Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маншон ябълковиден болт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Маншон ябълковиден болт

    Някой да знае от къде мога да си купя маншон за ябълковиден болт?
    Магазин за лада и/или руски части съм не благодаря.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

  • #2
    От: Маншон ябълковиден болт

    -В авто-части предлагат различни размери(силиконови),просто ще тябва малко "Ходене" със стария в ръка (за юрнек).-

    Коментар


    • #3
      От: Маншон ябълковиден болт

      Миналата година си купувах от "Ем комплект 33", имат няколко модела силиконови, трябва да знаеш диаметъра на основата и на самия болт.

      Коментар


      • #4
        От: Маншон ябълковиден болт

        Мисля,че всички фирми за рециклиране на болтове, имат различни размери/
        Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

        Коментар


        • #5
          От: Маншон ябълковиден болт

          Аз ходих на скоро в такава фирма за рециклиране на шарнири. Човека имаше стотици различни видове. Обаче се оказа, че моите маншони отдолу не са с телена скоба, а са набити. И за да се сложи новия маншон, трябва да де направи канал на фреза. А имало и такива, които са директно отляти към шарнирното тяло и не се сменят по никакъв начин. Дано при теб да са нормални с телена скобичка.

          Иначе чукни в гоглето "Дурафлекс" - полиуретанови. Прави ги Пловдивска фирма и са много издръжливи. Ако си знаеш точния размер, могат да ти пратят.
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • #6
            От: Маншон ябълковиден болт

            Пътай google за "dbk-dimitrov". Правят тампони и маншони всякакви.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Маншон ябълковиден болт

              Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
              Аз ходих на скоро в такава фирма за рециклиране на шарнири. Човека имаше стотици различни видове. Обаче се оказа, че моите маншони отдолу не са с телена скоба, а са набити. И за да се сложи новия маншон, трябва да де направи канал на фреза. А имало и такива, които са директно отляти към шарнирното тяло и не се сменят по никакъв начин. Дано при теб да са нормални с телена скобичка.

              Иначе чукни в гоглето "Дурафлекс" - полиуретанови. Прави ги Пловдивска фирма и са много издръжливи. Ако си знаеш точния размер, могат да ти пратят.
              Още един глас за тази фирмичка. От там си пазарувам и аз. Много са здрави техните.
              Утре ще ходя до тях, ако мога да помогна с нещо - телефона е в подписа.
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X