Обява

Свий
Няма добавени обяви.

нелепа ситуация по селата с АТВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • нелепа ситуация по селата с АТВ

    http://dnes.dir.bg/news/katastrofa-m...-16980527?nt=4
    Can-AM ,Renegad 800 X
    ,Mercedes ML320 CDI
    Mercedes SL 55 AMG
    Toyota HiLux 3.0

  • #2
    От: нелепа ситуация по селата с АТВ

    Случилото се е просто резултат от "редовни" нарушения на родителите.

    -Любопитно ми е "диференцираното" журналистическо определение-( 11 годишно дете,12 годишно момче и 13 годишен хлапак),не вярвам на случайности ,а на заинтерисовани съвести!!!

    Коментар


    • #3
      От: нелепа ситуация по селата с АТВ

      E то в случая нелепата ситуация е с джип, не че гледката на 10 - 12 годишни деца накачени по скутери и АТВ-та трябва да е норамлна...
      Тук родителите на всички участници са за един як бой, най вече тия на детето с джипа!
      И не е само по селата - влезте в произволна махала "със смесено население" и ще видите как невръстни чаавета въртят всякакви превозни средства без грам притеснение...

      Коментар


      • #4
        От: нелепа ситуация по селата с АТВ

        Първоначално публикуван от mendi Преглед на мнение
        E то в случая нелепата ситуация е с джип, не че гледката на 10 - 12 годишни деца накачени по скутери и АТВ-та трябва да е норамлна...
        Зависи от скутерите и АТВ-тата, все пак. Пък и от децата де. То и с колело можеш да се утрепеш доста успешно, ако си достатъчно откачен.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: нелепа ситуация по селата с АТВ

          Естественият отбор се опитва да си намери пътечка, а ние му пречим ли пречим.

          Коментар


          • #6
            От: нелепа ситуация по селата с АТВ

            Това си е нещо нормално . Аз някъде около 14 се качих на Балкан 250 . След има няма година вече за спорта бягах на местните катаджии и изправях косите на бабичките по полето на задна гума . Защо днешните деца да са много по различни от нас ?
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #7
              От: нелепа ситуация по селата с АТВ

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Това си е нещо нормално . Аз някъде около 14 се качих на Балкан 250 . След има няма година вече за спорта бягах на местните катаджии и изправях косите на бабичките по полето на задна гума . Защо днешните деца да са много по различни от нас ?
              Ето заради такива като Вас днешните деца вземат пример и правят такива лоши неща.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #8
                От: нелепа ситуация по селата с АТВ

                Нормално, нормално, колко да е нормално? По мое време за някои беше нормално, за други - не. Поради което и някои се утрепаха без време.

                Коментар


                • #9
                  От: нелепа ситуация по селата с АТВ

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Нормално, нормално, колко да е нормално? По мое време за някои беше нормално, за други - не. Поради което и някои се утрепаха без време.
                  Много се развива медицината, а.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    От: нелепа ситуация по селата с АТВ

                    Ами то Малтус още през 1798 е писал едно есе...

                    Коментар


                    • #11
                      От: нелепа ситуация по селата с АТВ

                      Сега всеки, вкючително и десет годишно дете с 200 - 250 лева в джоба може да се снабди със собствено движещо се превозно средство и да се включи в пълна сила в движението по пътищата.
                      А движението по пътищата е в много пъти по интензивен (в сравнение с този преди 20 - 25 години) пак по същата причина.

                      Иначе има и деца, пак на подобна възраст дето по майсторство и умения в управлението на мотор ще ме сложат в малкия си джоб. Но те са по скоро изключения. Не отразияват общото половение.

                      Коментар


                      • #12
                        От: нелепа ситуация по селата с АТВ

                        Навремето и аз като бях малък исках да карам, имахме фолксваген костенурка (по онова време се чакаше години за лада) баща ми понеже вижда че ми е все мерак да опитам да покарам, караше ме до един изоставен навремето полигон и ми даваше безопасно и с негово присъствие да карам бавно, и така няколко пъти когато ми се е приисквало с много молби от моя страна баща ми ме водеше на полигона и бях много щастлив. Колко родители ще се сетят да го направят това, но и колко ще имат и наблизо свободен полигон за да може въпросните деца да си направят по едно кръче с присъствието на родител, за да може по този начин да не мислят как да гепят МПС без да знаят родителите и да подкарат по републиканските пътища с неясен край....

                        Коментар


                        • #13
                          От: нелепа ситуация по селата с АТВ

                          Дрън дрън.

                          Сега има картинг писти, а и за атв-та също.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #14
                            От: нелепа ситуация по селата с АТВ

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Дрън дрън.

                            Сега има картинг писти, а и за атв-та също.
                            Дрън дрън. Повечет , първокласни пътища в северозападнала България няма асвалт , камо ли картинг писта.
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • #15
                              От: нелепа ситуация по селата с АТВ

                              Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                              Дрън дрън. Повечет , първокласни пътища в северозападнала България няма асвалт , камо ли картинг писта.
                              Ми да си направят бе. Аз ли да ида да им я направя?
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X