Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Балканика - мотопис

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Балканика - мотопис

    Много добре написан, по-скоро не си го мислил (предполагам) докато си го писал и това го прави по-увлекателен, наистина те грабва да го прочетеш до край. Сърбите винаги са били гостоприемен народ, просто го потвърждаваш за пореден път, грешка нямат. А крилатите фрази дето ги ползваш от време на време.... цена нямат. Още много да пътуваш и още много повече да ни напишеш, пак в тоя стил
    LZ1NIM/P
    B pos

    Коментар


    • #47
      От: Балканика - мотопис

      Понеже Емил ми опява , че стояло незавършено, седнах и дръпнах един епилог. Обаче браузера се изгаври и всичките ми писаници заминаха.
      Жалко, смея твърдя че се бях постарал...
      За това само финални думи, още повече, че се подготвя план за 2015.

      Всяко пътуване, е преживяване, което е уникално само по себе си, и то не заради маршрута, а заради емоциите и това което остава като усещане след него. Хората с които пътуваш, настроението, гледките, свободата и очите с които виждаш това. Както казва С.Дали - "Погледната със страстно око, действителността става приказна.". Напъните за описване допринасят за споделянето, но пресъздават малка частица от цялото. Чета какво съм писал, на места насила, на места с вдъхновение, и виждам колко неща съм изпуснал, въпреки големия обем на мотописа. За сметка на това все по малко хора го правят. От друга страна пък е трудоемко занимание, а пътуванията отдавна не са нещо екзотично и небивало. Радвам се ако съм доставил удоволствие на хората, прочели историята, а още повече , че като я чета се връщам пак в миналото.

      Благодарности за добрата компания, и добре прекараното време! ( Пия бира...)

      Коментар


      • #48
        От: Балканика - мотопис

        Страхотно, Гошо ! Благодаря ти за чудния час пред компютъра, а ако не те затруднявам, сподели в подходящ момент за План 2015

        Коментар


        • #49
          От: Балканика - мотопис

          Първоначално публикуван от go6o Преглед на мнение
          ....... ( Пия бира...)
          T`ва последното нещо не го разбрах....

          Коментар


          • #50
            От: Балканика - мотопис

            Ми, купих си и си пия... то ако чакам да го разбереш, ще си седя жаден...

            Коментар


            • #51
              От: Балканика - мотопис

              2015 е вече, какъв е плана?

              Коментар


              • #52
                От: Балканика - мотопис

                3 варианта, за късмет, и един да стане, ще е супер.

                1.Турция - Емил е много настоятелен, предполагам щото от Варна му е по малко пътя. Аз съм ходил , ама що па да не ида пак, а и горивата поевтиняха. Турция е голяма и екзотична страна, струва си.
                2.Балканско-средно-европейско турне - хубава природа и пътища, винаги има какво да се види.
                3.Сицилия - Италия - Балкани - без да обяснявам, ясно е че и това не е за изпускане.

                Планове за сега на карта няма да чертая, че при мен са си само в идейна форма. За сметка на това ще напускам снимки в отделна тема, какво ми грабва окото и искам да погледна, усетя и подуша лично. Дори ще снимам...

                Във връзка с Турция, имам въпрос, за знаещите. Ако мотора ми е над 20 г., ще ме върнат ли(2015 г, кога стана , мамка му)? Знам че за колите има забрана, важи ли и за мотори. Ако е така трябва да си купувам и мотор, да му се невиди... Ама то Емил ще доплати разликата, като ме кара да ходя в такива забутани нецивилизовани места .

                Коментар


                • #53
                  От: Балканика - мотопис

                  пич, навън е прекрасен съботен ден, мотора ми ме чака на 2 метра от мен, яз. Калин на 140 км също...

                  аз съм с пълна екипировка и не мога да спра да чета....

                  оправи смимките, защото последните ти пътеписи са литературни шедьоври...
                  сериозно!

                  нямах предства, че така пишеш (много съм изостанал с четенето на пътеписи...)
                  You'll never find out - I got no key hole....

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X