Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой път към Гърция?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кой път към Гърция?

    В края на април ситуацията беше следната:
    От Стара Загора до границата на областта пътят е ОК. Това е между селата Тракия и Радиево.
    От там до Димитровград около 15 км е пътят е на вълни, сериозно е пропаднал, има и дупки.
    Между Димитровград и Хасково ремонтираха едното от двете платна. Подготвят детелина с магистрала Марица. Не вярвам да са го свършили.
    Ако ще пътувате в посока Свиленград маршрутът Стара Загора-Средец-Опан-Левски-Симеоновград-Харманли е в пъти по-добър и по-бърз. За Маказа, обаче нямате алтернатива на Хасково��

    Коментар


    • #17
      От: Кой път към Гърция?

      Добре е, само след Димитровград има малко ремонт заради АМ Марица,заобикаля се.Иначе е добре пътя,пътува поне 2 пъти седмично по този път.Карай смело.
      Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

      Коментар


      • #18
        От: Кой път към Гърция?

        Въпреки информацията за много румънци по този път, съм решил да мина по него!
        В интерес на истината, първоначално въпросът ми беше свързан с времето за отиване. Бях се решил на връщане да мина през Маказа, и да посетя Златоград.
        Там имам приятел, кого не съм чувал и виждал оттдавна, а и винаги съм искал да отида в най-южния град
        Поздрави на всички!
        Николай
        VITARA 1.6, 93 къса кабр
        КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

        Коментар


        • #19
          От: Кой път към Гърция?

          Поздрави от Тасос!
          Минах си през Маказа..
          Като хронология мога да споделя следното:
          Тръгнах от Варна в 6.30 сутринта. В 9.30 спрях на ОМВ на магистралата под Стара Загора, гориво и почивка до 10.00.
          Следваща кратка почивка и гориво, ОМВ в Кърджали около 12 часа. Стигнах Маказа 12.50, почти нямаше хора и минах бързо.
          Вече в Гръцко, в началото на Комоти няма табели /по нататък си имаше де/, в града по светофарите питах за посоката и напред по магистралата
          Благодаря пак на D.Dimitrov за разписанието на ферибота и за знака за "корабче" )) на магистралата, така веднага хванах изхода и 14.40 вече се бях на кораба, а в 15.30 на Тасос...

          Като цяло, пътуването мина спокойно и равномерно!
          Поздрави
          Николай
          VITARA 1.6, 93 къса кабр
          КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X