Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ръчна пералня

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ръчна пералня

    До като се киснат и ги переш (клатиш), сгряваш още топла вода....
    OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

    Коментар


    • #17
      От: ръчна пералня

      Използвайки ултразвукова пералня, трябва 1/2 до 1/3 от нормалното количество перилен препарат. Просто микрокавитацията разрушава по-лесно повърхностните връзки и оттам перилния препарат действа много по-ефективно. Ако е по-зацапано прането просто е слага в съда (кофа, чувал) по-малко количество дрехи, за да може мощността на единица обем пране да се увеличи. След изпиране - примерно 30-40 минути или повече, се излива водата, изтискват се дрехите и пак се повтаря ултразвуково плакнене с чиста вода, поне 2 пъти по 10-20 минути. Ултразвука върши работата при плакнене по същия начин -отстранява по-бързо препарата.
      Show must go on!
      LZ1VES

      Коментар


      • #18
        От: ръчна пералня

        Ето тази снимах току що в Германия.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140813_175408.jpg
Прегледи:3
Размер:95.1 КБ
ID:5604760
        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
        0885 660 613

        Коментар


        • #19
          От: ръчна пералня

          E Точно за нещо подобно ми беше думата.Само че съм мярвал квадратни.
          BMW X6

          Коментар


          • #20
            От: ръчна пералня

            Да се носи такъв кьотук на къмпинг е малко странно... Една херметична морска торба за 30-40 лева и един ултразвуков излъчвател за под 100 лева се събират в джоба на чантата. И перат 2-3 кг пране.
            Show must go on!
            LZ1VES

            Коментар


            • #21
              От: ръчна пералня

              Може и без излъчвател, само с херметичната торба.

              Коментар


              • #22
                От: ръчна пералня

                Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                Може и без излъчвател, само с херметичната торба.
                Да не ти мирише ли ?
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #23
                  От: ръчна пералня

                  Не бе, слагаш мръсните дрехи с прах за пране или настърган сапун, затваряш торбата и я търкалиш като футболната топка. 10-на минути и дрехите ти са чисти.

                  Коментар


                  • #24
                    От: ръчна пералня

                    Нъц - не е за къмпинг - за камион тип "ТИР" e.Място има,макар и не толкова много,товароносимост - хич не е проблем

                    пп стърган сапун на пружина е класика в жанра вече се разглезихме с течни препарати
                    BMW X6

                    Коментар


                    • #25
                      От: ръчна пералня

                      Е ти си лесен . Едно бидонче слагаш дрехите и прахта и в резервната гума на ремаркето . След стотина километра всичко е идеално изпрано
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #26
                        От: ръчна пералня

                        Ние сме баровци.Нямаме резервни гуми че и крик даже няма.Като стане проблем - има асистенция.
                        Ще го оправим - идеите които давате са наистина ценни и работещи.
                        BMW X6

                        Коментар


                        • #27
                          От: ръчна пералня

                          С това трябваше да почнеш че ти трябва за ТИР . Моето тираджийско 30 литрово бидонче още седи на село в мазето . Само че аз карах две резервни на ремаркето и две на влекача . Отделно един сандък инструмент . Бях му направил едно трупче да го заглавям отгоре а отдолу имаше една спукана вътрешна гума . Ремарке Шмитс на ресьори карах зад втория мост така друса че и цвета на дрехите изпира
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X