Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Наздравици

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Наздравици

    Тостове/Наздравици

    1. Един човек си вървял през гората и намерил костенурка. А костенурката заговорила с човешки глас: "Не ме убивай и ще ти се отблагодаря!" Човекът я взел, занесъл я в къщи, нахранил я и си легнал. "Пусни ме в леглото ти!" примолила му се костенурката. Сложил я той до себе си и в този миг костенурката се превърнала в прекрасна девойка. Тогава дошла жената на човека. "Какво става тук? - развикала се тя. Човекът й разказал всичко и тя се успокоила.
    Да пием за нашите жени, които вярват на всички истории, които им разказваме!


    2. На въпроса "Какви жени предпочитате - блондинки или брюнетки" истинският мъж трябва да отговори: "Да!"
    Да пием за истинските мъже!

    3. Моят дядо казваше: "Имам желание да си купя къща, но нямам възможност. Имам възможност да си купя коза, но нямам желание."
    Нека нашите желания винаги да съвпадат с нашите възможности!

    4. Има такава грузинска мъдрост: "Ако искаш да вземеш правилно решение, посъветствай се с жена си и направи точно обратното!"
    Да пием за нашите жени, които ни помагат да намираме правилното решение в сложни ситуации!

  • #2
    До: Смяяяях....

    Това е част от цяла книжка с наздравици. Ако можеш да я намериш и да я сложиш тук, колегите ще се радват - почти всички наздравици са много добри и са за най-различни случаи

    Коментар


    • #3
      До: Смяяяях....

      Първоначално публикуван от Tiger Преглед на мнение
      Това е част от цяла книжка с наздравици. Ако можеш да я намериш и да я сложиш тук, колегите ще се радват - почти всички наздравици са много добри и са за най-различни случаи
      Да бе, и аз я искам тази книжка.
      Тихомире моля те.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        До: Смяяяях....

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Да бе, и аз я искам тази книжка.
        Тихомире моля те.
        Нямам я тази книжка за съжаление. Но...
        Ето ви линк какво представлява и как се казва така че можете да я потърсите и да си я купите:
        http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=18541

        Коментар


        • #5
          До: Смяяяях....

          Драги приятели, предлагам да пием за нас, защото в такъв състав и с такова удоволствие никой няма да пие!

          Да пием за хубавите хора - все пак останахме толкова малко!

          Тост за мъже: Да пием за това моят приятел да има толкова здраве и щастие, колкото му пожелава неговата майка!
          Нека винаги да има толкова пари, колкото му пожелава неговата жена! Нека всяка вечер се прибира у дома!
          Но ако не се прибере нека му пожелаем да не му се е случило това,което би си помислила майка му,
          а да му се е случило това, което би си помислила неговата жена!

          Животоутвърждаващ Грузински тост: Да пием за нашите гробове! Гробовете, в които ще положат тежките ни ковчези,
          направени от стогодишен дъб, който утре ще посадим от окапалите жълъди!

          Каубоите казват така: - Истинският мъж трябва да има сребро в слепоочията си, злато в джобовете си, елмаз в очите и стомана в дънките! Да пием за истинските мъже!

          Тост за жени: Студентките по медицина пият до загуба на пулса; Студентките по химия - до загуба на реакциите;
          Студентките по математика - до безкрай!… Да пием за студентките по физика, които пият до загуба на съпротивлението!…

          На грузинска сватба кумът вдига тост:
          - Ще ви разкажа една приказка… Имало едно време една далечна страна. В нея имали такъв обичай -
          колкото по-дълга била оная работа на мъжа, толкова по-къси ръкави носел той. Всъщност…
          това е дълга приказка и няма да ви я разказвам сега, а ще произнеса следния тост:
          Да пием за мъжете по потници!

          Лети по небето голяма птица и гордо размахва огромните си крила. До нея пърха малка птичка: "Накъде летим? Накъде?"
          Голямата птица не отговаря. "Накъде летим?" Голямата птица бавно се обръща и гордо отговаря: "Не знам…"
          Да пием за нашите научни ръководители!

          Вечер. Лунна светлина. Парк, природа, пейка… На пейката - той и тя.
          Друга вечер. Парк, природа, пейка… На пейката - той, но друга тя.
          Следваща вечер. Парк, природа, пейка… На пейката - същият той, нова тя.
          Още по-следваща вечер…
          Но това е дълга история.
          Нека пием за постоянството на мъжете и непостоянството на жените!

