Обява

Свий
Няма добавени обяви.

акумулатор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • акумулатор

    Колеги, един въпрос... Кайена има два акумулатора- един под шофьорската седалка и един в багажника под бас- касата. Колко Ah са и кой за какво служи?
    Имам съмнения че единия си е отишъл... Когато не карам колата 2 дни и спира да работи централното, а всичко вътре се е нулирало - часовник, среден разход... Като покарам 5 мин и всичко се оправя и си работи...

  • #2
    От: акумулатор

    Аз не съм сигурен че има втори акумулатор.
    В легена под тубата няма, там при някой модели (зависи от ниво на оборудване) има резервна гума.
    Оглеждал съм целия багажник и под корите ......, няма акумулатор.
    Под седалката на шофьора има стандартния Варта 100 амперов.

    Коментар


    • #3
      От: акумулатор

      Звучи като втори акумулатор за дпънителни консуматори. Изолиран е от този за двигателя и радиото може да разрежи само него, а колата си пали с другия.

      Коментар


      • #4
        От: акумулатор

        Дам... разгледах малко схеми... Единия е ОСНОВЕН, а другия т.нар. СТРАРТЕРЕН. Стартерния има и шалтер - не винаги е в паралел с основния. Имам хубаво ръководство за електрооборудването на туарег... съвпада на 100%, ама незнам как да кача файл тук...

        P.S. Ако някой знае може ли от БГ да поръчам Ръководството за ремонт и експлоатация на Порше Кайен - на руски 675стр.

        Коментар


        • #5
          От: акумулатор

          Здравейте колеги , светва ми при палене червена лампа с акумулатор и пише Start Engine ,знаете ли за какво става въпрос ? Порше Кайен Турбо 2004

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X