Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми плавници, шнорхел и маска!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Препоръчайте ми плавници, шнорхел и маска!

    Марински , трябва да проверя моята маска как е , че не съм я ползвал две три години ....... Имам и шнорхел и плавници , ако мишките не са ги наяли в петък вечерта ще ти ги донеса , че са в Николаево .... Бяха много добри навремето , що попчета съм извадил на Лозенец ..........

    Коментар


    • #17
      От: Препоръчайте ми плавници, шнорхел и маска!

      Някой да знае къде могат да поправят маски? Имам счупено едно пластмасово такова (като патент при часовниците). Трябва ми ново.
      ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
      СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

      Коментар


      • #18
        От: Препоръчайте ми плавници, шнорхел и маска!

        За ремонти на водолазно оборудване и резервни части търсете Маруся от Скубапро, тел. 0осем_осем_460_шест_шест_85
        Show must go on!
        LZ1VES

        Коментар


        • #19
          От: Препоръчайте ми плавници, шнорхел и маска!

          Много мерси!
          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

          Коментар


          • #20
            От: Препоръчайте ми плавници, шнорхел и маска!

            Зa тaкивa дълбочини по принцип не ти трябвaт плaвници,a добрa мaскa,шнорхел ,як подводен прожектор ,тежести зa бaлaст и въздух,aко нямaш достaтъчно дебит в дробовете се подсигури с aрмирaн мaркуч към шнорхелa със скоби ,aко е нaвътре в язовирa,трябвa и още някой с гуменa лодкa!Внимaвaй с тежестите,трябвa дa можеш дa изплувaш с тях!Тaкa едно време си берехме рaпaни и миди спокойно,неогрaничено време,a и си гледaхме подводни крaсоти! Зa нискaтa видимост як фенер,може и евтин,пък колкото издържи,нaли ще вършиш рaботa!
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #21
              От: Препоръчайте ми плавници, шнорхел и маска!

              Колега, това за плавниците не го разбрах? Под водата без плавници не става - не само е невъзможно движението, но е и крайно опасно!!!
              Във всички подводни спортове стремежа е за перфектен баланс - неутрална плаваемост. След това плаваемостта може да се увеличвава или намалява, според нуждите (например за харпунджиите, за да стоят неподвижно в изчакване на рибата, трябва да са малко по-тежки).
              Но във всички сличаи се разчита на плавниците, за позиционирене, движение и излизане към повърхността.
              Show must go on!
              LZ1VES

              Коментар


              • #22
                От: Препоръчайте ми плавници, шнорхел и маска!

                При положение ,че търсиш нещо нa мaлкa дълбочинa с лошa видимост и огрaничено място от 2-3метрa ,не ти трябвaт плaвници ще ти нaпрaвят видимостa още по лошa.Бих зaложил нa добре подбрaнa тежест ,як прожектор,въздух и въже зa бързо излизaне,товa не е клaсическa подводнa рaзходкa в стил риболов или обикновенно гмуркaне с цел рaзходкa в идеaлни или не до тaм идеaлни условия!Инaче колегa Веско съм съглaсен с всичко дето си изброил,но aз си гледaм от моя гледнa точкa ,щото изкaрвaм достa под водa кaто време ,a и кaто рaзтояние и под 1,60мбез плaвници..Мисля че без плaвници ще е по лесно,просто птaпяне с тежест ,добрa осветеност и въже ,aко трябвa зa по лесно.Инaче плaвниците сa голям плюс ,но при стaндaртни гмуркaния.
                Последно редактирано от faster; 10-11-15, 20:42.
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #23
                  От: Препоръчайте ми плавници, шнорхел и маска!

                  Като гледам мнения доста,вкусове всякакви ,марки на пазара бол.Качествента екипировка освен качество се иска и да пасва и да е удобна.Маска за шнорхелинг задължително две стъкла и малък обем,шнорхел както са казали по горе без всякакви клапи и разни джаджи.Колан пак задължително иначе ти заминава въздуха за отрицателно време,Плавници много голям избор и си зависи от много неща

                  Коментар


                  • #24
                    От: Препоръчайте ми плавници, шнорхел и маска!

                    Аз за универсални ползвам Beuchat Ocean Legend и съм изключително доволен.Въпреки,че не са меки,изобщо не натоварват краката при доста продължително и интензивно ползване.А са и без пари...
                    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                    Най-добрият ром е студеният ром!
                    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Препоръчайте ми плавници, шнорхел и маска!

                      Колегата ,ако си му е кеф да си купи каквито плавници и реши,не е лоша идея ,напротив!Конкретно за задачата дето си е поставил обаче ,не е лошо да си отчете точно условията и да си сглоби стратегия ,иначе съм за пълна окомплектовка пък дали ще я използваш зависи от ситуацията,важното е да я имаш в наличност!
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Препоръчайте ми плавници, шнорхел и маска!

                        Въпроса на колегата MARINHAKER беше от преди година. Така, че сега няма смисъл да се коментира повече.
                        Накратко, за всякакви дейности под вода се изисква специалирана екипировка и подготовка, иначе изхода може да близо до летален.
                        Show must go on!
                        LZ1VES

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X