Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Sorento 2005 2.5CRDi преден кардан проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Sorento 2005 2.5CRDi преден кардан проблем

    Здрвейте, колеги от 4 месеца вече съм притежател на Киа Соренто 2005 2.5 crdi. Купих я от Италия без преден кардан. В последствие взех кардан също от там. Проверих го в сервиз и казаха, че е добър. Навъртях и около 2000км и започнаха вибрации при около 80км в час. На другия ден вибрациите започнаха постоянно дори и работейки на място. Закарах я в сервиз, свалиха предния кардан и казах, че има каре за смяна. Карах я два дни без кардан, докато го отремонтират. Без него вибрациите ги няма. Вчера го качиха пак и естествено пак се усещат вибрациите, но доста по-леко. Не зная, какъв може да е проблемът. Моля за мнение. Благодаря предварително.

    Коментар


    • #62
      От: Sorento 2005 2.5CRDi преден кардан проблем

      Здравейте колеги.Стращно много ми хареса джипката - Киа Соренто 2,5 црди ръчни скорости 2004 година която е на баща ми.Закупен от преди година и никакви проблеми до сега.... Проблема е следният които се появи преди седмица.... Няма щракане и тем подобни, при тръгване за море и пълен десен волан усетихме "спиране".... помислих ме да не е блокирало някой спирачен апарат, но на право си върви без проблем само на пълен десен или пълен ляв... Все едно си натиснал спирачки и спира... След оглед с баща ми установих ме ,че предният мост е постоянно блокирал блокажа.... Днес след много ровене из форуми и т.н. , премахнах бушот 13 с който изключих "TCCS-а"- блокажа на предният мост..... и ще караме така временно , докато открием къде точно е проблема.Та въпросът ми е: Дали може да е проблем в това ,че предните гуми са неравномерно износени,и карат да се блокира парт-тайма на предният мост??? - Чакам до ден - два да ми пристигнат конплект чисто нови гуми, ще ги сменя и тогава ще сложа 13 бушон, за да разбера дали ще се отблокира блокажа на предният мост....

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X