Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До морето и назад

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: До морето и назад

    Браво момчета , и аз искам да изкажа своите благодарности за това , че ни направихте съпричастни с вашето приключение. Благодаря ви за търпението и споделяното на снимковия материал, както и за невероятния пътепис.

    С интерес ще очакваме да видим какво сте ни подготвили за 2015 готина !!!
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • #62
      От: До морето и назад

      Може ли човек да не се просълзи пред красотата на България. Може ли сърцето да не се разтупти от ентусиазма и упоритостта на тези момчета,осъществили това толкова вълнуващо и незабравимо пътуване за тях и за нас.Да сте живи и здрави и много такива приключения.
      WR 250 F, KLX 450 R

      Нито съм вреден,
      нито излишен.

      Коментар


      • #63
        От: До морето и назад

        Кефите ме .

        Коментар


        • #64
          От: До морето и назад

          Поради множеството запитвания към Управителния съвет на СТЕТ, относно дългото отсъствие на Председателя, отговарям:

          Хора, не се тревожете! Да не си помислихте, че сме пропуснали смученето тая година!?
          Спокойно, живи сме и сме тук.
          Има какво да публикуваме в една темичка и от тази година, но да ми остане време само...

          А ето го и вожда
          Това е в нощта преди тръгване. Подготвя се за участък от 220 км.



          Голям професионалист е! В 5 сутринта е росен като морковче



          Даже и мотора си е оборудвал за дългия преход. Всичко необходимо е инсталирано на таблото

          Последно редактирано от Evgeni Enduro; 06-09-15, 23:19. Причина: бях забравил как се качват снимки ;)
          "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
          А+
          LZ1DRZ

          Коментар


          • #65
            От: До морето и назад

            Ти си забравил,аз още не съм се научил.Ще се срещнеме някъде по средата. Значи ще има с какво да ни зарадваш,вече сме в очакване!!
            Иво (таксито) Андреев
            0988 91 80 50
            Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

            Коментар


            • #66
              От: До морето и назад

              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=201619
              "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
              А+
              LZ1DRZ

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X