Състезанието ще се проведе на 20 и 21 септември в с.Зверино и е 5-ти кръг от шампионата. Състезанието ще се организира от новосформирания СК "Зверино 4х4 Екстрийм", но отново ще се даде голяма гласност на клуб ГАЗ-69 и се очаква отново да се включат много руски машини.
Правилата както вече всички знаят, са утвърдените за целия шампионат.
На Зверино няма да има затворено трасе, а доста зони. За момента има нахвърляни 23 зони за всички класове.
Очаквайте скоро по-подробна информация и снимков материал.
Таксите са:
50 лв - платени до 10 септември
60 лв - платени от 11 до 20 септември
70 лв - при плащане на място
Търсим и фирми и хора съпричастни с идеята, които да помогнат с финансирането на предметни награди за 3-те класа.
Публикувам и места за настаняване, засега сме организирали настаняването в Мездра:
хотел Долче Вита - http://www.dolcevita-mz.com/ - на главния път Е-79 (18 км от Зверино)
https://maps.google.com/maps?q=mezdr...12,235.85,,0,0
Тел: 0878501235
хотел Родина - центъра на града (20 км. от Зверино)
https://maps.google.com/maps?q=mezdr...9,,0,2.28&z=18
+359 (910) 9 24 45
0889995453
Палатков лагер до трасето - времето предполагам ще е топло и ще има възможност да се направи хубав палатков лагер.
Програма
Петък 19.09
12:00 - 22:00 - Настаняване на участниците
Събота 20.09
08:00 - 09:45 - Регистрация на участниците; Технически преглед
09:45 - 10:00 - Официално откриване на състезанието
10:00 - 14:00 - Зони за 3-те класа (сутрешни)
14:30 - 18:30 - Зони за 3-те класа (следобедни)
20:00 - Обявяване на класирането за ден 1
Неделя 21.09
10:00 - 14:00 - Зони за 3-те класа
14:30 - Обявяване на класирането за ден 2
15:00 - Обявяване на победителите и награждаване
Записани участници:
клас Стандартен
1. Георги Георгиев /..............; Нисан Патрол Y60; Варна
2. Красимир Данаилов /..........; Сузуки Витара; Зверино
3. Камен Каменов / Ивайло Дамянов; Сузуки Витара; Зверино
4. Дамян Мишев / .......; ГАЗ 69; Зверино
5. Елизабет Гълъбова / Кристиян Иванчевски; Чероки; София
6. Мирослав Григоров / Стивън Илиев; Сузуки Витара; Елисейна
7. Стефан Христов / Теодор Илиев; Нисан Патрол; гара Елин Пелин
8. Румен Андреев / Явор Борисов; Нисан Парол; гара Елин Пелин
9. Росен Дамянов / Ивайло Сандов; ГАЗ 69; Оселна
10. Георги Иванов / Николай Славков; Сузуки Витара; Велико Търново - без такса
11. Красимир Григоров - Буталото / ...; Опел Фронтера; Зверино
12. Янко Попов / Георги Илиев; Паджеро; Суходол
13. Владимир Христов; Георги Спасов; Опел Фронтера; София
14. Милен Златев / ...; Сузуки Самурай; Ямбол
15. Цветомир Райчев / Йвайло Дамянов; Опел Фронтера; София
клас Модифициран
1. Павел Павлов / Георги Вълчев; Сузуки Краз; Рашково
2. Данаил Йорданов / Тихомир Асенов; Витара; Чипровци
3. Огнян Георгиев / Христо Кочов; Газ 69; Самоков
4. Ангел Попов /..................; Джип Чероки; Самоков
5. Иван Клапачки/ Васил Калпачки; Сузуки Джимни; Самоков
6. Георги Донев / Андрей Качаунов; Сузуки Витара; Русе/Разград
7. Никола Кузманов / Александър Кузманов; Джимни; the Twin offroad team Павликени
8. Ивайло Василев / Иван Иванов; Сузуки Самурай; Самоков
9. Красимир Вутов / неизвестен; ГАЗ 69; Люти Брод
10. Красен Ковачев / ....; Сузуки Тракторче, АСК Боляри 4Х4 Горна Оряховица
11. Георги Георгиев / Кристиян Янкулов; УАЗ V8 - Йосиф; Своге
12. Ивайло Котов / Петко Стоянов; Сузуки Самурай; Своге
13. Иван Калпачки / Димитър Дренски; Сузуки Витара; Самоков
14. Валентин Николов / Николай Котов; Сузуки Самурай; Своге
15. Данаил Костадинов / Мариян Петков Сузуки Самурай; Плевен
клас Прототип
302. Асен Иванов / Силвия Дамянова; Сузуки Малкото Тракторче 2; София - и само ако го счупиш ще идваш всяка неделя докато го оправиш лично
303. Пламен Исаев / Йордан Йорданов; Вранглер Прототип; Горна Оряховица
304. Светослав Христов / Георги Митрев; Вobcat team; София
307. Костадин Георгиев / Борко Вапцаров; ГАЗ-69 Прототип - Звярът; София
308. Илиян Илиев / .......; Yellow Spider; Разград
311. Красимир Митрушев / Костадин Митов; Прототип; Казанлък
312. Красимир Данаилов /..........; VAMP Proto от Пирогов; Зверино
Правилата както вече всички знаят, са утвърдените за целия шампионат.
