Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на фронтера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покупка на фронтера

    Здравейте,

    Пиша темата повторно, защото не я намирам: моля да ми кажете приблизително разходите по обслужване (ремъци, масла) при закупуване на фронтера А.

  • #2
    От: Покупка на фронтера

    Не съм сигурен каква точно фронтера си взе един познат, уж била най-добрата с японски дизелов двигател на IZUZU, но ще ти кажа, че съединителя като и се прецака за нов искаха 3500лв, а по моргите искаха по 1000лв в незнайно състояние и го имаше само в една, дето няма как да го видиш, поръчваш и тва е. Това мога да ти кажа за поддръжката, едно нещо се пречака и струваше колкото колата, иначе други ядове нямаше , а се караше по пресечени местности всеки уикенд.

    Коментар


    • #3
      От: Покупка на фронтера

      Първоначално публикуван от vamfan Преглед на мнение
      Не съм сигурен каква точно фронтера си взе един познат, уж била най-добрата с японски дизелов двигател на IZUZU, но ще ти кажа, че съединителя като и се прецака за нов искаха 3500лв, а по моргите искаха по 1000лв в незнайно състояние и го имаше само в една, дето няма как да го видиш, поръчваш и тва е. Това мога да ти кажа за поддръжката, едно нещо се пречака и струваше колкото колата, иначе други ядове нямаше , а се караше по пресечени местности всеки уикенд.
      Най скъпия амбреаж(КОМПЛЕКТ) за 2.8 исузу е 560 лв.на Закс .Японски на Ексаид е 490 лв.
      Какви 3500 лв ? Откъде го измисли
      РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

      0895шест29410 .

      Коментар


      • #4
        От: Покупка на фронтера

        Първоначално публикуван от flaaa Преглед на мнение
        Здравейте,

        Пиша темата повторно, защото не я намирам: моля да ми кажете приблизително разходите по обслужване (ремъци, масла) при закупуване на фронтера А.
        150 лв.
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • #5
          От: Покупка на фронтера

          Извинявам се, демферен с маховика, за това е цената която съм писал. За справка ето тук http://www.forum.offroad-bulgaria.bg...d.php?t=163360
          Маховик се намира на най-ниска цена около 1200-1300лв и то ако си го внесеш сам от Европа. Магазините тук го предлагат за около 1500-1700лв в повечето случай. Оригинален е на цена около 3800лв.
          Като ви казвам ,че се видяхме в чудо не лъжа. Ако беше 500лв......., който не вярва да ходи да пита в опел, а и не само там. Къде са тия от 600лв не знам, дайте да купя 2 да имаме и резервен.

          Коментар


          • #6
            От: Покупка на фронтера

            Ако само знаеш колко автомобили са с демпферен маховик.......Защо точно трябва да сменя с маховика? Аз съм написал актуални цени за комплекти амбреажи ,като в комплекта влиза следното :прискателен диск,феродов диск и изключващ лагер.С маховика е друга бира ,но вече писахме.

            А по темата ,в зависимост от мотора ,цените ще варират и ако е 16 клапановия двигател на 2.2 ще се дадът повече пари около 200 лв само за агренажния комплект +водна помпа.масло и филтри да кажем около100 и труд около 80-100 лв .За НЕ и СЕ моторите по малко .Ако е Дизел ремък има само при Исузу ,другите са с верига а VM Детроиския четириглав змей с агренажни колела .
            РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

            0895шест29410 .

            Коментар


            • #7
              От: Покупка на фронтера

              Благодаря за отговорите.

              Коментар


              • #8
                От: Покупка на фронтера

                Да не споменаваме, че има работещи варианти с "излекуван" демпферен маховик на доста по-скромни цени ....
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #9
                  От: Покупка на фронтера

                  Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                  Да не споменаваме, че има работещи варианти с "излекуван" демпферен маховик на доста по-скромни цени ....
                  Не е лъжа , от доста сервизи чувам, че е в ход Пернишко рециклиране за около 300 лева...намерили са им цаката нещо и ги действат, а и вече има чаркове минали десетки хиляди километра. Как е и какво е- те си знаят...
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X