова Dacia в завода им в Румъния!

    Колеги, като видях този клип онемях ,
    Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

  • #2
    От: Ето как се напасват вратите на една чисто нова Dacia в завода им в Румъния!

    Ама пък е бързак! Пак е добре,че не ползва трупче между панела и вратата!!
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • #3
      От: Ето как се напасват вратите на една чисто нова Dacia в завода им в Румъния!

      Нищо ново под слънцето :
      http://vbox7.com/play:b67c021a
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #4
        От: Ето как се напасват вратите на една чисто нова Dacia в завода им в Румъния!

        А защо си мислите че само на Дачия и Трабант се гласят така? Според мен на всички масови евтини коли се гласят по същия начин. На по-скъпите евентуално малко по-различно, просто защото с коляно е по-трудно да ги огънеш.

        ПП: По-важно е после да могат това:
        Последно редактирано от sparkybg; 27-09-14, 23:30.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: Ето как се напасват вратите на една чисто нова Dacia в завода им в Румъния!

          Тоя да вземе 123 Мерцедес след 77ма и да го направи тоя номер и там пък да си говорим за Фауве после.Ако е тЕрикат може и челно да ги съберем и да се посмеем после,аз това от опит го казвам.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: Ето как се напасват вратите на една чисто нова Dacia в завода им в Румъния!

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Тоя да вземе 123 Мерцедес след 77ма и да го направи тоя номер и там пък да си говорим за Фауве после.Ако е тЕрикат може и челно да ги съберем и да се посмеем после,аз това от опит го казвам.
            Не съм влагал някаква умисъл в клипа с марката на колата. Просто това ми попадна. Знаем си ги що за стока са. На golf 4 кората на вратата, или по-точно дръжката и отвътре, е такъв тотален ташак че няма накъде. Да стъпиш върху нея може и да издържи, ама да дръпнеш по предназначение както си трябва, нищо чудно да ти остане в ръката със все копчетата за стъклата и прочие.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Ето как се напасват вратите на една чисто нова Dacia в завода им в Румъния!

              Ако някой измисли как да се правят вратите и купетата с точност такава, че да не изискват настройки с кувалдометъра, едно от първите места където ще се приложи е именно Дачия и другите масови марки.

              Коментар


              • #8
                От: Ето как се напасват вратите на една чисто нова Dacia в завода им в Румъния!

                Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                Ама пък е бързак! Пак е добре,че не ползва трупче между панела и вратата!!
                Недей да си сигурен,че не е ползвал тая технология на по ранен етап...На по старите модели подлагаха пластини с различна дебелина.Впрочем,с пластини се регулираха и някои предници...заводско...

                Коментар


                • #9
                  От: Ето как се напасват вратите на една чисто нова Dacia в завода им в Румъния!

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Не съм влагал някаква умисъл в клипа с марката на колата.
                  И аз така,само давам за пример разни смехории колко била здрава една кола.Мчи това хората го правят от 40 години,да му имам постижението аз на тоя с Голфа.Голф след 2 не сьм карал пупупупу

                  Имаше някьде един клип с едни Трабанти,ония с трупчето как ги млатеше,някой знае ли го кьде е.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ето как се напасват вратите на една чисто нова Dacia в завода им в Румъния!

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    Имаше някьде един клип с едни Трабанти,ония с трупчето как ги млатеше,някой знае ли го кьде е.
                    по-горе в темата...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ето как се напасват вратите на една чисто нова Dacia в завода им в Румъния!

                      Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                      Впрочем,с пластини се регулираха и някои предници...заводско...
                      Пластините са интЕлегентно решение!! Ти ако видиш как правя реглаж на задния мост на 124-ка с чука!!!Ама не смея да снимам,че Боса ще доплува до тук,за да ми покаже какво се прави с дръжката на чука!!
                      088пет722пет99
                      http://www.hydropompi.com/

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X