На Зверино няма да има затворено трасе, а доста зони. За момента има нахвърляни 23 зони за всички класове.
Очаквайте скоро по-подробна информация и снимков материал.
Таксите са:
50 лв - платени до 10 септември
60 лв - платени от 11 до 20 септември
70 лв - при плащане на място
Търсим и фирми и хора съпричастни с идеята, които да помогнат с финансирането на предметни награди за 3-те класа.
Публикувам и места за настаняване, засега сме организирали настаняването в Мездра:
хотел Долче Вита - http://www.dolcevita-mz.com/ - на главния път Е-79 (18 км от Зверино)
https://maps.google.com/maps?q=mezdr...12,235.85,,0,0
Тел: 0878501235
хотел Родина - центъра на града (20 км. от Зверино)
https://maps.google.com/maps?q=mezdr...9,,0,2.28&z=18
+359 (910) 9 24 45
0889995453
Палатков лагер до трасето - времето предполагам ще е топло и ще има възможност да се направи хубав палатков лагер.
Програма
Петък 19.09
12:00 - 22:00 - Настаняване на участниците
Събота 20.09
08:00 - 09:45 - Регистрация на участниците; Технически преглед
09:45 - 10:00 - Официално откриване на състезанието
10:00 - 14:00 - Зони за 3-те класа (сутрешни)
14:30 - 18:30 - Зони за 3-те класа (следобедни)
20:00 - Обявяване на класирането за ден 1
Неделя 21.09
10:00 - 14:00 - Зони за 3-те класа
14:30 - Обявяване на класирането за ден 2
15:00 - Обявяване на победителите и награждаване
Записани участници:
клас Стандартен
1. Георги Георгиев /..............; Нисан Патрол Y60; Варна
2. Красимир Данаилов /..........; Сузуки Витара; Зверино
3. Камен Каменов / Ивайло Дамянов; Сузуки Витара; Зверино
4. Дамян Мишев / .......; ГАЗ 69; Зверино
5. Елизабет Гълъбова / Кристиян Иванчевски; Чероки; София
6. Мирослав Григоров / Стивън Илиев; Сузуки Витара; Елисейна
7. Стефан Христов / Теодор Илиев; Нисан Патрол; гара Елин Пелин
8. Румен Андреев / Явор Борисов; Нисан Парол; гара Елин Пелин
9. Росен Дамянов / Ивайло Сандов; ГАЗ 69; Оселна
10. Георги Иванов / Николай Славков; Сузуки Витара; Велико Търново - без такса
11. Красимир Григоров - Буталото / ...; Опел Фронтера; Зверино
12. Янко Попов / Георги Илиев; Паджеро; Суходол
13. Владимир Христов; Георги Спасов; Опел Фронтера; София
14. Милен Златев / ...; Сузуки Самурай; Ямбол
15. Цветомир Райчев / Йвайло Дамянов; Опел Фронтера; София
клас Модифициран
1. Павел Павлов / Георги Вълчев; Сузуки Краз; Рашково
2. Данаил Йорданов / Тихомир Асенов; Витара; Чипровци
3. Огнян Георгиев / Христо Кочов; Газ 69; Самоков
4. Ангел Попов /..................; Джип Чероки; Самоков
5. Иван Клапачки/ Васил Калпачки; Сузуки Джимни; Самоков
6. Георги Донев / Андрей Качаунов; Сузуки Витара; Русе/Разград
7. Никола Кузманов / Александър Кузманов; Джимни; the Twin offroad team Павликени
8. Ивайло Василев / Иван Иванов; Сузуки Самурай; Самоков
9. Красимир Вутов / неизвестен; ГАЗ 69; Люти Брод
10. Красен Ковачев / ....; Сузуки Тракторче, АСК Боляри 4Х4 Горна Оряховица
11. Георги Георгиев / Кристиян Янкулов; УАЗ V8 - Йосиф; Своге
12. Ивайло Котов / Петко Стоянов; Сузуки Самурай; Своге
13. Иван Калпачки / Димитър Дренски; Сузуки Витара; Самоков
14. Валентин Николов / Николай Котов; Сузуки Самурай; Своге
15. Данаил Костадинов / Мариян Петков Сузуки Самурай; Плевен
клас Прототип
302. Асен Иванов / Силвия Дамянова; Сузуки Малкото Тракторче 2; София - и само ако го счупиш ще идваш всяка неделя докато го оправиш лично
303. Пламен Исаев / Йордан Йорданов; Вранглер Прототип; Горна Оряховица
304. Светослав Христов / Георги Митрев; Вobcat team; София
307. Костадин Георгиев / Борко Вапцаров; ГАЗ-69 Прототип - Звярът; София
308. Илиян Илиев / .......; Yellow Spider; Разград
311. Красимир Митрушев / Костадин Митов; Прототип; Казанлък
312. Красимир Данаилов /..........; VAMP Proto от Пирогов; Зверино
Коментар