Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

    Първоначално публикуван от dorikin Преглед на мнение
    Здравейте, страхотно състезание, готина битка! Тенденциозно ли отново липсват снимки на моя автомобил? И все пак ако някой не професионален, любител фотограф има моя снимка моля, да я публикува или изпрати, тъй като отново, както през цялата ми кариера в спорта ми липсва бюджет за заплащане на медийно отразяване и фотографи.По тази причина, по някога се питам управлявам ли автомобил на състезания или просто сънувам, че аз и Иван Маринов имаме нещо общо с автомобилизма в България? Благодаря!
    Не се стегай, направи колата по-атрактивна за снимане и сигурно ще хванеш дикиш По изказването ти:
    1. Не вярвам да е тенденциозно
    2. Не познавам никой от колегите ти дето да си е платил за отразяване (поне тия дето наистина карат, не позьор/ите)
    3. Това че с Маринката имате доста общо в автомобилизма се знае...

    Набрах едно кадро от Яна, сигурно има и още:


    Ма дай малко фаца на туй Мицокоши поне

    Коментар


    • #92
      От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

      Аз искам да поздравя организаторите за изключително добре организираното сьстезание. Чест им прави , че поискаха от нас роудбука на Унгарската Баха за да го направят още по-добро , по-бързо и по-безопасно. Надявам се всички участници да са усетили колко на сигурно си летяхме в трасето .
      Честито на победителите !!!
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • #93
        От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

        На страницата на Топ Гиър, има снимки от цяло състезание:
        https://www.facebook.com/media/set/?...1860138&type=1
        https://www.facebook.com/media/set/?...1033378&type=1
        P.S.
        Ако някой колега има нужда от помощ за регистрация във Фейса, ще му помогна...

        Коментар


        • #94
          От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

          Няколко снимки и от мен:

          http://s1291.photobucket.com/user/mitkoradkov/library/Rally%20Dobrudja%202014?sort=2&page=1
          O898595418 - Митко

          Коментар


          • #95
            От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори









            TT-Tuning Team
            АСК Добрич

            Коментар


            • #96
              От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

              Първоначално публикуван от dorikin Преглед на мнение
              Здравейте, страхотно състезание, готина битка! Тенденциозно ли отново липсват снимки на моя автомобил? И все пак ако някой не професионален, любител фотограф има моя снимка моля, да я публикува или изпрати, тъй като отново, както през цялата ми кариера в спорта ми липсва бюджет за заплащане на медийно отразяване и фотографи.По тази причина, по някога се питам управлявам ли автомобил на състезания или просто сънувам, че аз и Иван Маринов имаме нещо общо с автомобилизма в България? Благодаря!
              Марков, ти си по-голям нарцис и от мен
              Има те в Top Gear, даже и офроуд списанието се опитаха да отразяват (телефонно най-вероятно) и те също те споменаваха
              А за автомобилизма, всички знаят, че започва и свършва от Иван Маринов, така че, не си прав
              Поздрави и на двамата, шегувам се и да не ме тълкувате погрешно

              Относно състезанието, аз съм много доволен от колата (беше първото й каране и финишира на ход) и не чак толкова от представянето ни в първия ден.
              Харесаха ми трасетата, хареса ми атмосферата и организацията, много се изкефих на битката на титаните -Кмета-Върбанов-Русев-Марков-Чолаков и моите поздравления за победителите, наистина битката беше готина и зрелищна !
              Изкефих се максимално на Бай-Руси и Върбанов, защото им гледах битката, а колата на Чолаков е може би най-добре измислената и направена и той вече си я води "като на каишка" и ме кефеше 10-те километра, които карахме заедно
              Не споменавам другите участници в ралито, щото не се засякох с тях и нямам наблюдения, но като гледам времената, всички са "прелитали" по трасето, което е показателно за нивото вече...
              Пътната книга беше готина и точна, въпреки грешката, защото на всеки се случва и няма застрахован организатор, но тя е за всички еднаква...
              Раздразнението за книгата в някои участници дойде от това, че с едни и същи трасета (книги) се карат тази година три състезания и тези, които са ги карали имат някакъв превес...евентуално, защото не мога да преценя добре, аз съм карал само Добрич и Варна и не съм бил на Бреслау-ту...
              Благодаря на организаторите, че ни организираха това състезание и догодина пак съм там

              Коментар


              • #97
                От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                Снимки от всички дни, както сме ги селектирали всеки ден по време на състезанието можете да видите тук:

                http://yanastancheva.com/events/dobr...lly-raid-2014/



                За награждаването ще пусна линка малко по-късно

                Коментар


                • #98
                  От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                  Добрич и Балкан-Бреслау ясно, но кое ти е третото състезание със същия роудбук. Христов ще има табани за интриги.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • #99
                    От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                    Добрич и Балкан-Бреслау ясно, но кое ти е третото състезание със същия роудбук. Христов ще има табани за интриги.
                    Не бе Тенев, няма интрига, имах предвид, че Бреслау-ту беше по книгите и от Варна, поне така коментираха състезателите, а и гледах по снимките и видеата, че старт-финалите са на същите места...

                    Коментар


                    • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      Не бе Тенев, няма интрига, имах предвид, че Бреслау-ту беше по книгите и от Варна, поне така коментираха състезателите, а и гледах по снимките и видеата, че старт-финалите са на същите места...
                      Не не беше. Изцяло Кирови са трасетата. Ако има припокриване, то не е повече от 20%. Все пак "Варна" е на 11 години. А и до Дуранкулак не сме ходили никога.
                      Ти обясни защо зетя и кметя, дето караха Балкана преди две седмици, сега са с най-тлъстото загубване.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                        Линк за директно сваляне на всички снимки от награждаването :

                        http://goo.gl/NoNKbk

                        Коментар


                        • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          Не не беше. Изцяло Кирови са трасетата. Ако има припокриване, то не е повече от 20%. Все пак "Варна" е на 11 години. А и до Дуранкулак не сме ходили никога.
                          Ти обясни защо зетя и кметя, дето караха Балкана преди две седмици, сега са с най-тлъстото загубване.
                          Сигурно е така както казваш, аз изказах предположение и коментари от състезатели, а за кмета трябва той да обясни, аз не съм коментирал с него, а и не съм му говорител

                          Коментар


                          • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                            Като казах за Хюндето, ето как се представи в първия ден, на сухото и на втория ден в калта. Снимките са от моя GPS, като сме го занулили предварително. Имам и видео, ама по-късно, че го обработват
                            Компютъра още е с фабричните настройки на двигателя, не сме го "помпали" щото трябва и да се науча да го карам това летящо Хюнде
                            В момента е с 220 коня на колелата и 580 нютона въртящ момент, което е доста под възможностите, но засега така ще го бръмчим и на Русе, а после ще му надуем мускулите

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gps.jpg
Прегледи:1
Размер:132.6 КБ
ID:5618099

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gps1.jpg
Прегледи:1
Размер:125.8 КБ
ID:5618098

                            Коментар


                            • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                              Кой двигател на хюндито ползвате?
                              Наистина е е уникална.
                              Маската с емблемата много и ходи на нея.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                                Маската с емблемата много и ходи на нея.
                                И аз забелязах, че много и ходи даже сама беше почнала да се разхожда по трасето.
                                Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                                Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                                Sofrace Offroad Team

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X