Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nikon D800 vs D800E vs D810

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Nikon D800 vs D800E vs D810

    Честито! И много кадри Добър избор!
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

    Коментар


    • #17
      От: Nikon D800 vs D800E vs D810

      За времето до сега, мисля, че направих правилния избор. Не съжалявам. Тялото е доста остро и детайлно, с добри обективи разбира се
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20151019_114858.jpg
Прегледи:1
Размер:111.9 КБ
ID:5687148
      Ако е машина, нека бъде немска!
      XJR 1200
      ETZ 150
      Kawasaki Ninja ZX10R

      Коментар


      • #18
        От: Nikon D800 vs D800E vs D810

        Баси..ами ти няма за какво да мечтаеш вече Завиждам ти
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • #19
          От: Nikon D800 vs D800E vs D810

          Браво, много добро попълнение! Със здраве да си ползваш техниката. Видях два от моите любимци по горе от D серията ;-)

          Коментар


          • #20
            От: Nikon D800 vs D800E vs D810

            D серията радва, в новата G серия го няма това абериране и специфичност в бокето, друго си е старото. 85 1.4D, за G, не го сменям. Като снимам портрети навън е голяма чуденка кое да закача, 85, 135 или 70-200. Редувам си ги, да не се сърдят.
            Ако е машина, нека бъде немска!
            XJR 1200
            ETZ 150
            Kawasaki Ninja ZX10R

            Коментар


            • #21
              От: Nikon D800 vs D800E vs D810

              Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
              D серията радва, в новата G серия го няма това абериране и специфичност в бокето, друго си е старото. 85 1.4D, за G, не го сменям.
              Много се радвам да го чуя, като се има предвид, че снимаш с доста ново тяло, аз снимам с D700.
              От D серията единствено ми остана да си подаря 200/f4 macro
              Последно редактирано от Yaro; 20-10-15, 15:38.

              Коментар


              • #22
                От: Nikon D800 vs D800E vs D810

                Сега е времето да разпродадеш системата и да минеш на Сапоп
                По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

                Коментар


                • #23
                  От: Nikon D800 vs D800E vs D810

                  Не, не, не няма сила земна, която да ме накара да мина на Canon
                  Ако е машина, нека бъде немска!
                  XJR 1200
                  ETZ 150
                  Kawasaki Ninja ZX10R

                  Коментар


                  • #24
                    От: Nikon D800 vs D800E vs D810

                    Да си жив и здрав, да си ползваш играчките с кеф и да правиш страхотни снимки!!! Пък знаеш ли, може да дойдат извънземните ! Аз вече не се заричам за нищо... Сега чакаме отговора от лондонския сервиз на никон за нашия д600 (два пъти му сменяха затвора и два пъти го "почистваха"), дали ще го сменят за нещо по-читаво!
                    По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Nikon D800 vs D800E vs D810

                      Благодаря! Шегувам се, но за сега, не мисля да сменям системата. Тази ме удовлетворява напълно, нямам нужда от нищо повече. Днес ми пристигна и SB910, много добре се разбира с тялото, доволен съм. Д600, не съм имал. До колкото знам имат проблем със затвора и матрицата, но пък може да му е дошло времето, нищо не е вечно. Д810 за сега е на 30 хил. Кадъра, което е нищо, но няма проблеми де. Дано изкара още поне 10 пъти по толкова. За сега мисля да си стоя на Никон
                      Ако е машина, нека бъде немска!
                      XJR 1200
                      ETZ 150
                      Kawasaki Ninja ZX10R

                      Коментар


                      • #26
                        От: Nikon D800 vs D800E vs D810

                        Първоначално публикуван от a100 Преглед на мнение
                        Да си жив и здрав, да си ползваш играчките с кеф и да правиш страхотни снимки!!! Пък знаеш ли, може да дойдат извънземните ! Аз вече не се заричам за нищо... Сега чакаме отговора от лондонския сервиз на никон за нашия д600 (два пъти му сменяха затвора и два пъти го "почистваха"), дали ще го сменят за нещо по-читаво!
                        Този прословут проблем със затвора на D600 , не се ли решаваше успешно със смяна на такъв от D610...
                        Да не би в сервиза да си ви сменят отново и отново затвора с такъв като оригиналния? Ако е така...какво се чудиш, че проблемите продължават...
                        Поздрави!
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Nikon D800 vs D800E vs D810

                          Сменя се затвора и цялата клетка с огледалото (mirror cage).
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #28
                            От: Nikon D800 vs D800E vs D810

                            Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                            Този прословут проблем със затвора на D600 , не се ли решаваше успешно със смяна на такъв от D610...
                            Да не би в сервиза да си ви сменят отново и отново затвора с такъв като оригиналния? Ако е така...какво се чудиш, че проблемите продължават...
                            Поздрави!
                            Сменя се със затвор на д610 (както казва и Гоблин - барабар с клетката)... Два пъти... И пак фърля масло, баси картера . Явно сме случили кофти партида.
                            По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Nikon D800 vs D800E vs D810

                              Е този технологичен проблем, не е ли премахнат при D610..., как така проблемите продължават...
                              NISSAN FOREVER
                              -----------------------------------------------------------------------------
                              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Nikon D800 vs D800E vs D810

                                Не знам, днес видях обява в базара на фотофорума, че се продава един д610 с масло по матрицата, забележимо при бленда над 8... Тъпо...
                                По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X