Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Производство на колани Канояма

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Производство на колани Канояма

    Ето това клипче във японският ютуб , разкрива производствеуния процес на най хубавите и ефективни / и скъпи / строп каиши в цял свят Канояма . Лично Канояма показва ,как се обработва , очупва и третира кожата , като се изтънява , калибрира , изтърква , очупва и пропива със различни неща , включително накрая със восък и графитен прах . Кожата е Шелл Кордован - изрядана е от специфична част на задните крака на коня откъм задницата , понеже там е най финна , здрава и със специфични качества . Гледайте на 32 минута от филмчето -

    http://v.youku.com/v_show/id_XNDI0MTg0MTc2.html

  • #2
    От: Производство на колани Канояма

    Скоро и аз се сдобих със колан на Наоми Сан - Канояма . Колана е е от серията Пеликан на Канояма и е направен от Конски шелл - сиреч кожа от задницата на коня . Много печати много нещо по него , маде ин Токио , осака ала бала , Ленената част е невероятна , кожата е доста хлъзгава и изобщо има доста леко съпротивление , не е като коланите от телешки бланк , които си опъват по сериозно . Вече имам няколко различни от телешко кожа , Латиго и един на дъска от конска кожа р Дпуги ленени с пасти , без пасти .
    Сеа много ги хвалят тези Канояма колани обаче за мене конските си работят бавно - искат повече махане по тях л Хубав Латиго колан лови бръснача и го дърпа назад и след 15 20 движения на лена и 20 30 на Латигото и бръснача е във бясна форма . Конският дава съвсем леко по рафиниран ръб , като разликата не е голяма в ефекта , но пък е 3 пъти по бавен . Това си е мое мнение разбера се , ще се радвам да чуя и други мнения от колеги .

    Коментар


    • #3
      От: Производство на колани Канояма

      Ха - честито и със здраве да си го ползваш!Най-добре ще го усетиш на "пеещо",а бавен става заради камъните преди него.Е,на различни стомани,разбира се,работи различно...
      Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
      Най-добрият ром е студеният ром!
      Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

      Коментар


      • #4
        От: Производство на колани Канояма

        ами камъните 1200 3000 6000 8000 синтетични и накрая на естествен Турингийски - Ешер синьо зелен към 15 000 го водят .Просто каиша е полиран и като лакиран стои и конската кожа няма общо със телешката .

        Коментар


        • #5
          От: Производство на колани Канояма

          Определено добре работи , доволен съм от моя ,само не ми харесва че няма дръжка

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X