Обява

Свий
Няма добавени обяви.

имам ли шанс?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • имам ли шанс?

    Паднах от доста високо и счупих шести торокален прешлен. Беше ми направена операция и ми поставиха титаниеви импланти, с които укрепиха прешлена. Но не мога да ходя вече четвърти месец след операцията. Нямам чувствителност от увредата надолу. Много се притеснявам дали имам шансове отново да ходя? Някой може ли да ми препоръча добър неврохирург, при който да направя консултация. Имам и ЯМР. И чували ли ли сте за други подобни случаи? Благодаря!

  • #2
    От: имам ли шанс?

    Пожелавам ти скорошно и пълно оздравяване. От писаното в други форуми виждам че са ти препоръчали доц. Габровски в Пирогов. Ако си получил становище там, не вярвам повечето участници тук да могат да ти дадат по-добри съвети от него.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      От: имам ли шанс?

      Не съм правила консултация с доц. Габровски. Реших да събера и други мнения. Интересува ме дали някой е чувал за подобен случай и какви са резултатите. Иска ми се да намеря някой, който е запознат с подобен случай.

      Коментар


      • #4
        От: имам ли шанс?

        Мери (каквото и да си като пол) въпроса ти е сериозен, а е поднесен несериозно. Излез от анонимност! Кой къде какво е правил, изследвания резултати, назначени терапии и т.н...........
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          От: имам ли шанс?

          2003 година претърпях тежка катастрофа, като едвам се измъкнах от горящ голф дизел.Да знаете как добре гори.
          Изпълзях със счупен стернум и счупени 3, 4 и 5ти торакални прешлена.
          Четвъртият бе разрушен частично и приплескан напред на 30 градуса. Така си и остана, но още отначало нямах
          парализа. Парализата налага спешна операция. Бях 5 месеца в корсет. Сега имам отвреме навреме болки, но това е неизбежно.
          Колкото до нашите хирурзи, наистина пишат много добри думи за д-р Габровски.
          И друго важно нещо - трябва да се действа бързо, за да бъдат пораженията минимални.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X