Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

    Първоначално публикуван от dorikin Преглед на мнение
    Здравейте, страхотно състезание, готина битка! Тенденциозно ли отново липсват снимки на моя автомобил? И все пак ако някой не професионален, любител фотограф има моя снимка моля, да я публикува или изпрати, тъй като отново, както през цялата ми кариера в спорта ми липсва бюджет за заплащане на медийно отразяване и фотографи.По тази причина, по някога се питам управлявам ли автомобил на състезания или просто сънувам, че аз и Иван Маринов имаме нещо общо с автомобилизма в България? Благодаря!
    Не се стегай, направи колата по-атрактивна за снимане и сигурно ще хванеш дикиш По изказването ти:
    1. Не вярвам да е тенденциозно
    2. Не познавам никой от колегите ти дето да си е платил за отразяване (поне тия дето наистина карат, не позьор/ите)
    3. Това че с Маринката имате доста общо в автомобилизма се знае...

    Набрах едно кадро от Яна, сигурно има и още:


    Ма дай малко фаца на туй Мицокоши поне

    Коментар


    • #92
      От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

      Аз искам да поздравя организаторите за изключително добре организираното сьстезание. Чест им прави , че поискаха от нас роудбука на Унгарската Баха за да го направят още по-добро , по-бързо и по-безопасно. Надявам се всички участници да са усетили колко на сигурно си летяхме в трасето .
      Честито на победителите !!!
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • #93
        От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

        На страницата на Топ Гиър, има снимки от цяло състезание:
        https://www.facebook.com/media/set/?...1860138&type=1
        https://www.facebook.com/media/set/?...1033378&type=1
        P.S.
        Ако някой колега има нужда от помощ за регистрация във Фейса, ще му помогна...

        Коментар


        • #94
          От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

          Няколко снимки и от мен:

          http://s1291.photobucket.com/user/mitkoradkov/library/Rally%20Dobrudja%202014?sort=2&page=1
          O898595418 - Митко

          Коментар


          • #95
            От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори









            TT-Tuning Team
            АСК Добрич

            Коментар


            • #96
              От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

              Първоначално публикуван от dorikin Преглед на мнение
              Здравейте, страхотно състезание, готина битка! Тенденциозно ли отново липсват снимки на моя автомобил? И все пак ако някой не професионален, любител фотограф има моя снимка моля, да я публикува или изпрати, тъй като отново, както през цялата ми кариера в спорта ми липсва бюджет за заплащане на медийно отразяване и фотографи.По тази причина, по някога се питам управлявам ли автомобил на състезания или просто сънувам, че аз и Иван Маринов имаме нещо общо с автомобилизма в България? Благодаря!
              Марков, ти си по-голям нарцис и от мен
              Има те в Top Gear, даже и офроуд списанието се опитаха да отразяват (телефонно най-вероятно) и те също те споменаваха
              А за автомобилизма, всички знаят, че започва и свършва от Иван Маринов, така че, не си прав
              Поздрави и на двамата, шегувам се и да не ме тълкувате погрешно

              Относно състезанието, аз съм много доволен от колата (беше първото й каране и финишира на ход) и не чак толкова от представянето ни в първия ден.
              Харесаха ми трасетата, хареса ми атмосферата и организацията, много се изкефих на битката на титаните -Кмета-Върбанов-Русев-Марков-Чолаков и моите поздравления за победителите, наистина битката беше готина и зрелищна !
              Изкефих се максимално на Бай-Руси и Върбанов, защото им гледах битката, а колата на Чолаков е може би най-добре измислената и направена и той вече си я води "като на каишка" и ме кефеше 10-те километра, които карахме заедно
              Не споменавам другите участници в ралито, щото не се засякох с тях и нямам наблюдения, но като гледам времената, всички са "прелитали" по трасето, което е показателно за нивото вече...
              Пътната книга беше готина и точна, въпреки грешката, защото на всеки се случва и няма застрахован организатор, но тя е за всички еднаква...
              Раздразнението за книгата в някои участници дойде от това, че с едни и същи трасета (книги) се карат тази година три състезания и тези, които са ги карали имат някакъв превес...евентуално, защото не мога да преценя добре, аз съм карал само Добрич и Варна и не съм бил на Бреслау-ту...
              Благодаря на организаторите, че ни организираха това състезание и догодина пак съм там

              Коментар


              • #97
                От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                Снимки от всички дни, както сме ги селектирали всеки ден по време на състезанието можете да видите тук:

                http://yanastancheva.com/events/dobr...lly-raid-2014/



                За награждаването ще пусна линка малко по-късно

                Коментар


                • #98
                  От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                  Добрич и Балкан-Бреслау ясно, но кое ти е третото състезание със същия роудбук. Христов ще има табани за интриги.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • #99
                    От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                    Добрич и Балкан-Бреслау ясно, но кое ти е третото състезание със същия роудбук. Христов ще има табани за интриги.
                    Не бе Тенев, няма интрига, имах предвид, че Бреслау-ту беше по книгите и от Варна, поне така коментираха състезателите, а и гледах по снимките и видеата, че старт-финалите са на същите места...

                    Коментар


                    • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      Не бе Тенев, няма интрига, имах предвид, че Бреслау-ту беше по книгите и от Варна, поне така коментираха състезателите, а и гледах по снимките и видеата, че старт-финалите са на същите места...
                      Не не беше. Изцяло Кирови са трасетата. Ако има припокриване, то не е повече от 20%. Все пак "Варна" е на 11 години. А и до Дуранкулак не сме ходили никога.
                      Ти обясни защо зетя и кметя, дето караха Балкана преди две седмици, сега са с най-тлъстото загубване.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                        Линк за директно сваляне на всички снимки от награждаването :

                        http://goo.gl/NoNKbk

                        Коментар


                        • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          Не не беше. Изцяло Кирови са трасетата. Ако има припокриване, то не е повече от 20%. Все пак "Варна" е на 11 години. А и до Дуранкулак не сме ходили никога.
                          Ти обясни защо зетя и кметя, дето караха Балкана преди две седмици, сега са с най-тлъстото загубване.
                          Сигурно е така както казваш, аз изказах предположение и коментари от състезатели, а за кмета трябва той да обясни, аз не съм коментирал с него, а и не съм му говорител

                          Коментар


                          • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                            Като казах за Хюндето, ето как се представи в първия ден, на сухото и на втория ден в калта. Снимките са от моя GPS, като сме го занулили предварително. Имам и видео, ама по-късно, че го обработват
                            Компютъра още е с фабричните настройки на двигателя, не сме го "помпали" щото трябва и да се науча да го карам това летящо Хюнде
                            В момента е с 220 коня на колелата и 580 нютона въртящ момент, което е доста под възможностите, но засега така ще го бръмчим и на Русе, а после ще му надуем мускулите

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gps.jpg
Прегледи:1
Размер:132.6 КБ
ID:5618099

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gps1.jpg
Прегледи:1
Размер:125.8 КБ
ID:5618098

                            Коментар


                            • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                              Кой двигател на хюндито ползвате?
                              Наистина е е уникална.
                              Маската с емблемата много и ходи на нея.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: РАЛИ РЕЙД ДОБРУДЖА 4Х4 2014 - Въпроси и Отговори

                                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                                Маската с емблемата много и ходи на нея.
                                И аз забелязах, че много и ходи даже сама беше почнала да се разхожда по трасето.
                                Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                                Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                                Sofrace Offroad Team

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X