Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още една Гранд Витара XL 7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Още една Гранд Витара XL 7

    Уважаеми приятели,дойде времето да обновя парка с автомобил 4х4 и на сърце ми легна Гранд Витара ХЛ7 която ще ползвам като експедиционен автомобил,за странстване из Европа.Дано да съм на правилния път.В петък летя за Англия.Зоплюл съм си няколко бройки,като за предпочитание са тези с АСК и климатик.Там ще сменя автоматичните хъбове с ръчни и си купувам тунинг пружини -предни и задни.Останалата част от лифта ще е тук в БГ.
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

  • #2
    От: Още една Гранд Витара XL 7

    Ами ХЛ-а вече си е в Ямбол.Добре се представи по пътя,никакви ядове.Засега го оставям да си почине от дългия път,после ще я смятам.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0631.jpg
Прегледи:1
Размер:115.4 КБ
ID:5601099За съжаление преди малко ми светна жълтиката лампа с двигателчето.Доста съм уморен, а и нямам никаква идея какъв е проблема.Иначе си върви безпроблемно.Не остана време да сменя да си купя от Англия ръчни хъбове,но предполагам,че и тук не епроблем да се намерят.Нямам идея дали стават от обикновенната Витара,но като остане време ще сваля едната джанта и ще разгледам капачката.
    Последно редактирано от Радо 57; 24-07-14, 20:12.
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • #3
      От: Още една Гранд Витара XL 7

      Честито! Много радост да ти носи!
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #4
        От: Още една Гранд Витара XL 7

        Честито! Със здраве да я караш
        Чакаме да разкажеш повече за колата, а защо не и за пътя.
        За чен енджина - закачи я и ще си каже какво не е наред.

        Прави впечатление, че собствениците на Грандове и по-големи грандове се увеличаваме постоянно
        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

        Коментар


        • #5
          От: Още една Гранд Витара XL 7

          Честито, Радо! Сезона на разходките наближава.
          ТЛК-120 Николай Колев
          0898521295

          Коментар


          • #6
            От: Още една Гранд Витара XL 7

            Айде честито,сега разбрах кой ще черпи на Русе
            Хъбовете стават от старата Витара,аз съм с такива .
            Дай малко инфо,коя година е ,кой мотор,какъв разход ги даде ?И какви са тия снимки ,не се стискай !
            0887/400121 Антон Донев

            Коментар


            • #7
              От: Още една Гранд Витара XL 7

              Честита придобивка,много безаварийни километри и много да те радва.
              SUZUKI VITARA 1.6 16V COOPER DISCOVERER STT 31X10.5X15

              Коментар


              • #8
                От: Още една Гранд Витара XL 7

                Честито. Със здраве да я караш.
                SUZUKI VITARA V6
                HONDA CBR 919RR
                MERCEDES ML
                MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                Коментар


                • #9
                  От: Още една Гранд Витара XL 7

                  Честита придобивка хиляди безаварийни километри съчетани с приятни емоций.
                  П.С май май доста ти се насъбра да черпиш та незнам....
                  Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                  КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Още една Гранд Витара XL 7

                    Тъй като старата Витарка понавъртя доста километри по полета и баири,дойде време да и намеря заместник.Тя ще си остане за каране и блъскане тук,а за по-така пътешествия реших да си взема също Витарка,но по-голяма.Спрях се на ГВ ХЛ7 тъй като ми трябва автомобил който да събира повечко хора или багаж за пътуванията в чужбина,освен това да има приличен разход на газ,предпочетох АСК защото преди две години по проходите на Алпите ми се схвана ръката да ръчкам от скорост на скорост.И така един слънчев ден се качих на самолета до ЛондонНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0601.jpg
Прегледи:1
Размер:73.7 КБ
ID:5601697

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0608.jpg
Прегледи:1
Размер:86.3 КБ
ID:5601698и лека полека прекосих 3000 км.В събота сутринта с голямото синче направихме една лека закуска и поехме към адреса,където ни чакаше продавача.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0614.jpg
Прегледи:1
Размер:140.9 КБ
ID:5601699
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0615.jpg
Прегледи:1
Размер:157.2 КБ
ID:5601700
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0617.jpg
Прегледи:1
Размер:115.9 КБ
ID:5601701
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0623.jpg
Прегледи:1
Размер:119.7 КБ
ID:5601702
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0625.jpg
Прегледи:1
Размер:126.9 КБ
ID:5601703
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0627.jpg
Прегледи:1
Размер:160.7 КБ
ID:5601704Както повечето знаят трафика си е трафик независимо от деня.В събота обаче в центъра на Лондон фраш от туристи.Криво ляво пристигаме,чакат ни.Първо искам да кажа,че тази бялата ГВ е на съседа на сина ми.Гледам има такива с някакъв фейслифт,но само дизеларките.Мен не ме кефи обаче.
                    Последно редактирано от Радо 57; 28-07-14, 10:32.
                    Нека силата да бъде с нас!
                    Suzuki Grand Vitara
                    +34 642 91 4154

                    Коментар


                    • #11
                      От: Още една Гранд Витара XL 7

                      Тъй като старата Витарка понавъртя доста километри по полета и баири,дойде време да и намеря заместник.Тя ще си остане за каране и блъскане тук,а за по-така пътешествия реших да си взема също Витарка,но по-голяма.Спрях се на ГВ ХЛ7 тъй като ми трябва автомобил който да събира повечко хора или багаж за пътуванията в чужбина,освен това да има приличен разход на газ,предпочетох АСК защото преди две години по проходите на Алпите ми се схвана ръката да ръчкам от скорост на скорост.И така един слънчев ден се качих на самолета до ЛондонНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0601.jpg
Прегледи:1
Размер:73.7 КБ
ID:5601697

