Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Териос, Superchargers-електрически?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Териос, Superchargers-електрически?

    Първоначално публикуван от niki1954 Преглед на мнение
    ...МегаСмърт/ .
    Щото твърде лесно позволява да се прескачат допустимите граници

    Със самата Мега внимавай: напоследък се нагледах на такива 'детски' изпълнения, особено на Мега 2, събирана тук, че ми се реве. Последната, дето я взе едно приятелче, и се случи на практика изработване на ново.

    Току що се сетих нещо друго ... встрани от темата ... ама все пак. 2 киловата на практика е една средна лебедка. Която ще влачи Териуса като бръмбар - сламка. Ще ти струва около хилядарка и ще те вади от далеч по-страшни места. Не, че се сещам къде точно на термоса има място за лебедка де, но все пак
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #62
      От: Териус, Superchargers-електрически?

      Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
      Предлагам малко да "забавим" поученията и може да научим нещо, което сме пропуснали!?
      Да не "убиваме" творчеството и ентусиазма на младите с нашите "знания и скептицизъм".
      Че аз съм си млад, ама топлата вода все на червения кран я откривам.

      ПП Аз вече чакам снимки от инсталацията. Сериозно.
      Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
      Drag Grand Canyon Daily
      Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
      LZ1JYM

      Коментар


      • #63
        От: Териус, Superchargers-електрически?

        Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение

        ПП Аз вече чакам снимки от инсталацията. Сериозно.
        Чета форума от години.Регистриран съм миналата година, а това е първата ми тема и мнение.Според правилата до вчера модератора проверяваше писанията ми.Да се възползувам от случая и да му благодаря че бързо "ми отпусна юздите", иначе беше доста тегаво.Та, всъщност мисля че нямам права да побликувам снимки.С удоволствие.Ще измислим начин.Тя в момента инсталацията е доста смешна.Почти всичко е от дърво-с това умея да работя.И между другото твойта тема за компресора ме провокира да си блъскам главата.То е полезно.Чел съм я от край до край няколко пъти.За съжаление не всичко съм схванал

        Коментар


        • #64
          От: Териус, Superchargers-електрически?

          Първоначално публикуван от niki1954 Преглед на мнение
          Тя в момента инсталацията е доста смешна.Почти всичко е от дърво-с това умея да работя.
          И снимки с инсталации от дърво приемаме. В кой град е творението?
          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
          Drag Grand Canyon Daily
          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
          LZ1JYM

          Коментар


          • #65
            От: Териус, Superchargers-електрически?

            Туку що се прибирам,видях поста и отговарям.В София, Княжево.Не е ли по добре, вместо снимки да го грабна в багажника и да го донеса.Ако има удобен контакт, ще го цъкнем и след това на по бира да чуя забележките.За мен няма значение кога.Може би тази вечер е малко късно, пък съм и ужасно уморен.Утре, в неделя?Със снимките ми е доста неудобно, но няма проблем.Ще ги кача някъде и ще дам линк.
            П.П. Много ще се радвам да се запознаем, защото много се изкефих на начина по които се пребори с твоя компресор.

            Коментар


            • #66
              От: Териос, Superchargers-електрически?

              В коя част на Княжево колега? Ако Джими реши да се присъедини ще измислим един близък и обурудван гараж за тестовете.
              Георги Гатев

              Коментар


              • #67
                От: Териос, Superchargers-електрически?

                На самия булевард.200 метра след минералната вода.

                Коментар


                • #68
                  От: Териос, Superchargers-електрически?

                  -Отлежалите мисли и отлежалата ракия,по лесно си прокарват "път" във вярната посока...

                  Коментар


                  • #69
                    От: Териос, Superchargers-електрически?

                    През почивните дни прецизирах експерименталната постановка и изводът ми е еднозначен."Устройството" може да ми замени "бавните", стига двигателя да устиска.Ще бъде поставено на 15 годишния ми Фиат и ако неговия двигател устиска ще го прехвърля на Териоса.Двигателя на Бравото струва 200-300 лева, така че...За сега все пак нещата ще бъдат подредени в бараката.Ще се съсредоточа към завършване на CNC фрезата ми, която ще ми бъде от голяма полза когато реша да продължа.Ще се съсредоча и върху намиране на вариант за "бавни".

                    Коментар


                    • #70
                      От: Териос, Superchargers-електрически?

                      Само за протокола:въртящ момент и конски сили е едно,предавка е съвсем друго.Ще го разбереш по трудния начин явно...Но пък така е по-интересно...
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар


                      • #71
                        От: Териос, Superchargers-електрически?

                        Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                        Само за протокола:въртящ момент и конски сили е едно,предавка е съвсем друго.Ще го разбереш по трудния начин явно...Но пък така е по-интересно...
                        За протокола: Тези разлики са ми известни.Предполагам че някъде съм се изразил неясно или съм объркал терминологията.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Териос, Superchargers-електрически?

                          Резултатът какъв е ?

                          Коментар


                          • #73
                            От: Териос, Superchargers-електрически?

                            Някой знае ли кво стана?
                            TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

                            Коментар


                            • #74
                              От: Териос, Superchargers-електрически?

                              Първоначално публикуван от didooo Преглед на мнение
                              Някой знае ли кво стана?
                              И при творчеството, процента на успеваемост не е висок,затова всеки успех си е Успех.......................

                              Коментар


                              • #75
                                От: Териос, Superchargers-електрически?


                                Явно има и сред американците гъбари със сувчета без бавни.
                                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X