Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колан Blackhawk?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Колан Blackhawk?

    Кобра си избери и да видиш какъв късметлия си после,последно ги гледах за около пиисе гущера на ибея.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #32
      От: Колан Blackhawk?

      На Кобра с тези зъбци и осички заключването е съмнително и далеч от надеждно.


      П.П. Взе си пепелянка или усойница.
      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

      Коментар


      • #33
        От: Колан Blackhawk?

        Кобра та кобра... Сега погледнах що е то и се чудя какво толкова си се прехласнал по него. Може би не разбирам щото съм свикнал на бързата настройка на стегнатостта на каиша която дава токата на spec-ops-a, деа знам. Не харесвам фиксирани токи в комбинасия с велкро на колана. Това нещо няма нагласяне като вкараш колана в гайките на гащите. Иначе пък за носене като втори колан за тактически -кобури, -фенери, -електржен, -китайски пръчки и куп други джундурии може и да свърши работа.
        Последно редактирано от slaf4u; 29-08-14, 21:18.
        42

        Коментар


        • #34
          От: Колан Blackhawk?

          Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
          На Кобра с тези зъбци и осички заключването е съмнително и далеч от надеждно.


          П.П. Взе си пепелянка или усойница.

          Надеждно за какво?Оригинално тая катарама е мислена за парашути и подобни,колата мога да си влача с това,коя да е кола.

          А иначе кой как му е удобно,аз разлика с тоя на гащите ми не намирам,само дето единия се откопчава като хората.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #35
            От: Колан Blackhawk?

            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
            От време на време някой излиза късметлия, днеска май си ти. Намери си нещо в интернет и ми прати линка на точното нещо. После ще ти се наложи да си вземеш нещото около 12 Септември от Младост в София.
            Кептън, ще поровя и ще пиша, но дори и да не пиша, като младши юнга съм длъжен да организирам биропиене. Венци малкия и той ще иска, та готви се. Като си в БГ, звънни ми на 0887590528.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #36
              От: Колан Blackhawk?

              То с бира и аз мога да мина........пробвай друг подкуп,питай Венцо с какво закусва ме обикновенно хихихихА наздраве с Джак,поливам си бронежилетката аз
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #37
                От: Колан Blackhawk?

                Абе ти за пиене не питай, и от Мексико ми носят правилната текила. Бирата за благоприличие, а домашната сливова, наложена с билки и отлежала 2 години, със суджуче и салата от домашни розови домати е нешо друго. И до това ще стигнем, вие само си елате, морски вълци
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #38
                  От: Колан Blackhawk?

                  Ау-у-у-у, ако сте с "тактически" колани по 100 кинта - верно голем го вадите ... или имате излишни пари? Е, за тия, дето имат какво да им тежи в гащите и не избиват комплекси, в магазините на БА има платнени колани по 5 кинта:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Tactical belt-500x500.jpg
Прегледи:1
Размер:20.1 КБ
ID:5608233
                  и кожени фазански:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:колан-фазан.jpg
Прегледи:1
Размер:5.4 КБ
ID:5608234

                  Кожените ще ви надживеят и внуците ще ги показват на своите!
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • #39
                    От: Колан Blackhawk?

                    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                    [ATTACH=CONFIG]736584[/ATTACH]
                    Аз преди време взех един с подобна катарама, за 25лв, с три джобчета отстрани. Взех го заради тях(джобчетата) и върши работа.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • #40
                      От: Колан Blackhawk?

                      Ледърмана трудно се поставя в такъв платнен колан, затова го разлюбих..
                      Колана, а не Ледърмана.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Колан Blackhawk?

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        Кептън, ще поровя и ще пиша, но дори и да не пиша, като младши юнга съм длъжен да организирам биропиене. Венци малкия и той ще иска, та готви се. Като си в БГ, звънни ми на 0887590528.
                        Биропиенето си го пиша в тефтера г рафа "имам да пия". Чантата тръгва на 10ти сутринта, за да не се вътрим с експресни поръчки, мислете бързо.

                        Колана който го имам, навит на 3 кръга, стъпвам върху него и не се сплесква. Доста твърд материал.

                        Като мокриш кожения, ама не само от потене, говоря да го киснеш в солена вода с дни както правим ние, се нацепва за норматив. За вас това не е от значение, освен ако не си го запасвате на банските.
                        Не знам за цени при вас, ама тук гъзарските коланчета струват по 3 в сравнения с качествен колан на 5.11 /примерно/.
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • #42
                          От: Колан Blackhawk?

                          Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                          Ау-у-у-у, ако сте с "тактически" колани по 100 кинта - верно голем го вадите ... или имате излишни пари? Е, за тия, дето имат какво да им тежи в гащите и не избиват комплекси.........

                          Кожените ще ви надживеят и внуците ще ги показват на своите!
                          То и тоя такова внуците,не виждам какво ще му стане.

                          Пък и ти сега комплекси,какви комплекси може да има една диванна нинджа като менеПощов не нося ма имам 3 кобура,че имам и колани за тях.Не ме карай да ти показвам каква бронежилетка съм си взел,каска ми липсва и още кобури,че пищови има,кобури не.Сега цветово дооборудвам,едно за пустиня и едно за нинджи,съблекалнята къде е не можах да отговоря на жената.


                          Важното е да ти е кеф,дали за 5 лева или за 500.........да ти радва окото и на пипане да го докарва пък ако и върши страхотна работа съвсем.Гледам има ножове и за 5 лева,но само гледам,купуването друга бира,там за 5 лева няма.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #43
                            От: Колан Blackhawk?

                            Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                            Ау-у-у-у, ако сте с "тактически" колани по 100 кинта - верно голем го вадите ... или имате излишни пари? Е, за тия, дето имат какво да им тежи в гащите и не избиват комплекси, в магазините на БА има платнени колани по 5 кинта
                            Кожените ще ви надживеят и внуците ще ги показват на своите!
                            Имам три такива! На двата им се счупиха регулировките от страни, смятай колко можеш да разчиташ на тях
                            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                            Коментар


                            • #44
                              От: Колан Blackhawk?

                              Какво ти дреме кой какво мисли за тебе,теб нали ти харесва и ти върши работа?

                              Да седна да обяснявам сега,че се връщам от Аляска и съм с 2 подобни плюс 2 карабини на раницата та стигне ли се до хеликоптер поне да има къде да ме закачат.
                              Да допълвам,че брата се върна от Хавай и 6 дни след него удариха не един ми 2 урагана та се наложи трима да ги вадят с хеликоптера?

                              И да върши работа като не ти харесва примерно кво го правим?Ми и аз имам един подобен,не е мръднал,но я няма тая халка да си ме теглят за нея и не ми е така удобна катарама та и ми се забива в кльощавите ребра като се свия.За дънки става,як каиш,за бачкане обаче си имам други.

                              Е сега че били 50 долара ми не били 5 или пък 100,баш да си го слагам не може да ми се случи,за един си струва,за друг не,то и с Жигули става ма гледам не ги карат много.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #45
                                От: Колан Blackhawk?

                                В алиекспрес има такива колани. Кеф ти блекхоук, кеф ти файв илевън.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X