Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Соларен ЛЕД прожектор от Лидл ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Соларен ЛЕД прожектор от Лидл ?

    А без да се разхожда човек специално до там, дали не може да се види някъде из нета?
    В последната им брошура няма накова нещо.

    Коментар


    • #17
      От: Соларен ЛЕД прожектор от Лидл ?

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Защо мислиш така? Има си 3г. гаранция.
      Гаранцията никога не ме е вълнувала, особено като си купувам някакъв боклук .
      Колко запас от енергия може да има в тези батерии и колко ще светят диодите с този запас ?
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • #18
        От: Соларен ЛЕД прожектор от Лидл ?

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        А без да се разхожда човек специално до там, дали не може да се види някъде из нета?
        В последната им брошура няма накова нещо.
        Надявам се линка да не се взима за реклама:
        http://www.lidl.bg/cps/rde/SID-7333A...Detail&id=8262

        П.П. Не, че пише нещо де... липсва информация.
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • #19
          От: Соларен ЛЕД прожектор от Лидл ?

          Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
          Колко запас от енергия може да има в тези батерии и колко ще светят диодите с този запас ?
          3 ватчаса приблизително. Ако трябва да свети 8 часа това са около 0.4 вата. За диоди това е доста - същата светлина се постига с 15 вата крушка, каквато има примерно в хладилника. За двора си е добре, даже и параметрите да са наполовина.

          Коментар


          • #20
            От: Соларен ЛЕД прожектор от Лидл ?

            Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
            Надявам се линка да не се взима за реклама:
            Благодаря.

            Коментар


            • #21
              От: Соларен ЛЕД прожектор от Лидл ?

              Това започва да прилича малко на темата с PMR станциите, които бяха оплюти, но пък свършиха за един час навсякъде. Нека все пак да имаме предвид, че една стока е съвкупност от качество и цена, и когато те се пресичат на поносимо ниво, то тогава сделката е добра.
              Иначе за градината какви неща видях на Русев в склада до летището........................но нито едно не струваше 20 лева.
              Въпроса е, че като бюджетен вариант ще върши работа, а батериите винаги може да бъдат заменени с такива, които държат по-голям заряд. Аз имам такава лед украса на балкона и вече втора година не съм я свалял, все ми е нова година и още работи.

              Коментар


              • #22
                От: Соларен ЛЕД прожектор от Лидл ?

                За светене- свети прилично и на двете степени. Пак казвам- не прави ден, но дори и на по-слабата свети достатъчно колкото да не се спънеш по тъмния двор и да различаваш ясно предмети в прилична дистанция. Диодите пише че са 10 х 0.06W Друг е въпроса, че само тест ще покаже соларния панел до колко ще зарежда батериите за светлата част на деня и дали якумулираната енергия ще е достатъчна за по-голявата част от нощта. Особено при режим на постоянна работа , който при мен незнайно защо не работи
                2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                Toyota Land Cruiser KDJ 125

                Коментар


                • #23
                  От: Соларен ЛЕД прожектор от Лидл ?

                  Режимът на постоянна работа е най-лесно да се накара да работи.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Соларен ЛЕД прожектор от Лидл ?

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Режимът на постоянна работа е най-лесно да се накара да работи.
                    В случая ми се вижда невъзможно
                    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                    Toyota Land Cruiser KDJ 125

                    Коментар


                    • #25
                      От: Соларен ЛЕД прожектор от Лидл ?

                      аз с поялника имам предвид. От батерийките през копчето към диодите.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Соларен ЛЕД прожектор от Лидл ?

                        Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
                        Особено при режим на постоянна работа , който при мен незнайно защо не работи
                        От сутринта го зареждам и вече свети и в двата режима. При пряко слънце солара дава 90мА.
                        Според мен си струва парите.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Соларен ЛЕД прожектор от Лидл ?

                          Замених дефектния и взех и още един. Предстоят тестове... с поялника и от батериите към диодите не знам дали е оферта тъй като сигурно ще се премахне ролята на солара да изключва диодите на светло....пък и при 3г. Гаранция...
                          Последно редактирано от Vladislav Kostevski; 04-07-14, 22:30.
                          2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                          Toyota Land Cruiser KDJ 125

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X