Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Запознаване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Запознаване

    Здравейте на всички!Казвам се Николай Йорданов,на 39 год от Варна и от два дена съм собственик на Гранд Витара 2.5 V6 150ps!Колата не е карана или почти не е карана, за последните 4год има няма 1000 км!Преди две год са са сменени всички масла!Има изпуснали 4бр амортисьори и спукано предно стъкло! Въпроса ми е дали да рискувам с китайско стъкло,какво масло бихте препоръчали за мотора и ск кутия, каква марка амортисьори, добър и съвестен майстор във Варна? Благодаря предварително!!!

  • #2
    От: Запознаване

    Здрасти колега, честита джипка! Много да те слуша и много безаварийни. За маслата ще ти помогнат колегите с гранд витара. А за стъклото - лично аз съм на принципа, че евтиното излиза по-скъпо. Предно стъкло не се сменя често, тъй че инвестирай в по-скъпо, да ти е мирна главата.
    Дай снимки!
    Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

    Коментар


    • #3
      От: Запознаване

      Масло за двигателя 10/40, с 5/40 ще цъка по-добре но разходва повече и ще доливаш. За ръчни скорости 75/90. От китайските стъкла е на късмет, има читави, но има и такива с лоша отливка и неравности. Ако ще взимаш такова желателно е да го огледаш много отблизо и много внимателно, да погледнеш дали изкривява видимостта. Внимавай и с монтажа, виж какво му включва гаранцията.

      Коментар


      • #4
        От: Запознаване

        Със здраве да я караш,има много колеги от Варна-ще ти помогнат.Може да се обърнеш и към Иван Попов от София.
        Нека силата да бъде с нас!
        Suzuki Grand Vitara
        +34 642 91 4154

        Коментар


        • #5
          От: Запознаване

          Понеже е Гранд Витара,предполагам си я взел за кафеджийка ,ако все пак я прежалиш,ела някой път на Варненските разходки.
          Иначе за обслужването-колегата Banjo e твоят човек,свържи се със него.
          NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
          ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

          Коментар


          • #6
            От: Запознаване

            @GEORGI Y60: Къде се събирате за разходки и може ли един кандидат-отпускар (дано, към края на месеца), който е пълен дилетант, да дойде някой път с Вас? SGV2006 3D1.6

            Коментар


            • #7
              От: Запознаване

              http://www.offroad-bulgaria.com/asse...9&d=1407363541

              Коментар


              • #8
                От: Запознаване

                Благодаря на всички ,които отговориха!Колата е 2000г!

                Коментар


                • #9
                  От: Запознаване

                  Някой може ли да ми каже как се качват снимки,че нещо не мога

                  Коментар


                  • #10
                    От: Запознаване

                    Натискаш иконата Insert Image (намира се в тул-бар-а над полето, дето си пишеш поста, най-десния панел, в средата), щтракаш върху таб-а "From Computer", натискаш "Browse" и си търсиш снимката, къде ти е записана на диска. Ако вече си качил снимката някъде, ползваш други таб - "From URL".

                    Коментар


                    • #11
                      От: Запознаване

                      Големи благодарности на колегата Absolut!Надявам се да съм успял!!!
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #12
                        От: Запознаване

                        Здравей, да ти е честита и тук Знаеш ли кой е обръщал дирекцията във Варна

                        Коментар


                        • #13
                          Благодаря ти!Аз от София си я взех и не знам да и е обръщана дирекцията!Утре смятам да и сложа варненски номера!Сложих китайско стъкло,че за европейско трябваше да чакам,в петък ми изтича срока за регистрация,ама стана перфектно!

                          Благодаряти! Не знам да и е обръщана дирекцията-аз си я взех от София!
                          Последно редактирано от CarTest™; 13-08-14, 21:03.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Запознаване

                            Повярвай ми, обръщана е, качи снимки от коша с двигателят и вътре интериора Успех

                            Коментар


                            • #15
                              От: Запознаване

                              Aнтената ти е от ''грешната'' страна.
                              Със здраве си я карай.
                              http://vbox7.com/play:398e8b82

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X