Обява

Свий
Няма добавени обяви.

F-22 Raptor

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: F-22 Raptor

    А истината е?
    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

    Коментар


    • #32
      От: F-22 Raptor

      Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
      А истината е?
      Че най-врроятно все още не разполагат с вундервафе, значи и раптора не е такова.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • #33
        От: F-22 Raptor

        "вундервафе"-то щеше да свали сите руснаци на секундата за да се докаже че го има ли?
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • #34
          От: F-22 Raptor

          Истината както винаги е посредата - Ф22 явно е добър самолет, и в някои параметри може да превъзхожда противника, а в други - да е по-слаб....
          Както всяка техника, и самолета си е компромис между взаимно противоречащи си параметри.. Т.е. при едни условия е 'идеален' при други - не съвсем...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #35
            От: F-22 Raptor

            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
            "вундервафе"-то щеше да свали сите руснаци на секундата за да се докаже че го има ли?
            Сам си отговорил. Като го има и не се използва, файда от него никаква, все едно го няма. Както се видя, и не плаши гаргите.

            А някой убеден, че притежава чудни сили едва ли ще се въздържи да прави поразии, историята помни такива примери. За щастие хората не са тъпи и влагат в шпионаж и анализ.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • #36
              От: F-22 Raptor

              Първоначално публикуван от stilnik Преглед на мнение
              Защото били без ракети! И пристигна един Су - 35 и Рапторът дим да го няма!
              И после основно чистене на кокпита, лепките на памперса не били издържали.

              Коментар


              • #37
                От: F-22 Raptor

                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                Истината както винаги е посредата - Ф22 явно е добър самолет, и в някои параметри може да превъзхожда противника, а в други - да е по-слаб....
                Както всяка техника, и самолета си е компромис между взаимно противоречащи си параметри.. Т.е. при едни условия е 'идеален' при други - не съвсем...

                Чувствам се като в женски форум, та предварително се извинявам , надявам се да не засегна чувствата на някой, във въпроса ми няма грам заяждане - само желание за уточняване на факти и поддържане на дискусията.

                Прегледах популярните сайтове и останах учуден относно сравнението между F-22 и Су35.
                Единственото е че е по-нов

                Самодържавец, файдата е когато го закарат в прибалтика, трябва ли да припомням руската реакция на двата Ф-22

                Коментар


                • #38
                  От: F-22 Raptor

                  Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение

                  Самодържавец, файдата е когато го закарат в прибалтика, трябва ли да припомням руската реакция на двата Ф-22
                  Приятелю, закараха 2 (две) бройки... там някъде бях качил един анализ относно конкретната демонстрация със закарването в Прибалтика, погледни в коя тема е и го прочети, има защо.

                  Та припомни руската реакция, а аз да припомня американската такава относно обсъждания случай над Сирия.
                  И си спомни под какво прикритие се пребазират невидимите изтребители, досущ като ... видимите.
                  Последно редактирано от Самодържец; 31-12-17, 10:19.
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • #39
                    От: F-22 Raptor

                    Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                    ...
                    Не като в женски - на ниво на детски, ако се съди по думите ти...
                    Явно никога не си се замислял, че при политически маневри много често се използват похвати от рода 'малиии какво страшно нещо направихте - ние сме длъжни да се защитим, затова ще преместим това - там, ще го смятаме за нарушаване правата ни, и затова въпреки, че сме се договорили да не предприемаме дадени действия - ще ги предприемем'....
                    Примери - колкото щеш.. Дори и започването на световните войни...
                    Ниско ниво....
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • #40
                      От: F-22 Raptor

                      Едните немали ракети ,изплашили другите,длугите направили кобри и камбани и ония омазали кокпита чак до козирката,ама и защото отгоре имало и друг некакъв страшен......!?Е...ти и простотиите,аз ще ги допълна още ,абсолютно умишлено.Най-отгоре е бил тайния хипер звуков проект Аврора над всичките и с резко дръпане на дроселите е щял да издуха тия с камбаните и кобрите с реактивната си тяга или с хипер новото оръжие срещу камбани и кобри.Време е някой да разчисти простотиите,все едно откъде ще започне!
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #41
                        От: F-22 Raptor

                        Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение

                        Дима е характеристика за двигатели който работят при по ниски температури, Точно с тази характеристика не бих използвал за Pratt & Whitney F119
                        Първата част на това изречение наистина ме накара да се посмея доста.

                        Лек!

                        Коментар


                        • #42
                          От: F-22 Raptor

                          Следващата генерация е на път!

                          Коментар


                          • #43
                            От: F-22 Raptor

                            Тъкмо гледах подобни снимки (ами аеродинамиката е еднаква и за двете страни), но в аеродинамичен тунел, ама 'на врага' И го спрягаха и за дрон-вариант...
                            Явно натам ще се засилват 'големите'...
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • #44
                              F-22 Raptor

                              Първоначално публикуван от ardmin Преглед на мнение
                              Въпреки ниското качество на линка, за мен са интересни две твърдения:
                              1. Увеличаването на бюджета е заради усилията на Китай. Което съвпада с моето мнение за усещането на водещите държави за разпределение на силите.
                              2. Името на програмата - Air Dominance.

                              Коментар


                              • #45
                                От: F-22 Raptor

                                Кое поколение е това!?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X