Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за VW Touran 1.9 TDI 105кс 2007г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за VW Touran 1.9 TDI 105кс 2007г.

    Здравейте, преди по-малко от 2 часа брат ми сервира , че утре пътувам за Innsbruck да гледам и евентуално да купя въпросния автомобил.


    Колата е на 242 000км , 1ви собственик и си имала пълна сервизна книжка.

    http://www.willhaben.at/iad/gebrauch...adId=89720706&

    На какво да обърна внимание?

    Много ли ще се удави с тоя екземпляр е въпроса?
    Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
    Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
    Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

  • #2
    От: Мнение за VW Touran 1.9 TDI 105кс 2007г.

    Имах същото изпълнение, но 2.0 TDI, DSG-6, 110kW. Дадох я преди месец за много по-малко пари, на по-малко км и много по-запазена( визирам някои драскотини по пластмасите, видими на снимките). Аз бях много доволен от автомобила. Много икономичен, тих, удобен за всякакво пътуване и с много добра динамика и скорост. Не съм имал никакви проблеми, за разлика от мненията по някои форуми. Без никакво притеснение го продадох на приятел.
    Това, което не виждам, е подгрев на седалките. Също така питай има ли някаква система за допълнително отопление (аз имах печка) или принудително загряване в студено време. Иначе няма стопляне...
    Последно редактирано от edoors; 08-07-14, 23:45.
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за VW Touran 1.9 TDI 105кс 2007г.

      За протокола: ремъка и спирачната система отзад са нови, което е ОК (минават за консуматив). Задните пружини са сменени с нови. Но! да се внимава: сменено е турбото и вала. Да се обърне внимание на мотора заради което.
      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за VW Touran 1.9 TDI 105кс 2007г.

        Като цяло е много надежден автомобил, но возията му е твърда.. И това на всички.. Да не ти прави впечатление..

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за VW Touran 1.9 TDI 105кс 2007г.

          Двигателя е супер ,карам кола със същия двигател vw golf5 и за 210 000км. нямам никакви ядове

          Коментар


          • #6
            От: Мнение за VW Touran 1.9 TDI 105кс 2007г.

            Във Виена е вече. Задния капак е боядисван частично и ляв стоп сменен.
            Двигателя мърка и върви доста прилично за 105кс. Разход за 500км аутобан 5.5л.
            Хубавото е, че има всички сметки за ремонтите както и последните 5 (т.е. всички прегледи).
            Цената повече от задоволителна...5.5к евро. Утре го регистрира брата и каквото сабя покажде. Малко ме притеснява дпф филтъра но ще чета по въпроса
            Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
            Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
            Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

            Коментар


            • #7
              От: Мнение за VW Touran 1.9 TDI 105кс 2007г.

              Пиши в google "auto bild touran" и чети..

              Един цитат:
              моят дом бе сервизът....

              Коментар


              • #8
                От: Мнение за VW Touran 1.9 TDI 105кс 2007г.

                На жената баща и кара точно такъв вече 4 години.. В Англия, има и 2 пъти в годината до България.. Ходова част много много не е пипал.. Главно масла и филтри..А, и брони, маски и други неща по екстериора, щото кара шантаво..
                Моя баща караше такъв, ама големия мотор, ръчка, 1 година, нищо не е сменял и здрав го продаде, защото както писах по-горе - твърда возия..
                Като цяло е супер сполучлив автомобил..
                Аз го отдавам на това, че е проектиран да вози хора, на дълги разстояния, бебевоз и т.н., и за това конструкторите са му обърнали сериозно внимание.. Но кола, знаеш ли..
                Мога да кажа само - честито! И милиони безаварийни километри, със здраве да си я кара!

                Коментар


                • #9
                  От: Мнение за VW Touran 1.9 TDI 105кс 2007г.

                  Да използвам тази тема с въпрос - кави са размерите на щората в багажника на VW Touran 2004, и дали e съместима с някой Пасат например?
                  Show must go on!
                  LZ1VES

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X