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0608.jpg
Прегледи:1
Размер:86.3 КБ
ID:5601698и лека полека прекосих 3000 км.В събота сутринта с голямото синче направихме една лека закуска и поехме към адреса,където ни чакаше продавача.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0614.jpg
Прегледи:1
Размер:140.9 КБ
ID:5601699
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0615.jpg
Прегледи:1
Размер:157.2 КБ
ID:5601700

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0617.jpg
Прегледи:1
Размер:115.9 КБ
ID:5601701

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0623.jpg
Прегледи:1
Размер:119.7 КБ
ID:5601702

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0625.jpg
Прегледи:1
Размер:126.9 КБ
ID:5601703

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0627.jpg
Прегледи:1
Размер:160.7 КБ
ID:5601704
                      Както повечето знаят трафика си е трафик независимо от деня.В събота обаче в центъра на Лондон фраш от туристи.Криво ляво пристигаме,чакат ни.Първо искам да кажа,че тази бялата ГВ е на съседа на сина ми.Гледам има такива с някакъв фейслифт,но само дизеларките.Мен не ме кефи обаче.Та да не се отплесвам.Правим първо външен оглед-абе лъскаво,запазено,няма ръжди,кривиндели по ламарините.Полягвам отпред,отзад-уж да видя нещо.Няма видими проблеми,течове,криви неща.Както и очаквах токове няма.Носят стартерна батерия палим.Тъкмо се позарадвах на звука на двигателя и той угасва.Няма бензин ми казва.Ми хубо-сипвайте.След минути един чирак носи някаква туба и налива.През това време ние правим оглед.Палим всичко ок и започва цирка.Келемето наляло нафта,добре че малко.Продавачите почват да се гипсират,използвам момента да чупя от цената.Казвам им-опрявяте я и тогава ще продължим с пазарлъка.В същия двор е автосервиз и център за МОТ.Виждам,че механиците се захващат да чистят резервоар и всичко останало.Прибираме се в къщи и търся други оферти.Намират се ама доста надалеко.Надвечер звънят-всичко ок,колата оправена,мина през сервиза,газ анализатор,стендове и тестове.Да ама аз вече съм се разпишовил и се черпаваме с младежите.В понеделник сина отива по-рано,прави тестове,говори с механиците от сервиза-казва ми тате всичко е наред идвай,пазари се и ако ще я вземаме,ако не да се прибирам.Стана пазарлъка и вечерта се мятам на ферито и към БГ.
                      Прекосявам чевръсто Франция и Белгия.В Германия вече не бързам,отбивам се тук таме,хем за почивка,хем да зяпна нещо.





                      Австрия и Унгария се редува слънце и дъжд,с една дума кофти работа.









                      До Сръбско добре,ама след това идва голямото чакане.Доста комшии се прибират и става яко задръстване.Криво ляво се домъквам до Белград.

                      До Ниш по магистралата арно,ама след това......Колона,чак до границата.Добре,че комшиите карат по-чевръсто и поддържаме 80-100.От време на време някой по-бавноходен прави такива тапи,че чах свят ми се завива.Ама нали ГВ има там някакви копчалъци,давам на макс всичко и колкото държи.Нямам никакви проблеми с изпреварването и неравностите.На гладкото всичките настъпват,ама почнат ли кривиндеците по пътя и намалят.Тогава идва моя ред.И така лека полека вече съм пред голямата колона.Не съм ходил до тоалетна,ама се стискам.А спра и съм зад борда.Пристигам на границата,пред мен само две-три коли.Представям си ако бях спирал.За има няма пет минути всичко е наред и ме посрещна дъгата над Софийското поле.Вече дишам роден въздух,спирам в едни драки и ооооооооооооооо.Паля цигара,изпъвам се на седалката спрял на сянка и отдъхвам.Каквото и да става вече съм си у дома.
                      Нека силата да бъде с нас!
                      Suzuki Grand Vitara
                      +34 642 91 4154

                      Коментар


                      • #12
                        От: Още една Гранд Витара XL 7

                        Сега са ГВ
                        -на 120000 мили
                        -2002 година
                        -4 АСК
                        -първи собственик
                        -без теглич
                        -сервизна книжка
                        -много добър външен вид и салон
                        -обслужен,сменени консумативи
                        -пробвах различни начина на каране,като разхода се движи от 9 до към 12 ,като не съм падал под 90 км/ч
                        -автоматика работи "мазно",не се "замисля"
                        -автомобила е пъргав както в ниските,така и във високите обороти
                        снимки довечера
                        Нека силата да бъде с нас!
                        Suzuki Grand Vitara
                        +34 642 91 4154

                        Коментар


                        • #13
                          От: Още една Гранд Витара XL 7

                          Аз нещо те виждам снимките след бялата ХЛ7, т.е. от Франция и Белгия надолу
                          Nissan Terrano 2,7 TDI

                          Коментар


                          • #14
                            От: Още една Гранд Витара XL 7

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0665.jpg
Прегледи:1
Размер:198.7 КБ
ID:5601742

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0666.jpg
Прегледи:1
Размер:182.0 КБ
ID:5601743

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0667.jpg
Прегледи:1
Размер:148.9 КБ
ID:5601744

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0668.jpg
Прегледи:1
Размер:180.5 КБ
ID:5601745
                            Нека силата да бъде с нас!
                            Suzuki Grand Vitara
                            +34 642 91 4154

                            Коментар


                            • #15
                              От: Още една Гранд Витара XL 7

                              Честито и много безаварийни . И аз не ги виждам нещо прикачените.защо ли.
                              Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X