Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

    Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
    Това за офицерите от САЩ лично ли ги видя?Чичко Пу така каза(както и за негрите в Крим),или го прочете в някой вестник/сайт тип Офча мисъл?
    "Директно ме информират",ако разбутате клюкарниците(новинарниците) преди 2-3 месеца го имаше.

    Коментар


    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

      Яснооооо.

      Почивка.

      Коментар


      • Малко синтезирани факти по MH-17 https://www.bbc.com/russian/features-55109644
        "американците имат снимка на пуска на ракетата, снимките потвърдени от холандски прокурор,
        а руските снимки дето имали от инцидента, при поискването им, се оказало что"не сохранились" "
        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
          Малко синтезирани факти по MH-17 https://www.bbc.com/russian/features-55109644
          "американците имат снимка на пуска на ракетата, снимките потвърдени от холандски прокурор,
          а руските снимки дето имали от инцидента, при поискването им, се оказало что"не сохранились" "
          Малко синтез ама пак по досевски ...

          Щатите дали описание на снимката, пък прокурор бил погледнал с едно оче ...

          От линка

          ... На просьбу поделиться исходным снимком в США пока отвечают молчанием - то есть фактическим отказом, поскольку это раскроет технические возможности спутников, имеющихся у Пентагона. ...
          Което явно се приема за нормално (то и си е е нормално). Обаче подобно действие от другата страна - ауууууууууууууууууу


          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • DBRS
            DBRS коментира
            Редактиране на коментар
            На тъп ли се правиш,едни и също било
            официален прокурор потвърдил снимките и описанието им- а другата страна "си загубила матрялите" (демек никакво потвърждение за съществуването им, било едно и също с потвърдени???? Так держать!)

          • Чавдар (V93)
            Чавдар (V93) коментира
            Редактиране на коментар
            Товарищ курсант Камчатского им. ФЕД ПУЦ-а, ако тебе те съдят и само "официален прокурор" погледне някое доказателство, ще опищиш орталъка като що въпросното не е било приложено към делото и представено на съда ...
            Какъв е този съд тов. Досев, който ще приеме безрезервно доказателство, "погледнато от прокурор"?!? "Честна дума, Ваша част, имам свидетел и той ми даде да погледна еди-какво, обаче не мога да ви го покажа, защото после ще трябва да ви убия".

        • Понеже не съм особено уверен в познанията си на руския език да ви кажа какво разбрах като прочетох горното и ви моля да ми разясните, ако съм се объркал...

          Че имат снимки заявяват и руснаци, и американци. Описания на въпросните снимки, охотно предоставят и едните, и другите. Относно актуалният статут на тези снимки, едните потвърждават, че са налични и на разположение при определени условия, а другите казват, че: "не сохранилис". Колкото до определените условия за разположение, явно в ситуация изпълнението им, оригиналите са предоставени на представляващо прокуратурата лице. В резултат, прокурорите приемат тези снимки за реални и предоставеното описание за автентично. Междувременно снимки предоставя и ЕКА, видното на тях, се разминава с описаното от руснаците за собствените им (които "не сохранилис").
          Съдът още нищо не е казал.
          Разбира се, никой не може предварително да е категоричен, дали съдът няма да приеме с по-голяма тежест даденото описание (на руските снимки, които ги няма), срещу потвърденото от прокурор (за автентично съдържание на реалните американски), и видното в противоречие (от снимките на ЕКА).
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • Я покажи къде руснаците твърдят, че имат снимки. Щото хората, които там си вадят хляба с писане за тоя случай, не са чували за такова твърдение.

            Коментар


            • Като припомням уговорката за неувереността си в познанията за езика (съответно и молбата за евентуално разясняване):


              ...Российские военные в июле 2014 года опубликовали несколько спутниковых снимков украинских военных баз, из которых следовало, что украинская установка "Бук" покинула базу близ Донецка в день крушения "Боинга". Нидерланды еще в октябре 2014 года попросили Москву прислать оригиналы этих снимков. В этом году минобороны России, наконец, ответило, что оригиналы снимков не сохранились...

