Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Манджурският кандидат!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Манджурският кандидат!



    Мошеничество, психично заболяване или феномен - няма значение! Искам да си поговорим за реакцията на тълпата, като започнем от това как и защо се е събрала там...

  • #2
    От: Манджурският кандидат!

    Тестват си хората ефективността на слуховия апарат За съжаление лошия интернет вече ги мъчи доста.
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • #3
      От: Манджурският кандидат!

      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
      ...Искам да си поговорим за реакцията на тълпата, като започнем от това как и защо се е събрала там...
      Има едни не много широко разпространени книги за управление на тълпата, и психология на тълпата...
      И за това как се различава и как може да бъде командвана реакцията на тълпата въздействайки и като едно цяло, а не като въздействие на отделен индивид.
      Хитлер също ги е чел и прилагал на практика...

      Та ми се струва, че и в случая това си бе точно социален експеримент на тази тема..
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #4
        От: Манджурският кандидат!

        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        Има едни не много широко разпространени книги за управление на тълпата, и психология на тълпата...
        И за това как се различава и как може да бъде командвана реакцията на тълпата въздействайки и като едно цяло, а не като въздействие на отделен индивид.
        Хитлер също ги е чел и прилагал на практика...

        Та ми се струва, че и в случая това си бе точно социален експеримент на тази тема..
        НЛП и останалите подобни техники не са от вчера, но какво за мен е интересното в този случай... От една страна имаме една откровено луда жена, която е толкова неубедителна, че на моменти ми се струва, че освен, че е луда има и някакъв комерсиален елемент в поведението и - тоест имаме лош сценарий и лош главен актьор. От друга страна тогава е нямало интернет и мобилните телефони не бяха масови все още, а видимо от началото на клипа - хората буквално търчат натам като подгонени - пеш, с коли, мотори, каруци, велосипеди - кой каквото има. Все едно току що са научили за сензацията (аз поне нямам спомен телевизията да е предавала на живо този цирк)... Обърнете внимание и на хората по оградата - една и съща поза, и едно и също изражение на лицата... Като зомбита! Много ми се ще, сред нас да има професионален психолог и да му прочета мнението!
        Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 04-07-14, 08:43.

        Коментар


        • #5
          От: Манджурският кандидат!

          Е това не съм го гледал, но си спомням за кратък репортаж/коментар по ТВ, че са чакали извънземни, но те не са се появили.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            От: Манджурският кандидат!

            Изпуснал съм това шоу."Мацката" е страхотна-лавина от абсурдни словосъчетания!
            "-Какви е .....раждала,ражда и сега ....."!

            Коментар


            • #7
              От: Манджурският кандидат!

              Това което говори кукуто ако се чете от лист хартия ще е още по-забавно.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • #8
                От: Манджурският кандидат!

                Голяма мъка...

                Коментар


                • #9
                  От: Манджурският кандидат!

                  Някой не си е пил хапчетат !
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #10
                    От: Манджурският кандидат!

                    ма тя готова за минисър таз ... (справка - една действаща такава) а сестра и е направо за зам. председател на някоя партия....

                    Коментар


                    • #11
                      От: Манджурският кандидат!

                      Пак го изгледах цялото - умрях от смях.
                      Следващите събирания с компанията ще са на тази тема.
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X