Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Резервоар на jeep Liberty 2.8 crd

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Резервоар на jeep Liberty 2.8 crd

    Пичове, градушката удари това-онова по колата, но въпросът ми е дали може да се сменят само стъклата на огледалата или е необходимо да купя целите огледала?

    Коментар


    • #32
      От: Резервоар на jeep Liberty 2.8 crd

      http://www.ebay.co.uk/itm/Rhs-Driver...item416d931411
      Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

      тел. 0897818449

      Коментар


      • #33
        От: Резервоар на jeep Liberty 2.8 crd

        Поръчах от морга цели огледала, но идея нямам как се демонтират, може ли да ми помогнете с информация?

        Коментар


        • #34
          От: Резервоар на jeep Liberty 2.8 crd

          Смених го, много е лесно! Сваля се кората от няколко щипки, развиват се 3 винта и се вади огледалото!

          Коментар


          • #35
            От: Резервоар на jeep Liberty 2.8 crd

            Първоначално публикуван от vikik Преглед на мнение
            Поръчах от морга цели огледала, но идея нямам как се демонтират, може ли да ми помогнете с информация?
            Те и снимките на днешно време се правят и постват лесно, ама....! Ако има някоя и друга все ще е полезна за друг питащ, след време.
            Поздрави!
            Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
            First impression is not always true. Get inspired.
            Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
            Reading is sooo boring, unlike writing!

            Коментар


            • #36
              От: Резервоар на jeep Liberty 2.8 crd

              Не се сетих за снимки, но мога да обясня всичко с подробности.
              Дразнещото е че търсих по моргите огледало, на едно място 150, друго 130, аз го взех за 100.
              Същевременно съвсем случайно докато търсех резервно стъкло попаднах на страницата на една пловдивска фирма, която продава ЧИСТО НОВО огледало за 72 лв.
              Имат и хромирана предна решетка на много приемлива цена и следващия месец ще се обзаведа с хромче! Много яко!

              Коментар


              • #37
                От: Резервоар на jeep Liberty 2.8 crd

                Първоначално публикуван от vikik Преглед на мнение
                Имат и хромирана предна решетка на много приемлива цена и следващия месец ще се обзаведа с хромче! Много яко!
                Я дай това на лично съобщение, че да не става реклама.
                "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                Коментар


                • #38
                  От: Резервоар на jeep Liberty 2.8 crd

                  Пичове да ви питам приблизително при каква скорост и обороти включва авърдрайва? При мен последното превключване е вякъде към 70. На 1500 об. После само вдига оборотите като към 130 вече държи 2500 об.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Резервоар на jeep Liberty 2.8 crd

                    Първоначално публикуван от vikik Преглед на мнение
                    Пичове да ви питам приблизително при каква скорост и обороти включва авърдрайва? При мен последното превключване е вякъде към 70. На 1500 об. После само вдига оборотите като към 130 вече държи 2500 об.
                    На каквато прецени, според начина на каране. Както при ръчните скорости, можеш в зависимост от скоростта от трета да си включиш на пета, това прави също така. При повече газ, превключва на по-високи обороти, при лекичко каране, пак си ги сменя предавките.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #40
                      От: Резервоар на jeep Liberty 2.8 crd

                      правих си експерименти със различни скорости по магистралата и стана интересно, всеки 10 километра вдигат разхода с един литър.
                      90- 7,5
                      100- 8
                      110- 9
                      120- 10
                      130- 11 литра/100 км.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Резервоар на jeep Liberty 2.8 crd

                        Я да вдигна тази тема с един въпрос. В Build Sheet-а на KJ-я пише следното:

                        "STANDARD EQUIPMENT" - 20.5 Gallon Fuel Tank. В "OPTIONAL EQUIPMENT" е написано и това - 3.5 Additional Gallons of Diesel.

                        Сега да разбирам ли, че резервоарът ми е 24 галона, т.е. около 90 литра? Или е 20,5 галона - т.е. около 78 литра?

                        Щото вчера едни тарикати ми напълниха 79 литра нафта...
                        "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                        2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X