Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha YZ 125/250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yamaha YZ 125/250

    Здравейте на всички,които са били удостоени с честта да притежават такава машина!!!!!
    Бих желал да постава тази тема , така че да си помагаме заедно и систематизирано.
    Ако някои има въпрос от каквото и да е естество свързан YZ 125/250 нека пише !!!!!!
    Ще му помогнем с най-голямо удоволствие!

    Аз имам един проблем , който ще споделя с вас:
    търся да закупя цилиндър за 250 96-98
    ако някой продава или има инфо нека помогне!!!

  • #2
    До: Yamaha YZ 125/250

    мануал си изтегли оттук

    http://www.yamahaownershandbook.com.au/?r=0

    ако не се правиш дай ми мейл и ще ти го пратя.

    по отношение на цилиндъра кажи какво искаш да се ремонтира?

    може да си купиш нов, но цените са от 600 лв нагоре без никакви допълнителни части по него, гол цилиндър

    ако не ти е наред никасила може да да се направи нов в чужбина за около 350-400 лв.
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #3
      До: Yamaha YZ 125/250

      благодаря ти за линка !!!!!

      Коментар


      • #4
        До: Yamaha YZ 125/250

        Интересува ме от къде мога да си закупя електронно за yamaha yz 125-1995-(това долу при скоростното лостче имам впредвид)
        И на какви цени вървят
        Също така има ли някъде специални сервизи,или някой който да ги прави!!!
        Благодаря

        Коментар


        • #5
          До: Yamaha YZ 125/250

          Казаха ми,че и от CZ CROSS 125/250-става-Ако някой има информация нека сподели-Имам впредвид дали е възможно да се кара така с електронното от ЧЗ-то

          Коментар


          • #6
            До: Yamaha YZ 125/250

            Добър ден. Мисля да си взема оффроад машина не съм карал ендуро крос или нещо от сорта до сега. Намерих си YZ 250 в обявата пише модел 88 г пурва регистрация 92 ко значи тва не знам Мотора е от Англия ще ми излезе към 1300 лв. Интересува ме добра ли е цената и дали може да се кара на по дълги преходи в планината и колко е разхода. Аз съм 1.80 м около 100 кг. И ако добавите още нещо необходимо няма да се сърдя. Благодаря
            Последно редактирано от Тануцо; 21-04-09, 19:30. Причина: правопис и пунктуация!!!

            Коментар


            • #7
              До: Yamaha YZ 125/250

              Добър да е! Първо този модел мотор е правен само за трасе (мотокрос) и въобще не става за дълги преходи или разходки в планината, най - малкото което е само ще се мъчиш с него. Иначе цената е прилична за годината, стига да е читав. Ако мога да те насоча някак си търси ендуро с фар и стоп. Ако искаш да е Ямаха от този модел са DT, WR, XT, TT и различните им разновидности като модели.

              Надявам се да съм помогнал или поне да не съм навредил.
              Димитър Тенев

              Коментар


              • #8
                До: Yamaha YZ 125/250

                проблем с ямаха yz250 незнайно защо чупи клапите.... ако някои е срещал такъв проблем или ако знае нека да сподели...

                Коментар


                • #9
                  До: Yamaha YZ 125/250

                  yz250 е двутактов няма клапани! ако говодиш за yz250f може.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Yamaha YZ 125/250

                    Първоначално публикуван от FoReVeRcHo Преглед на мнение
                    yz250 е двутактов няма клапани! ако говодиш за yz250f може.
                    Абе колега тои ти е написал КЛАПИ, не клапани прочети първо и тогава пиши
                    0888 074 049

                    Коментар


                    • #11
                      До: Yamaha YZ 125/250

                      Здрасти!Значи новак съм в този спорт 1 или 2 пъти съм се качвал на пълен крос и имам мн желание да притежавам такова чудовище.
                      Та нуждая се от вашата помощ!Предлагат ми Yamaha YZ 125 не знам коя година е но мотора определено е старичък.По течение на обстоятелствата се спрях на това заради ограничения бюджет.Та въпроса ми към вас е заслужава ли си този мотор за 900 лева.
                      Знам че е 125 кб. 33 конски сили и че е изряден и няма никакви проблеми.Искам да знам същто какво да гледам при покупката.
                      Ето снимкa на мотора.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #12
                        До: Yamaha YZ 125/250

                        Първоначално публикуван от PowerSlide Преглед на мнение
                        Здрасти!Значи новак съм в този спорт 1 или 2 пъти съм се качвал на пълен крос и имам мн желание да притежавам такова чудовище.
                        Та нуждая се от вашата помощ!Предлагат ми Yamaha YZ 125 не знам коя година е но мотора определено е старичък.По течение на обстоятелствата се спрях на това заради ограничения бюджет.Та въпроса ми към вас е заслужава ли си този мотор за 900 лева.
                        Знам че е 125 кб. 33 конски сили и че е изряден и няма никакви проблеми.Искам да знам същто какво да гледам при покупката.
                        Ето снимкa на мотора.
                        Двигателя ми прилича на Ямаха ТДР-125 което не е кросов мотор.Иначе за парите е добре само да работи хубаво двг.
                        0888 074 049

                        Коментар


                        • #13
                          До: Yamaha YZ 125/250

                          А ако реша да го взимам на место какво да гледам дали е испуснала предницата... .А как да разбера дали двигатела не е от YZ 125(какво да гледам)

                          Коментар


                          • #14
                            До: Yamaha YZ 125/250

                            Първоначално публикуван от PowerSlide Преглед на мнение
                            А ако реша да го взимам на место какво да гледам дали е испуснала предницата... .А как да разбера дали двигатела не е от YZ 125(какво да гледам)
                            Ами предницата ако е испуснала ще се връща по бързо и ако все още има масло в нея ще оставя следи по кола.А за двигателя ми трябва малко да си имаш на представа от кросов двигател.
                            Да прилича не ето това успех..
                            0888 074 049

                            Коментар


                            • #15
                              До: Yamaha YZ 125/250

                              ами ако предницата е изпуснала коловете ще са целите в масло и най добрия вариянт е да закараш някой който разбира малко повече от мотори...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X