Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какъв плавателен съд има?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Кой какъв плавателен съд има?

    Я земи се орентираи малко че не разбирам какво искаш да кажеш
    0885 297985,мтел-Радо
    0876 556870,виваком като домашен

    Коментар


    • #17
      До: Кой какъв плавателен съд има?

      PACH, изкефи ме!

      Почуствах се много виновен, че в гаража се търкаля едно "забравено" корито, потънало в мръсотия...
      Само, че компания му правят не листа, а една котка дето вече отгледа няколко поколения!
      Утре ще и сритам задника!

      Коментар


      • #18
        До: Кой какъв плавателен съд има?

        PACH ,пратих ти лично !!!
        Ние сме здрави бургаски ветроходци ,укрепи бургаските позиции в форума ,даже равни нямаме ,въпреки че аз съм канукаяк маняк пак офроудам във водата такаче...

        bliss-stick добро кану колко се изръси за него ,защото аз за моита Prijon се бръкнах бая на дълбоко ,сичките ми стотинки от закуски отидаха ,верно някои си купуват BMW-та и яхти от тия пари амаааа....

        nuvi-ak браво съвсем прилична гимия ,пусни и някои снимка ако имаш и в завършено състояние !

        поздрави на всички

        Коментар


        • #19
          До: Кой какъв плавателен съд има?

          Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
          PACH, изкефи ме!

          Почуствах се много виновен, че в гаража се търкаля едно "забравено" корито, потънало в мръсотия...
          Само, че компания му правят не листа, а една котка дето вече отгледа няколко поколения!
          Утре ще и сритам задника!
          Почакай да видиш актуални снимки от проекта, който е към финала си.Ще ти хареса още повече .Я кажи какво корито имаш ? Малко снимки да покажеш ?
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #20
            До: Кой какъв плавателен съд има?

            Видях, видях, надявам се скоро да се видим да поприказваме за морското ни хоби

            ПС
            От махала Изгрев съм
            Последно редактирано от PACH - Иван Тодоров; 31-10-08, 22:12.
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #21
              До: Кой какъв плавателен съд има?

              Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
              Почакай да видиш актуални снимки от проекта, който е към финала си.Ще ти хареса още повече .Я кажи какво корито имаш ? Малко снимки да покажеш ?
              Сииду...
              Но е само корито, отзад му се "забива" един джет и става скутер!
              Джета е Кавазаки 160 коня, обаче тази година не излезе от дупката нито веднъж!
              Кога ли ще се пенсионирам, че да го подкарам?

              Коментар


              • #22
                До: Кой какъв плавателен съд има?

                Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                Кога ли ще се пенсионирам, че да го подкарам?
                Офтопик
                Ти пък.Трябва ли човек да е пенсионер ,за да си подкара джета.Въпрос на свободно време.
                B+

                Коментар


                • #23
                  До: Кой какъв плавателен съд има?

                  Ето и обещаните снимки от проекта "Зефир" и неговия напредък

                  Коритото с новите ребра:





                  Транеца също го подсилихме с 8 мм. водоустойчив шперплат, а където се захваща руля дублирахме с парче 16 мм.Освен това сложихме разпънки, които ще подсилят кърмата защото мисля да направя стойка за извънбордов двигател.





                  В оригинал швертовата кутия е укрепена само от 2 ребра, за по-голяма здравина добавих още две и наново беше "облечена".Другото което промених са ребрата.В оригинал са 4 къси ребра с размерите на външните.Прецених че ще е добре да удължа вътрешните ребра и с лека извивка да се съберат към носа,а в средата да добавя още едно .Определено има голяма разлика в здравината на корпуса и усукванията са много по-малко.



                  Ето я и палубата, изчистена от старите ребра и готова за подсилване и запълване на двата отвора, които не трябва да съществуват.



                  За сега толкова, другата седмица ако се задържи такова приятно времето, може да продължим с проекта.Дано да ви е интересно, ако имате някоя добра идея или предложение пишете
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • #24
                    До: Кой какъв плавателен съд има?

                    На мен проекта ми е много симпатичен!
                    Много елегантно си оформил подсилванията, ама как ще нахлузиш палубата?
                    Или ще изрязваш процепи?

                    Опсссс, премерил си го!

                    Това пространство херметично ли става?
                    И не прави ли някакви налягания и подналягания, според температурата, ако е такова?

                    Коментар


                    • #25
                      До: Кои какъв плавателен съд има !!

                      Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                      Момци, минавах покрай една автокъща и гледам един джет се "забил" в една лодка...
                      Взех и джета и лодката, някаква система "сийдуо" или "дуосий", не запомних, ама е практично, кеф ти джета, а е яко добиче - 250 коня, кеф ти да качиш на баржата и катуна с циганетата!
                      Практично и гот - за какво да купуваш два двигателя !

                      Още не съм го пробвал, ама ми изглежда читаво..
                      Някакви снимчици, че е интересно?
                      Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                      Коментар


                      • #26
                        До: Кой какъв плавателен съд има?

                        Схемата е по американски практична...
                        Даже не е проблем да влезнеш с двете в комплект и примерно насред морето да се измъкнеш с джета, просто влиза в нещо като приемник отзад на коритото, в едни жлебове...Така може да оставиш някой да се наслаждава на самотата, примерно подводен гмуркач или жената, а ти да си направиш купона и после да се върнеш да си прибереш баржата.
                        А коритото е старо,но е толкова глезено, че само бутилката за шампанско и ягодите липсват!
                        Иначе стереото на коритото си е на място!
                        Ще го снимам и ще пратя снимки, като разбера как става...

                        Иначе ги внасят от Щатите една софийска автокъща - "Шумака", като видях след мен какви зверове вкараха, щях да падна!
                        Същото ама в някаква космическа версия...

                        Коментар


                        • #27
                          До: Кой какъв плавателен съд има?

                          Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                          На мен проекта ми е много симпатичен!
                          Много елегантно си оформил подсилванията, ама как ще нахлузиш палубата?
                          Или ще изрязваш процепи?

                          Опсссс, премерил си го!

                          Това пространство херметично ли става?
                          И не прави ли някакви налягания и подналягания, според температурата, ако е такова?
                          Всичко е премерено и сметнато.Пространството е херметично и се явява "въздушен балон".Палубата се нахлузва на коритото, на снимката виждаш дъното на палубата,на първите снимки я има нормално снимана.
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #28
                            До: Кой какъв плавателен съд има?

                            Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                            Пространството е херметично и се явява "въздушен балон".
                            А ако го напълниш с полиуретанова пяна? Няма ли да е по-добре? Поне откъм механична устойчивост?

                            Коментар


                            • #29
                              До: Кой какъв плавателен съд има?

                              НЕ!!!
                              Мокри се и няма съхнене после ......

                              Аз съм виждал друго много бюджетно решение .... но казвам само срещу бира ...
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар


                              • #30
                                До: Кой какъв плавателен съд има?

                                Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                                НЕ!!!
                                Мокри се и няма съхнене после ......

                                Аз съм виждал друго много бюджетно решение .... но казвам само срещу бира ...
                                Монтажна пяна ? А за черпене, и ей така може да го направим
                                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                                Skype: pach_bs

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X