Обява

Свий
Няма добавени обяви.

IGO настройки за навигиране

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: IGO настройки за навигиране

    Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
    Аз съм с Here 2014 Q1.Несъм търсил по-нови,защото до сега не съм имал проблем с навигирането.
    Вече има 2016 Q1 .
    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

    Коментар


    • #17
      От: IGO настройки за навигиране

      За София в 2016-1 някъде вместо улици вече са комплекси. До сега в БГ освен остарели ограничения за скорости ( много) картите не са ме лъгали. Вън май е по- добре.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #18
        От: IGO настройки за навигиране

        Сега смених картите с 2016 Q1.
        Не разбрах какво искаш да кажеш с това,че някъде вместо улици са комплекси?!Би ли пояснил?
        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

        Коментар


        • #19
          От: IGO настройки за навигиране

          До 2015-4 блокове по бул. Столетов и Нишава се търсеха с № към улицата, сега са съответно жк Банишора бл №, жк Стрелбище бл №. Казваха ми и за други, но като цяло за БГ е без проблеми, особено ако знаеш една междинна точка.
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #20
            От: IGO настройки за навигиране

            Сега като погледнах,със старите карти на Столетов ми дава номера от 1 до 110.С новите само от 34 до 36.
            В старите и в новите карти,като напиша жк Стрелбище ми дава номера от 1 до 171.
            Или ще си върна старите карти или ще сложа 2015 Q4.
            Ония ден се връщах от София (без навигацията не мога да изляза) ,пуснах навигацията а маршрута беше бърз.Забута ме през едни улички,та чак ми идваше да си изхвърля телефона.
            Тая сутрин пак се прибирах от същото място,но зададох маршрут-лесен.Прекара ме само по булевардите и излизането беше песен.
            Последно редактирано от kameno karp; 23-07-16, 20:10.
            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

            Коментар


            • #21
              От: IGO настройки за навигиране

              За БГ е лесен, алтернативните пак лесни, избираш някой от тях, по-горе го писах. Бърз е съмнително даже ако повечето е магистрали. За тази навигация е лесен, автомобил, без черни и споделени. Това колегите в др. форуми са го коментирали отдавна, много.
              И всички карти да са еднакви- Q и год.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #22
                От: IGO настройки за навигиране

                Сега сложих 2015 Q4 и номерата при търсене по улица се увеличиха.Благодаря за лампичката.
                Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                Коментар


                • #23
                  От: IGO настройки за навигиране

                  За бг само гогъл мапс...
                  Както казах 4 различни навигации с 4 различни карти искаха да ме прекарат през третокласен път...

                  Коментар


                  • #24
                    От: IGO настройки за навигиране

                    Картите не са криви. Какво е- не знам.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • #25
                      От: IGO настройки за навигиране

                      Здравейте. Повдигам стара тема, свързана пак с iGo. Около 6-7 години правя навигации и то основно iGo и то на тираджии. Проблемите са никакви. Та.... в последната версия на програта NextGen има опция 4WD пътища. Е да ама нещо не мога да ги видя как стават. Принципно някой знае ли, дали има такъв вариант да се кара с iGo, както с Гармин (до колкото знам това се ползва са Ofroud)
                      C20Nе '94 KБ

                      https://www.youtube.com/watch?v=SJ7ganVQGjA&t=7s

                      Коментар


                      • #26
                        От: IGO настройки за навигиране

                        Първоначално публикуван от emilganev Преглед на мнение
                        .... в последната версия на програта NextGen има опция 4WD пътища. Е да ама нещо не мога да ги видя как стават. Принципно някой знае ли, дали има такъв вариант да се кара с iGo, както с Гармин (до колкото знам това се ползва са Ofroud)
                        Няма и едва ли ще има, защото тази опция ще е използваема само, ако на картата има нанесени пътища, които са обозначени като такива за 4wd. На използваните от IGO карти офроуд пътища няма и няма и да има.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #27
                          От: IGO настройки за навигиране

                          Много файлове напускаха в новите карти и предположих , че са интегрирали топо или растерна. Ако няма да има, защо залагат в менюто таква опция
                          C20Nе '94 KБ

                          https://www.youtube.com/watch?v=SJ7ganVQGjA&t=7s

                          Коментар


                          • #28
                            От: IGO настройки за навигиране

                            Първоначално публикуван от emilganev Преглед на мнение
                            ... Ако няма да има, защо залагат в менюто таква опция
                            В някои страни си има пътища от пътната мрежа, които се препоръчват за МПС 4х4. Много силно се съмнявам, че за малък пазар като България доставчиците на карти ще си дадат зор да картират черните пътища.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X