Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

    Ставам тази сутрин,включвам таблета и още докато съм сънен чувам идващите съобщения във фейсбука.Разтърквам очи и ооооооо-събор на Приморско ще има.Поздравления на домакините.Каквото се изисква от нас ще го направим.Както някой каза не е ли по-добре вече да се отвори нова тема.Нещо подобно ми се иска.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Радо 57; 30-07-14, 10:39.
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Той Вальо хубаво ми каза да не споменавам за пари, ама кой да слуша. Циганска работа. Направи добро-изяж лайно. Ей ся ще разбичкам цялата организация.
      Трбва си техническа комисия примерно с кантар или набито око, който пристигне му се определя колко може да носи и му се въвежда квота процент от капацитет да е от кранчето при Вальо!

      Това в рамките на шегата, но ако всеки вместо да мъкне бидони с алкохол и щайги с мезета си вземе част от тях от кетъринга, където бирата е студена- кебапчетата топли, би трябвало да се вържат сметките, вероятно и Вальо така разсъждава .
      Въпреки това аз нямам нищо против да съберем и по някой лев .
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

        Смятам,че домакините следва да открият официално новата тема за седмия събор,както Вальо направи миналата години.Разбираме го,че има много работа,но вярваме в него и очакваме подробностите,за да направим стегната организация и да не се "излагаме пред чужденците",защото отговорността за нормалното протичане на събора пада изцяло върху нас гостите.Поздрави на всички и до срещата в Приморско!
        Нека силата да бъде с нас!
        Suzuki Grand Vitara
        +34 642 91 4154

        Коментар


        • От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11.jpg
Прегледи:1
Размер:280.6 КБ
ID:5602264
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар


          • От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

            10 кинта на палатка/каравана/кемпер и това е положението! Няма 1, 2, 5 или 7 дни престой! Като тръгнеш да купуваш билет за музикален фестивал примерно, да не би да плащаш само за тези банди които те кефят, или да ходиш да си търсиш парите от организаторите за времето в което си бил във WC-то или за бира, и не си гледал и слушал концерта..?!! На който му идват "много", няма "излишни", или парите са му "точно", не виждам чий ще го дърви на събора..?!!
            Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 31-07-14, 11:17.

            Коментар


            • От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

              Не знам защо , може би от еуфория , но миналата година ми липсваха фойерверки. За тази смятам да купя малко за съботната вечер - радост най-вече за децата пък и за нас.Предлагам ,ако има още някой с такова желание и разбира се възможност/финансова/ да си направим малко по-тържествено мероприятието , стига организаторите да разрешат.
              тел. за приятели по всяко време 0888 909394

              Коментар


              • От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                10 кинта на палатка/каравана/кемпер и това е положението! Няма 1, 2, 5 или 7 дни престой! Като тръгнеш да купуваш билет за музикален фестивал примерно, да не би да плащаш само за тези банди които те кефят, или да ходиш да си търсиш парите от организаторите за времето в което си бил във WC-то или за бира, и не си гледал и слушал концерта..?!! На който му идват "много", няма "излишни", или парите са му "точно", не виждам чий ще го дърви на събора..?!!
                Точно .
                ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                WJ 4.7

                Коментар


                • От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  10 кинта на палатка/каравана/кемпер и това е положението!
                  Ей това изчерпва нещата по финансирането. Сумата не е толкова голяма, че да се занимаваме с изгъзици като топлинното счетоводство. Повечето от присъстващите ще са дали между 70 и 150 лева за гориво и още поне двойно за ядене и пиене.

                  Коментар


                  • От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Ей това изчерпва нещата по финансирането. Сумата не е толкова голяма, че да се занимаваме с изгъзици като топлинното счетоводство. Повечето от присъстващите ще са дали между 70 и 150 лева за гориво и още поне двойно за ядене и пиене.
                    +100, все си мисля, че по 10 лв. на МПС/палатка няма да ни съборят. Лично аз няма да мога да съм цялата седмица, ама каквото трябва да се плаща е редно да се плати като за пълен престой... И наистина, ако малко повечко хора уважат на Вальо барчето (както някой писа по-горе), мисля, че може и да не се набута пак заради нас

                    Коментар


                    • От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                      Да не забравяме, че и на Вальо магазина е много добре зареден, с нормални цени и на удобно място, няма смисъл да се мъкнат багажници с храни стотици километри .
                      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                      Коментар


                      • От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        10 кинта на палатка/каравана/кемпер...
                        За !
                        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                        Коментар


                        • От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Той Вальо хубаво ми каза да не споменавам за пари, ама кой да слуша. Циганска работа. Направи добро-изяж лайно. Ей ся ще разбичкам цялата организация.
                          Ники не е до циганската работа,а до това че който прави организацията той да определи парите,как така се реши че е 10лв,може и да са 15!Нито съм за 5,15, или 20лв,по- миналата година беше 15лв на палатка,дойдох последните два дена и търсех два часа на кой да си платя!Накрая ги дадох на Гадевфф парите а той на когото трябва!Нека се пусне отделна тема(както по горе се писа)и там всичко да се разясни от организатора(те)!

                          Наздраве!
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                            Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                            Ники не е до циганската работа,а до това че който прави организацията той да определи парите,как така се реши че е 10лв,може и да са 15!Нито съм за 5,15, или 20лв,по- миналата година беше 15лв на палатка,дойдох последните два дена и търсех два часа на кой да си платя!Накрая ги дадох на Гадевфф парите а той на когото трябва!Нека се пусне отделна тема(както по горе се писа)и там всичко да се разясни от организатора(те)!

                            Наздраве!
                            Тука по принцип си прав, че организатора трябва да реши дали и колко, но Вальо е такава душа човек, че и бъбрек да се е наложило да продаде заради събора, няма да каже и гък! Затова нека аз да го играя "лошия", пък ако таксата е малка, Вальо да ме коригира на лични...

                            Коментар


                            • От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              Тука по принцип си прав, че организатора трябва да реши дали и колко, но Вальо е такава душа човек, че и бъбрек да се е наложило да продаде заради събора, няма да каже и гък! Затова нека аз да го играя "лошия", пък ако таксата е малка, Вальо да ме коригира на лични...
                              Наздраве!
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • От: Предварителна дискусия за Седми национален събор на offroad-bulgaria.com 2014

                                Освен да взема мегафона и сутрин да обикалям лагера да събирам таксата с Джанго, който може да почерпи по една палачинка платилите
                                На разположение съм от понеделник до петък, уикенда съм по сватби
                                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                                Skype: pach_bs

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X