Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Урал М-66

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Урал М-66

    Не на студен

    Коментар


    • От: Урал М-66

      Съвсем нормална си е тази хлабина, все пак е двигател с повдигачи, оттам се компенсира.
      Пишеш, че губи искра, като загрее?
      Последно редактирано от Ivan_J; 27-03-17, 22:08.

      Коментар


      • От: Урал М-66

        Да понеже свещите хващат нагар от неправилна работа

        Коментар


        • От: Урал М-66

          Имаше навремето един Боби Борисов от Драгоман, при него беше море от части за Урал, М-72 и Ирбит. Даже имаше и части за ZUNDAPP, BMW R-75 и още куп други хахави мотори.
          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
          Само DIESEL !!!

          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

          Коментар


          • От: Урал М-66

            До колкото си спомням при Урал/БМВ температурата отвън на цилиндрите достига 180 градуса та е нормално да има по големи хлабини компенсиращи топлинното разширение .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Урал М-66

              Да, аз също се учудих, че хлабината е доста малка, понеже на М 72 дават хлабина 0.1 мм. , а тук се явява на половина и реших, че е нормално да е така защото са различни !
              Първоначално публикуван от alehandro Преглед на мнение
              Да понеже свещите хващат нагар от неправилна работа
              А като ги изчистиш заработват пак, или не ? Карбураторите се настройват на загрят двигател, в твоя случай след като свалиш нивото на иглите, запали и повдигни шибъра и на двата карбуратора за да видиш дали мотора ща поработи по-дълго. Колкото до нагара по свещите, ти го получаваш от прекалено богата смес, при нея се наблюдава черен пушек, а пушека от изгоряло масло е синкав......

              Коментар


              • От: Урал М-66

                Като ги изчистя почти работят не са като нови.И аз съм на мисълта че всичко се получава от много богата смес ,но трябва да открия от къде идва.С иглите съм пробвал във всички положения и няма ефект,на тихи обороти иглата не играе роля така или иначе.Другото от което може да се получи такъв ефект е масло в горивната камера ,но както си писал пушека е черен не е синкав така че пак отивам към богата смес.Но сигурно чак в събота ще имам време да поработя по мотора до тогава само суха теория ще бъде.Вчера четох на опозит.ру че има някава вероятност да е от бобината,което мен лично малко ме съмнява,но накрая и това ще пробвам.За сега съм заподозрял клапаните и първо тях ще видя.

                Коментар


                • От: Урал М-66

                  Лятото на един Днепр регулирахме клапаните на "ухо" и заработи.Преди това го мъчихме на заводските хлабини и не искаше.Дано и при теб се окаже така.

                  Коментар


                  • От: Урал М-66

                    Днепр е една от най-фалшивити машини произвеждани някога в Русия и републиките и, дори може да се спори, дали № 1 е Днепр, или Карпати и производните му. Урал имат един от добрите двигатели и направиш ли му добра центровка и реглаж на карбураторите палят от четвърт дори и без да подаваш газ, ето този збирщайн с уралов двигател беше мой, купих запалване, барнах му центровка, проверихме клапаните / бяха на 0.05/06 мм./ , настроих карбураторите и ето резултата: https://www.youtube.com/watch?v=q-wZYY_Ipk0

                    Коментар


                    • От: Урал М-66

                      Днепъра май беше украински. И верно грам не може да се мери с Урала.
                      Един приятел, стар моторджия, казваше на майтап ''Сигурен съм, че Днепъра го правят ученици в часовете по трудово.''
                      Моя така си стои в София .......
                      Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                      Само DIESEL !!!

                      Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                      Коментар


                      • От: Урал М-66

                        Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                        Моя така си стои в София .......
                        Давай да го пазарим
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Урал М-66

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          Давай да го пазарим
                          Утре /ако не забравя/ ще звънна да питам дали е там.
                          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                          Само DIESEL !!!

                          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                          Коментар


                          • От: Урал М-66

                            Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                            Утре /ако не забравя/ ще звънна да питам дали е там.
                            С голям кеф ще го подкарам . С Джонко сме израснали заедно . Няма мотор от този клас който да не можем да подкараме .
                            Последно редактирано от sek.1; 15-06-17, 05:46.
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Урал М-66

                              Мотоциклета се продава по уважителни причини.Цената няма да е като за подарък.Ако някой има мераци може да ме намери на ЛС или на номер нула осем осем шест осем четири седем девет седем девет.

                              Коментар


                              • От: Урал М-66

                                Дано причините за това ти решение да не са екстремни, т.е. от това да зависи здравето на някой от семейството ти, но след като продадеш мотора със сигурност ще съжаляваш, че си го направил, повярвай ми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X