              ПП
              Доколкото разбирам, росийските военни не просто твърдят, че имат снимки, ми в някакъв момент (явно преди да не сохранятся) даже са ги публиковали. Но пък напълно е възможно (всъщност е най-вероятно) не росийските военни, ами някакви други там да си изкарват хляба с писане по случая и те именно, наистина да не са чували за това...
              Последно редактирано от davc; 01-12-20, 00:38.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • Самодържец
                Самодържец коментира
                Редактиране на коментар
                Много е важно, че казват че оригиналите ги няма. Тоест предполага, че имат някакви копия. Това пък от своя страна отваря вратата за спекулации и твърдения при анализ. В полза е и на двете страни, ама на руската в по-малка степен. При сегашните възможности на съответните лаборатории за анализ.

            • )))))
              Като голям разбирач по космическите въпроси, сега сигурно ще се натъжиш силно. От това, което ще научиш сега за пръв път в живота си))
              Откато запалят ракетата на старта, и докато удавят спътника някъде в океана, всяка секунда се знае къде е той, и даже какво прави, дори да не прави нищо видимо. Дори дали е повреден, и какво му е повредено, както и защо. Важи за ВСИЧКИ спътници, дори за "загубените". Това знаят не само собствениците му, а и всички други държави, които реално имат космически програми и/или космически войски. НАСА например, и публикува тия данни в реално време, на собствения си сайт. НОРАД - също. Там, за еленчетата и дядо Коледа поне си чувал, да?)

              Е, в момента на това събитие, руснаците не са имали подходящ спътник над мястото, който може да види това. Покрай тия събития, те изобщо не пренареждаха орбиталната си групировка целево. Нямаха нужда. За разлика от американците, които го направиха.

              Та, възможно е американците да имат прилични снимки, макар и не много хубави. Има малко разминаване между събитието, времето на прелитането на техните, и най-подходящото осветление.

              Коментар


              • Лично на мен ми убягва тънката разлика между "имаме снимки ама не сохранились" и "имаме снимки ама няма да ви ги покажем, щото врага дебне".

                И в двата случая - на мегдан снимки няма. Освен честната дума на един холандски прокурор, че познава един дето брат му е виждал, как един друг яде баничка и било много вкусно.
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • davc
                  davc коментира
                  Редактиране на коментар
                  Е, то затова и не ти (нито аз де), ами съда - ще реши.

                • KingofROAD
                  KingofROAD коментира
                  Редактиране на коментар
                  И съдът може да не го реши още колко време?
                  Ако имаше ИСТИНСКИ снимки, досега отдавна трябваше да има РЕШЕНИЕ...

                • davc
                  davc коментира
                  Редактиране на коментар
                  На теб снимките ти се струват особено важни, явно защото случайно, току-що прочете в тази тема за тях...
                  Ама те по същество са "девета дупка на кавала".

              • .... Изключително дразнещо е как форума забива всяка вечер и се получават репостове.
                Последно редактирано от windwarrior; 01-12-20, 01:48.
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • Ся, аз много благодаря за това изложение в стил: "Знаете ли че..." и със съдържание като за Паралели, или средношколска викторина по случай рождения ден на петиматаотремс. И не че нещо ново за мен има в него, ами оценявам труда и старанието ти да го направиш.
                  Обаче нищо по съществото на горното няма в него.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • Е именно де.

                    Не виждам повод за излишно вълнение, че при едните не сохранились, а при другите ги има ама ги няма.
                    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                    Коментар


                    • Да де, но ще решава измежду това, дето първо го имало, а после го нямало и това, дето прокурорът видял (нищо, че ти си се усмел из роднинските му връзки) и това, дето е представено и е различно от описанието на онова, дето после го нямало, ма първо го имало.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • Аз така шибнах в темата за македонците около амнайсет коментара в едно мнение.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • О, аз нямам грам съмнение към почтеноста на нидерландския прокурор. Несъмнено е видял това което е видял, и човека съвсем честно си докладва по въпроса.
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X