Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обиколка на Мраморно море

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Обиколка на Мраморно море

    Здравейте, иска ми се 2015г. да направя една обиколка на Мраморно море с мотор, спане на палатка, самостоятелно хранене и т.н.Приемам всякъкви съвети за маршрут, места за къмпиране, храна..., в общи линии всичко което знаете...Благодаря предварително!!!

  • #2
    От: Обиколка на Мраморно море

    viamichelin
    Grand Vitra ddis 2008
    SEAT Althea XL tsi 2010
    Mitsubishi Canter

    Коментар


    • #3
      От: Обиколка на Мраморно море

      Мерси за инфото, ще почета, но ако има някой с лични впечатления, преживявания, съвети ще съм благодарен!

      Коментар


      • #4
        От: Обиколка на Мраморно море

        Първоначално публикуван от zhzhekov Преглед на мнение
        Здравейте, иска ми се 2015г. да направя една обиколка на Мраморно море с мотор, спане на палатка, самостоятелно хранене и т.н.Приемам всякъкви съвети за маршрут, места за къмпиране, храна..., в общи линии всичко което знаете...Благодаря предварително!!!
        Ако изключим Истанбул, който и в двете си части опира в Мраморно море, най-много си струва да посетиш полуостров Ердек и архипелага край него. Пътепис за това място ще намериш ТУК. Оттам ще разбереш и защо се казва Мраморно.
        Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

        Коментар


        • #5
          От: Обиколка на Мраморно море

          Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
          Ако изключим Истанбул, който и в двете си части опира в Мраморно море, най-много си струва да посетиш полуостров Ердек и архипелага край него. Пътепис за това място ще намериш ТУК. Оттам ще разбереш и защо се казва Мраморно.

          Блягодаря за инфото!!! А места за къмпиране видяхте ли?

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X