          Един рицар трябвало да замине на война. Тогава той сложил девствен пояс на жена си и повикал най-верния си приятел.
          "Ето ти ключа от най-голямото ми съкровище - казал му той. - Давам ти го, защото не се съмнявам в твоята честност.
          Ако не се върна, отключи пояса една година след моята смърт." Тръгнал рицарят и след малко дочул конски тропот.
          Приятелят му препускал стремително след него. "Какво има? - попитал рицарят. "Станала е грешка, сър. Дали сте ми друг ключ!"
          Да пием за верните приятели!
          Последно редактирано от cveti; 17-05-08, 22:40.
          Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
          A2 (+)

          Коментар


          • #6
            До: Смяяяях....

            Първоначално публикуван от Тихомир Севов Преглед на мнение
            Нямам я тази книжка за съжаление. Но...
            Ето ви линк какво представлява и как се казва така че можете да я потърсите и да си я купите:
            http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=18541
            Не е скъпо... Някой да я купи и сканира за всички тук... пък бая черпене ще отнесе Можеше и аз да го направя, но нямам в района книжарници.

            Коментар


            • #7
              До: Наздравици

              Обявили конкурс за най-хубава розичка. Но той се провеждал отвъд голямата пустиня. Тръгнали три розички. Първата стигнала едно кладенче и му казала "Кладенче дай ми водица!", то й отговорило "Ако ми адеш едно листенце!". Тя му отказала. На второто кладенче се случило същото, и на третото и накрая тя увяхнала. Втората розичка дала листенце на първото кладенче, дала и на второто, дала и на всяко друго и стигнала края на пустинята, но без нито листенце. Третата розичка дала на първото, не дала на второ, дала на третото и така до края. Стигнала с половината си листенца и спечелила конкурса. Да пием за жените, които знаят на кой и кога да дават!

              Една жена чакала мъжа си дълго да се прибер, но той не идвал. Започнала да звъни на приятелите му. Първият казал "Абе, тука е, ама са отиде да вземе бира.", втория отговорил "Абе, тука е, ама са цака карти, ако го бутна ще ме убие.", третия - "Абе, тука е, ама гледа мача и нищо не може да го помръдне.". Да пием за мъжкото приятелство!

              Една жаба и една змя били на един остров. Змята помолила жабата да я пренесе до брега. Тя от своя страна помолила да не я хапе. Съгласила се змята. Тръгнали към брега и на най дълбокото змята ухапала жабата и двете се удавили. Да пием за женското приятелство!

              Три жени паднали в един кладенец. Бил набожни и почнали да се молят. Явил се Господ и им казал "За всеки мъж с който сте спали ще ви дам по едно стъпалце.". Тръгнала да се катери първата и не стигнала до средата. Тръгнала втората и не й стигнало само едно стъпало. Тръгнала третата и излязла. Да пием за жените, които могат да се измъкнат от всяка ситуация!
              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

              Коментар


              • #8
                До: Наздравици

                Сетих се и за тоста от "Господар и командир"

                Да пием за нашите жени и любими! И за това никога да не се срещат по между си!
                Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                Коментар


                • #9
                  До: Наздравици

                  Аз се сетих за един тост от филма: Особености на руския лов!
                  Там обръщайки чаша водка на екс Кузмич казва:
                  - Не на време изпитата втора, е загубена първа !
                  А генералът отговаря:
                  - Само така Кузмич. Тостът трябва да е кратък и ясен като изстрел, за да има време за повече !
                  LZ1HKW
                  Реглаж на преден и заден мост
                  My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                  Коментар


                  • #10
                    До: Наздравици

                    Те ..... това е тема ..... И аз знам няколко, ама сега не ми се пише....... Междувременно видях, че единия вече фигурира - тостта с розичките .... Наздраве !

                    Коментар


                    • #11
                      До: Наздравици

                      Една прекрасна, но и много юначна (твърде юначна по мой вкус) принцеса решила, че и е време да се омъжи. Обаче, убедена, че не всеки може да е мъж да нея, обявила тежък конкурс и последното изпитание било следното:

                      На главата си слага ябълка, а претендентът препуска на кон вади сабя и, за да спечели, трябва така да свали ябълката, че и тя да е непокътната, и прическата на принцесата да е непокътната. Който не успее, му отсичат главата, както си му е редът.

