Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Приложение на таблети в автомобила

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Приложение на таблети в автомобила

    Закупих кола втора ръка с вграден мултимедиен плейър/ DVD,GPS,TV tuner, FM tunner/ и още какви ли не екстри.
    Всичко би било ОК,само дето не ми върши работа. Дори и радио не мога да слушам. Рестартирах го....ефект ниц. Обърнах се към спец по автомобилна електроника ....без резултат -на паркинг в населено място /Варна/ станциите на радиото ,,прескачаха" след запаметяване.....Тръгнах да отварям панела и забелязах пречупен лентов кабел към екрана.....може и да има лоши връзки на антените ...не знам как е работило като ново .

    Понеже колата ще го ползва за дълъг път и скуката на пасажерите требе да се разсейва , реших да се позаинтерусувам как да заменя това чудо китайско .

    намерих в Нета подобни мулти недийни плейъри......цифра са си....... 570 лв най евтиния китайски - добрите над 1100 кинта

    Трябват ми-
    1–отличен FM tunner с възможност да чете МП3 файлове задължително
    2-GPS
    3. Монитор за парктроник
    4. Блутут,както и USB портове...
    5. CD ili DVD за пожелателни ,но не задължителни при положение че чете МП3 и други формати файлове.
    6. Инфо за цени на програмите необходими за GPS
    7. Най-добрите таблети ползувани в автомобил у нас и в чужбина според Вас . /търсачката изкарва Prestigio,Asus i t.n !?!?

    Не знам дали съм в правилната посока,но смятам за сега да си взема отделен CD ili DVD плейър с възможност за работа с Андроид и т.н. Има добри за 150-250 лв и отделно към него da добавя таблет с GPS на подходяща стойка. Позиционирането да става чрез сателити ,т.е да не бъда зависим от наличието на Нет-Таблети с инсталирани карти за БГ ,Европа и позиции на радари и т.н. според някои сайтове можело да се намерят за 200-350 лева. ( 7 ") .
    Идеята ми е да да заменя нещо ,,мулти-функционално" и мулти неизползваемо ,/ ако е ново c тръгва от 600 лв нагоре/ с евентуално по-добри ОТДЕЛНИ компоненти Плеър и таблет както по качество,така и възможности.


    За парктрониците (т. 3 )също искам да отворя тема. Може да е отделно.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X