Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДА ПОМОГНЕМ НА ПОСТРАДАЛИТЕ ОТ НАВОДНЕНИЯТА В МИЗИЯ И БЯЛА СЛАТИНА!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ДА ПОМОГНЕМ НА ПОСТРАДАЛИТЕ ОТ НАВОДНЕНИЯТА В МИЗИЯ И БЯЛА СЛАТИНА!

    Уважаеми съфорумци, организирам транспорт на хранителни продукти и вода от София за района на бедствията.
    Ако някой има желание и възможност може да се включи към акцията.
    За повече информация: 0898666771 Христо Величков

    Закупил съм 240 бутилки мин. вода от 6 литра и около един тон зеленчуци и плодове, който ще транспортирам с мой транспорт и три палета с бутилирана вода предоставена от бутилираща компания. В камиона остава място за около 2 палета, който ако някой желае може да допълни. Чул съм се с кмета на гр.Бяла Слатина и стоката ще бъде предадена на Български червен кръст на място. Ако има желаещи да помогнат в каузата съм насреща.
    Последно редактирано от Ясен; 08-08-14, 14:03.
    SUZUKI SAMURAI
    http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

  • #2
    От: ДА ПОМОГНЕМ НА ПОСТРАДАЛИТЕ ОТ НАВОДНЕНИЯТА В МИЗИЯ И БЯЛА СЛАТИНА!

    Колеги, местните казаха че няма работещи магазини, всичките били под водата,това по повод статията.


    Сега относно нуждите:
    -найлонови чували
    -маски против прах
    -ръкавици гумени
    -ботуши гумени
    -мокри кърпи
    -памперси за възрастни и деца
    -тоалетна хартия
    -белина и почистващи препарати


    Нещата не съм ги степенувал по важност.
    Имам проблем с обхвата на глобул и ми е трудно да влизам във фдорума.
    При първа възмОжност ще пиша пак.
    Още не съм обходил навсякъде, но до колкото рабрах по-голямата част от водата си стои.
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • #3
      ДА ПОМОГНЕМ НА ПОСТРАДАЛИТЕ ОТ НАВОДНЕНИЯТА В МИЗИЯ И БЯЛА СЛАТИНА!

      Ако може някой да се свърже с фирма Бултекс, за гумените ботуши, в Бисер дадоха ,ако сега имат възможност ще много добре.
      Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 08-08-14, 14:20.
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #4
        От: ДА ПОМОГНЕМ НА ПОСТРАДАЛИТЕ ОТ НАВОДНЕНИЯТА В МИЗИЯ И БЯЛА СЛАТИНА!

        Колеги, моя позната продаде апартамент и сега има разни годни за употреба мебели и дребна покъщина, дето са и излишни, за една къща долу горе. Не са нови, но като човек да закърпи зимата са си съвсем добре. Търси начин да ги предостави като помощ.

        Коментар


        • #5
          От: ДА ПОМОГНЕМ НА ПОСТРАДАЛИТЕ ОТ НАВОДНЕНИЯТА В МИЗИЯ И БЯЛА СЛАТИНА!

          Първоначално публикуван от Alexr Преглед на мнение
          Колеги, моя позната продаде апартамент и сега има разни годни за употреба мебели и дребна покъщина, дето са и излишни, за една къща долу горе. Не са нови, но като човек да закърпи зимата са си съвсем добре. Търси начин да ги предостави като помощ.
          Някой с по-голям автомобил или ремарке ако пътува към засегнатите райони може да ги качи,ако има място разбира се.

          Коментар


          • #6
            От: ДА ПОМОГНЕМ НА ПОСТРАДАЛИТЕ ОТ НАВОДНЕНИЯТА В МИЗИЯ И БЯЛА СЛАТИНА!

            В другата тема имаше един адрес:
            Гр. Мизия, ул. Георги Димитров №25-27
            Пункт за помощи на входа на града от страната на с. Гложене
            Лице за контакт: Гергана Михалчева тел: 0884162900 .

            Валиден ли е още?

            Все пак някой трябва да коже да посрещне нещата.

            Коментар


            • #7
              От: ДА ПОМОГНЕМ НА ПОСТРАДАЛИТЕ ОТ НАВОДНЕНИЯТА В МИЗИЯ И БЯЛА СЛАТИНА!

              Доколкото съм запознат, този адрес беше валиден за периода, когато Еконт возеше безплатно помощи до Мизия. Не виждам какво те възпира да позвъниш на посочения телефон и учтиво да обясниш ситуацията. Естествено, че е възможно да ти се наложи да се извиниш за причиненото безпокойство. Все пак е за добра кауза.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X