                      Трима юнаци се класирали дотам. Първият препуснал, замахнал и леко одраскал ябълката. И принцесата казала "Отсечете му главата".

                      Вторият препуснал, замахнал със сабята, свалил ябълката, но отсякъл връхчетата на две косъмчета от косата на принцесата. И принцесата казала "Отсечете му главата".

                      Третият препуснал, замахнал и така свалил ябълката, че и тя останала цяла-целеничка, и косата на избраницата му не пострадала ни най-малко. И принцесата казала "Отсечете му главата".

                      "Е защо така!", възразил победителят. И принцесата казала "За да им правиш компания".

                      И така, да пием за компанията!
                      Искам България чиста!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Наздравици

                        Браво на Тихо!!!
                        С тая тема можеш да станеш и тамада!!!!
                        Последно редактирано от Тони Груев(GAD/dag); 27-09-07, 23:26.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Наздравици

                          Запитали един мъдрец: “- Защо приятелите често се превръщат във врагове, а да направиш врага си приятел е много трудно?” “- Защо се учудвате? – отговорил мъдрецът. – Нали и да събориш къщата е много по-лесно, отколкото да я построиш; да счупиш нещо е много по-лесно, отколкото да го направиш; да похарчиш парите е много по-лесно, отколкото да ги спечелиш!”
                          Нека винаги да се стремим да създаваме, а не да разваляме!

                          Казват, че в сърцето на човека има няколко стаи: стая за любимия човек, стая за децата, стая за верните приятели, стая за скъпите гости…
                          Нека сърцата ни да бъдат винаги пълни!

                          Едно магаре вървяло, вървяло и огладняло и ожъдняло. И изведнъж се озовало до една река, на брега на която имало и купа сено. Магарето се спряло и се замислило – дали първо да се напие или първо да се наяде. Мислило, мислило, мислило, докато не умряло от глад и жажда! Нека сега да си пийнем, а после да хапнем; или първо да хапнем, а после да пийнем!

                          Нека да не стоим като магарета и да се чудим какво да правим!

                          Дружили момък и девойка, и накрая момъкът й предложил да се оженят. Девойката се съгласила, но само при едно условие: че един ден в годината тя ще напуска дома си и ще отива някъде сама. Така те заживели заедно и щастливо. И всяка година, в един и същ ден, девойката напускала къщата и отивала сама някъде. Но ето че една година момъкът решил да я проследи. Той тайно тръгнал след нея, проследил я и видял, че тя отишла в гората, превърнала се в змия и започнала да съска.
                          Нека всички жени да съскат само през един ден от годината, и то след като отидат сами в гората!

                          Един човек попаднал в чужда страна, срещнал младеж и девойка и ги запитал: “- Как се казва на вашия език “Обичам те!”? А момъкът прегърнал девойката, целунал я и отговорил: “- Ето така се казва на нашия език “ Обичам те!”
                          Нека да показваме, че обичаме близките си хора, не само с думи, но преди всичко и чрез постъпките си!

                          Един баща като умирал, казал на сина си: “- Сине, аз си отивам и вече няма да можем да си говорим и да се съветваш с мене. Но в сандъка съм оставил две кутии – едната синя, а другата червена. Когато нещата ти тръгнат много на зле, отвори синята кутия; а когато нещата ти тръгнат много на добре, отвори червената кутия!
                          И бащата починал, погребали го, а след известно време работите на сина тръгнали много зле. Тогава той си спомнил за думите на баща си и отворил синята кутия. А там пишело: “Сине, това ще мине!” И действително – не след дълго работите се оправили и синът бил истински щастлив. Един ден той си отново си спомнил за баща си и за последните му думи и отворил червената кутия. А там пишело: “Сине, и това ще мине!”
                          Нека в трудни дни да не се отчайваме, а в дни на радост и щастие да не се самозабравяме – защото всичко ще мине!

                          Вървели заедно змия и костенурка, и стигнали до голяма река. Змията, като не знаела да плува, навила се на кълбо върху гърба на костенурката, и костенурката заплувала към отсрещния бряг. “Иска ми се да я ухапя, но ако я ухапя, ще ме удави!” – мислела си Змията.
                          “Иска ми се да я удавя, но ако я удавя, ще ме ухапе!” – мислела си костенурката. Така двете благополучно стигнали до отсрещния бряг.
                          Този тост е за женската дружба, способна да преодолее всякакви препятствия!

