Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изработка на покривало?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изработка на покривало?

    Мотоциклета ми е на открито целогодишно. Само в най-суровите зимни месеци (когато не го и карам) го прибирам на верандата. Тоест пак е на открито, но поне има покрив отгоре.
    Писна ми от най-различните китайски мушами, който нито покриват мотора както трябва, нито са от най-дълготрайните! Та въпроса ми е:

    Къде в Софиа и околностите мога да отида да ми ушият/изработят покривало, което да пасва точно и да е от качествен материал (брезент и подобни)?


    Благодаря предварително
    Поздрави.
    Калин - О88 б579I9I
    Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

  • #2
    От: Изработка на покривало?

    Някой шивач, който работи с кожа или други тежки материали, или направо в някоя печатница за широформатен печат, които шият и билбордове.

    Коментар


    • #3
      От: Изработка на покривало?

      тир покривала,тенти
      има и сходна тема тъдяс нейде
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #4
        От: Изработка на покривало?

        Защо не си купиш готово ?
        Аз смених няколко, докато главата ми разбере че евтиното не става и не издържа.
        Моторът ми целогодишно е отвън.
        Сега съм с OXFORD STORMEX WATERPROOF Size L и засега поне съм много доволен - изглежда много по-здраво и дебело от другите.
        .

        Коментар


        • #5
          От: Изработка на покривало?

          Първоначално публикуван от darkrose Преглед на мнение
          Защо не си купиш готово ?
          Аз смених няколко, докато главата ми разбере че евтиното не става и не издържа.
          Моторът ми целогодишно е отвън.
          Сега съм с OXFORD STORMEX WATERPROOF Size L и засега поне съм много доволен - изглежда много по-здраво и дебело от другите.
          Причини няколко...

          - Цената на хубавите твърде висока. Предпочитам като ще давам пари поне да ми го ушият по размер, със истински, гумиран плат а не някъкви шушляци.
          - По нашите магазини хубвави покривала няма, дори и да има размера не пасва. Два пъти вече взимам размер XL и част от диска и джантите са незакрити...
          - Не бих си купил скъпо покривало по интернет, защото не мога да съм 100% сигурен за размера

          Започвам да дрънкам телефони. Ще пиша после какво съм го измислил...
          Калин - О88 б579I9I
          Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

          Коментар


          • #6
            От: Изработка на покривало?

            Първоначално публикуван от sardokar Преглед на мнение
            Причини няколко...

            - Цената на хубавите твърде висока. Предпочитам като ще давам пари поне да ми го ушият по размер, със истински, гумиран плат а не някъкви шушляци.
            - По нашите магазини хубвави покривала няма, дори и да има размера не пасва. Два пъти вече взимам размер XL и част от диска и джантите са незакрити...
            - Не бих си купил скъпо покривало по интернет, защото не мога да съм 100% сигурен за размера

            Започвам да дрънкам телефони. Ще пиша после какво съм го измислил...
            Аз си търсех за Нисана. От всичко по магазините ми допадна едно на цена ~ 350 лева.
            - взех си военни брезенти от мангалите на битака. Изкарах шевната машина и за един следобяд го издокарах, като имаш предвид че машината ми е любителска, а аз аматьор.
            Почти всеки шивач ще се навие да ти спретне едно

            Коментар


            • #7
              От: Изработка на покривало?

              http://www.ebay.com/itm/Motorbike-Bi...item1c28bf65d4
              http://knitcrochet.en.alibaba.com/product/542225526-215899558/Motorcycle_Shelter_Tent_Moto_House_Motorbike_Tent_Moto_Home_Tricycle_Shelter_Storage_Garage.html
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #8
                От: Изработка на покривало?

                Има билбордове от вече свалени реклами всеки е виждал по пътищата какъв размер са. Аз съм покрил мотора с такъв билборд. Здрав гумиран материял. При нас го купих за 15лв. Недостатъка му според мен единствено е че неможеш да си го разнасяш в куфара да покриваш мотора на път. Но за вкъщно покривало е повече от идеално!
                HONDA AFRICA TWIN XRV 750 RD 04

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X