Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Балканите Септември 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Балканите Септември 2014

    Първоначално публикуван от Ilarioncho Преглед на мнение
    Кой е тоя?
    И аз това се чудя. Владич, ако сте спали на палатка в гората и не сте видяли на живо свободни карпатски мечки , значи не сте ходили ..ХЕХЕХЕХЕХЕ

    Коментар


    • #32
      От: Балканите Септември 2014

      Отговарям на въпроса "кой е тоя". Това е Дедо Влади в кръчмата на езерото на върха на Трансфагарашана.
      В палатки не сме спали. Спахме в Крайова и в Сибиу. Минахме и Трансалпина, и Трансфагарашана. Днес към 13.30 се прибрах в къщи. Ще пусна снимки и пътеписче само да систематизирам нещата.
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • #33
        От: Балканите Септември 2014

        Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
        Отговарям на въпроса "кой е тоя". Това е Дедо Влади в кръчмата на езерото на върха на Трансфагарашана.
        В палатки не сме спали. Спахме в Крайова и в Сибиу. Минахме и Трансалпина, и Трансфагарашана. Днес към 13.30 се прибрах в къщи. Ще пусна снимки и пътеписче само да систематизирам нещата.
        ........... аз ще чакам с интерес, защото за трети път тази година отлагаме ходенето до въпросните два прохода заради лошо време!
        Но рано или късно ще се ходи!
        0887 246718

        Коментар


        • #34
          От: Балканите Септември 2014

          Хайде чакаме пътеписа
          Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

          Коментар


          • #35
            От: Балканите Септември 2014

            Първоначално публикуван от Ilarioncho Преглед на мнение
            Хайде чакаме пътеписа
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...05#post2590105
            0887 246718

            Коментар


            • #36
              От: Балканите Септември 2014

              колеги, нуждая се от място в гараж за мотора в София, за седмица от края на Септември, до 6-7 Октомври. Ще заплатя за услугата. Благодаря ви предварително!!

              Коментар


              • #37
                От: Балканите Септември 2014

                Ако не държиш да е в гараж,можеш да го паркираш до моя,под навеса в двора ми!Намира се в Манастирски ливади. И това за плащането го забрави!
                088пет722пет99
                http://www.hydropompi.com/

                Коментар


                • #38
                  От: Балканите Септември 2014

                  благодаря колега! аз съм все още в монтенегро, като наближа ще пиша. напиши ми адреса си в лични.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Балканите Септември 2014

                    И при нас ще те сместим. В гараж. За плащане не мисли...
                    LZ2NKM

                    Коментар


                    • #40
                      От: Балканите Септември 2014

                      Благодаря damon, аз намерих решение на проблема, ама трябваше да се сетя да заформим среща докато бях в София... Кофтито е че аз точно тогава се разболях.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X