                          Имало едно време един човек, който като му провървяло и натрупал много богатство, харизал на църквата две крини чисти жълтици, а отделно и построил две църкви и два манастира. Само че веднъж, като минавал покрай един сляп човек, вместо паричка, хвърлил в паничката му едно камъче.
                          И ето че умрял тоя човек, и се явил пред Господа. И Господ го запитал: “- Кажи сега какво добро си сторил на тоя свят?” И човекът казал: “- Ами дадох на църквата две крини жълтици!” Турил ги Господ на блюдото на кантара. “- Ами друго какво добро си сторил?” “- Ами на, построих две църкви!” Турил ги и тях Господ на кантара. “- Ами друго какво добро си сторил?” “- Ами на, построих и два манастира!” Турил ги и тях Господ на кантара. “- Ами друго какво добро си сторил?” “- Е, Господи, не стига ли това, малко ли е, за да вляза в рая?” – запитал човекът. “- Малко е, не стига!” – казал Господ. “- Ами какво има на другото блюдо, та тежи толкова?” – запитал човекът. “- Там има едно камъче, дето си го пуснал в паничката на слепеца.” “- Е, та толкова ли тежи това камъче, че две крини жълтици, и две църкви, и два манастира не могат да го надтежат!” – учудил се човекът. “- Толкова! – отговорил Господ. – Нищо не може да го надтежи!”
                          Нека да сме живи и здрави, да работим и да правим само добро, защото най-милите качества на сърцето са добротата и милосърдието!

                          Синът на един баща бил много пакостлив и несъобразителен, и бащата често му казвал: “- От тебе човек няма да стане! От тебе човек няма да стане!” Но работата така се извъртяла, че синът му станал султан! И вече като султан синът си спомнил как някога баща му му казвал, че от него човек няма да стане, и изпратил заптиетата: идете в това и това село, намерете тоя и тоя човек и ми го доведете! Заптиетата, като помислили, че става въпрос за някакъв престъпник, отишли в селото, хванали стареца, вързали го и го подгонили бос пред конете към Цариград. Като стигнали, отвързали го и го изправили пред трона на султана. “ – Е, тате, ти все казваше, че от мене човек няма да стане! А виждаш, че станах султан!” “- Аз не съм казвал, че султан няма да станеш. Аз съм ти казвал, че човек няма да станеш!” – отговорил бащата. И наистина, ако е бил “човек”, щеше ли по тоя начин да изпрати да доведат баща му?
                          Нека всички, които са на някаква служба, да помнят, че преди всичко трябва да бъдат хора!

                          Нека младоженецът да има толкова здраве и щастие, колкото му желае майка му! Нека да има толкова много пари, колкото му желае да има жена му! Нека винаги да се прибира вкъщи! Но ако някога не се прибере, да не му се е случило това, което ще си помисли майка му, а да му се случи това, което ще си помисли жена му!


                          Нека рожденикът живее още сто и петдесет години. И чак тогава да умре. Но не от естествена смърт. А да го убият. За прелюбодейство. И то не защото само са го наклеветили, а да си го е заслужил!


                          Коментар


                          • #14
                            До: Наздравици

                            Един човек много харесвал някаква жена и я помолил да се омъжи за него. Тогава тя му поставила условие: "Ще се омъжа за теб, но ако по един ден в годината ме пускаш да ходя където си искам и да правя каквото си поискам". Толкова я обичал човекът, че се съгласил И заживели щастливо. Един ден през лятото тя си поискала деня, и мъжът според уговорката япуснал да прави каквото си поиска. На вечерта жената се завърнала ине казала нито дума.
                            На следващата година всичко се повторило. На по-следващата също, но мъжът решил да види къде ходи и какво прави съпругата му. Проследил я до брега на морето и там тя се превърнала в змия и цял ден съскала срещу водата. на вечерта се превърнала пак в жена и се прибрала в къщи.
                            Да пием за жените, които съскат само веднъж в годината.

                            На тази наздравица не си спомням точно предисторията, но беше нещо за гол мъж прикрил мъжествеността с някаква шапка. Наложило се да използува и двете си ръце, но шапката си останала на място.
                            Да пием за силата, която държи шапката!
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Наздравици

                              Тихо утепа рибата!!!!
                              А аз, че се обадим у ИАРА, че трепе риба с динамит!!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X